Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 15 października. Imieniny Jadwigi, Teresy, Zoriana.

Derby dla UKS-u Bierutów

Dodano: 2018-10-08 09:32:53 | Komentarzy: 9 | Kategoria: Sport
W sobotę na stadionie w Oleśnicy piłkarki Pogoni podejmowały UKS Bierutów. Mecz zakończył się zwycięstwem UKS-u 2:0.

Seniorki Pogoni Oleśnica / arch.

Pierwsza bramka padła w 12. minucie, kiedy po złym wybiciu piłki na 20. metr przed bramką piłkę przejmuje Karina Stanisławska i uderza przy słupku. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa.

Po zmianie stron w 49. minucie piłkę otrzymuje Ewa Nawrot i po solowym rajdzie wpada w pole karne i z ostrego kąta z 11 metrów strzela nie do obrony, podwyższając prowadzenie na 2:0. W 65. minucie Paulina Błasiak dynamicznie wchodzi w pole karne i z ostrego kąta strzela.

Bramkarka UKS-u broni z trudem jej strzał Ponownie 5 minut później znów atakuje Pogoń, Zuza Dolińska po wymianie piłki z Oliwią Paluch wchodzi w pole karne i strzela w słupek, a dobitka po słupku minimalnie mija bramkę gości.

Następny mecz ponownie rozegramy w Oleśnicy w niedzielę, 14 października o godz 11 na boisku trawiastym przy ul Brzozowej 8 z Piastem Nowa Ruda.

Pogoń: Głowacz, Krawczyńska, Miklaszewska, Słotnicka (60’ Rosińska), Mateusiak, Pańczyszyn (70’ Grudzień), Błasiak, Stasiak Patrycja, Dolińska, Paluch, Stasiak Paulina (41’ Gretka)

źródło: Pogoń Oleśnica

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Ruch Samorzadowy Powiatu Olesnickiego
Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Oleśnica Razem Michała Kołacińskiego
Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Nic z tego się nie wykluje.Gdzie grają młodziczki wielki trenerze wizjonerze .Gdzie ma trenować moja mała córka. Ktoś Cię rozliczy z tego zamachu na młodszą i po jakimś czasie starsza grupę.

Podpis: Mama
Dodano: 2018-10-09 20:06:56 | Zgłoś naruszenie

Pamiętam jak początki piłki nożnej kobiet dawał Adam Dziąsko. Wówczas wykładowca AWF Wrocław, a obecnie właściciel hotelu "Dwór Polski" we Wrocławiu.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-10-08 16:13:38 | Zgłoś naruszenie

autokorekta: Do tchórza zza "aż szkoda" - porozmawiaj z panem Adamem Maciejewskim, to się dowiesz co mnie uprawnia, by w tym temacie pozytywnie pisać o pracy pana Adama Maciejewskiego i dobrej przyszłości jego podopiecznych. W Oleśnicy jest najlepszym, a może nie tylko w Oleśnicy. Styl pracy podczas treningu, sposób przygotowania do meczu i prowadzenie drużyny w trakcie meczu pokazuje, że jest to fachowiec dobrej klasy. Piszę to jak dyplomowany trener drugiej klasy.

Dodano: 2018-10-08 16:08:49 | Zgłoś naruszenie

Do tchórza zza "aż szkoda" - porozmawiaj z panem Adamem Maciejewskim, to się dowiesz co mnie uprawnia, by w tym temacie pozytywnie pisać o pracy pana Adama Maciejewskiego i dobrej przyszłości jego podopiecznych. W Oleśnicy jest to najlepszym, a może nie tylko w Oleśnicy. Styl pracy podczas treningu, sposób przygotowania do meczu i prowadzenie drużyny w trakcie meczu pokazuje, że jest to fachowiec dobrej klasy. Piszę to jak dyplomowany trener drugiej klasy.

Dodano: 2018-10-08 16:07:52 | Zgłoś naruszenie

No ale co, źle napisał? Przecież dziełuchy dopiero zaczynają, trzeba dać im trochę czasu.

Podpis: Tata
Dodano: 2018-10-08 16:05:24 | Zgłoś naruszenie

Panie Kowalski - Pan znowu swoje mądrości? Pokaż Pan dziedzinę na której się Pan nie znasz?Marnujesz się Pan na tym portalu MO. Krzysztof wszystko wiedzący.

Podpis: aż szkoda
Dodano: 2018-10-08 15:54:52 | Zgłoś naruszenie

Kowalski, nie każdy ma Facebooka

Podpis: IT specjalista
Dodano: 2018-10-08 15:47:05 | Zgłoś naruszenie

Zespół Pogoni jest na początku i przyszłość przed nimi. Szkoda, że podczas meczu nie było nikogo z oleśnickich mediów, kto wykonałby chociaż kilka fotek. Warto było, co widać na: https://www.facebook.com/krzysztof.kowalski.7169/media_set?set=a.1960418800681433&type=3 , proponuję zobaczyć też: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1961478443908802&set=a.402687789787883&type=3&theater&notif_t=feedback_reaction_generic&notif_id=1538923794697282

Dodano: 2018-10-08 11:50:49 | Zgłoś naruszenie

Wyniki atomowe.Moze z Nowa ruda da się wygrać a reszta w plecy.A jeszcze jakiś czas temu wszystko dziewczyny wygrywaly. Dodają się w rozwoju sportowym o to widać gołym okiem.Moze zmiana trenera???A może szachy???

Dodano: 2018-10-08 10:47:33 | Zgłoś naruszenie