Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty.

Derby dla UKS-u Bierutów

Dodano: 2018-10-08 09:32:53 | Komentarzy: 9 | Kategoria: Sport
W sobotę na stadionie w Oleśnicy piłkarki Pogoni podejmowały UKS Bierutów. Mecz zakończył się zwycięstwem UKS-u 2:0.

Seniorki Pogoni Oleśnica / arch.

Pierwsza bramka padła w 12. minucie, kiedy po złym wybiciu piłki na 20. metr przed bramką piłkę przejmuje Karina Stanisławska i uderza przy słupku. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa.

Po zmianie stron w 49. minucie piłkę otrzymuje Ewa Nawrot i po solowym rajdzie wpada w pole karne i z ostrego kąta z 11 metrów strzela nie do obrony, podwyższając prowadzenie na 2:0. W 65. minucie Paulina Błasiak dynamicznie wchodzi w pole karne i z ostrego kąta strzela.

Bramkarka UKS-u broni z trudem jej strzał Ponownie 5 minut później znów atakuje Pogoń, Zuza Dolińska po wymianie piłki z Oliwią Paluch wchodzi w pole karne i strzela w słupek, a dobitka po słupku minimalnie mija bramkę gości.

Następny mecz ponownie rozegramy w Oleśnicy w niedzielę, 14 października o godz 11 na boisku trawiastym przy ul Brzozowej 8 z Piastem Nowa Ruda.

Pogoń: Głowacz, Krawczyńska, Miklaszewska, Słotnicka (60’ Rosińska), Mateusiak, Pańczyszyn (70’ Grudzień), Błasiak, Stasiak Patrycja, Dolińska, Paluch, Stasiak Paulina (41’ Gretka)

źródło: Pogoń Oleśnica

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Nic z tego się nie wykluje.Gdzie grają młodziczki wielki trenerze wizjonerze .Gdzie ma trenować moja mała córka. Ktoś Cię rozliczy z tego zamachu na młodszą i po jakimś czasie starsza grupę.

Podpis: Mama
Dodano: 2018-10-09 20:06:56 | Zgłoś naruszenie

Pamiętam jak początki piłki nożnej kobiet dawał Adam Dziąsko. Wówczas wykładowca AWF Wrocław, a obecnie właściciel hotelu "Dwór Polski" we Wrocławiu.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-10-08 16:13:38 | Zgłoś naruszenie

autokorekta: Do tchórza zza "aż szkoda" - porozmawiaj z panem Adamem Maciejewskim, to się dowiesz co mnie uprawnia, by w tym temacie pozytywnie pisać o pracy pana Adama Maciejewskiego i dobrej przyszłości jego podopiecznych. W Oleśnicy jest najlepszym, a może nie tylko w Oleśnicy. Styl pracy podczas treningu, sposób przygotowania do meczu i prowadzenie drużyny w trakcie meczu pokazuje, że jest to fachowiec dobrej klasy. Piszę to jak dyplomowany trener drugiej klasy.

Dodano: 2018-10-08 16:08:49 | Zgłoś naruszenie

Do tchórza zza "aż szkoda" - porozmawiaj z panem Adamem Maciejewskim, to się dowiesz co mnie uprawnia, by w tym temacie pozytywnie pisać o pracy pana Adama Maciejewskiego i dobrej przyszłości jego podopiecznych. W Oleśnicy jest to najlepszym, a może nie tylko w Oleśnicy. Styl pracy podczas treningu, sposób przygotowania do meczu i prowadzenie drużyny w trakcie meczu pokazuje, że jest to fachowiec dobrej klasy. Piszę to jak dyplomowany trener drugiej klasy.

Dodano: 2018-10-08 16:07:52 | Zgłoś naruszenie

No ale co, źle napisał? Przecież dziełuchy dopiero zaczynają, trzeba dać im trochę czasu.

Podpis: Tata
Dodano: 2018-10-08 16:05:24 | Zgłoś naruszenie

Panie Kowalski - Pan znowu swoje mądrości? Pokaż Pan dziedzinę na której się Pan nie znasz?Marnujesz się Pan na tym portalu MO. Krzysztof wszystko wiedzący.

Podpis: aż szkoda
Dodano: 2018-10-08 15:54:52 | Zgłoś naruszenie

Kowalski, nie każdy ma Facebooka

Podpis: IT specjalista
Dodano: 2018-10-08 15:47:05 | Zgłoś naruszenie

Zespół Pogoni jest na początku i przyszłość przed nimi. Szkoda, że podczas meczu nie było nikogo z oleśnickich mediów, kto wykonałby chociaż kilka fotek. Warto było, co widać na: https://www.facebook.com/krzysztof.kowalski.7169/media_set?set=a.1960418800681433&type=3 , proponuję zobaczyć też: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1961478443908802&set=a.402687789787883&type=3&theater&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1538923794697282

Dodano: 2018-10-08 11:50:49 | Zgłoś naruszenie

Wyniki atomowe.Moze z Nowa ruda da się wygrać a reszta w plecy.A jeszcze jakiś czas temu wszystko dziewczyny wygrywaly. Dodają się w rozwoju sportowym o to widać gołym okiem.Moze zmiana trenera???A może szachy???

Dodano: 2018-10-08 10:47:33 | Zgłoś naruszenie