reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty.
reklama
reklama
reklama

Jesienne biegi przełajowe

Dodano: 2018-10-06 07:26:42 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Sport
3 października Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz WKS Oleśniczanka na terenie parku przy Szkole Podstawowej we Wszechświętem zorganizowali jesienne biegi przełajowe.



W tegorocznych biegach, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, wystartowało ok. 220 uczniów z pięciu szkół podstawowych z gminy Oleśnica, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki.

Indywidualne zmagania podzielone zostały według następujących kryteriów: klasy I-IV dziewczęta i chłopcy - 400 metrów, klasy V-VIII dziewczęta i chłopcy - 800 metrów.

Najlepsza czwórka biegaczy z wyżej wymienionych grup została
nagrodzona medalami, które wręczali wójt gminy Oleśnica Marcin Kasina, dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak, przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kunaj oraz przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego Tadeusz Andreasik.



Na zwycięzców w klasyfikacji drużynowej czekał puchar wójta gminy Oleśnica,zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica, za zajęcie trzeciego miejsca przyznano puchar przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica, dla czwartej szkoły puchar przewodniczącego komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego, a za miejsca piąte i szóste pamiątkowy puchar.

Wyniki

Punktacja ogólna:
1. Ligota Polska - 349
2. Gmina Oleśnica - 182
3. Sokołowice - 156
4. Wszechświęte - 99
5. Smolna - 61

Wyniki poszczególnych biegów:
Dziewczęta rocznik 2011
1. Lena Ogrodowiak - SP Smolna
2. Oliwia Glapa - SP Ligota Polska
3. Maria Tocha - SP Gmina Oleśnica
4. Lilianna Szwczyk - SP Ligota Polska

Chłopcy rocznik 2011
1. Igor Biskup - SP Ligota Polska
2. Cyprian Sielski - SP Ligota Polska
3. Szymon Szczęch - SP Sokołowice
4. Roch Jakubowski - SP Gmina Oleśnica

Dziewczęta rocznik 2010
1. Karolina Kozera - SP Ligota Polska
2. Nogaj Lena - SP Wszechświęte
3. Lilianna Łubińska - SP Gmina Oleśnica
4. Natasza Krzak - SP Gmina Oleśnica

Chłopcy rocznik 2010
1. Adrian Jańczak - SP Ligota Polska
2. Filip Kapała - SP Ligota Polska
3. Julian Szponarski - SP Sokołowice
4. Antoni Cieślak - SP Smolna


Dziewczęta rocznik 2009
1. Zuzanna Ligocka - SP Sokołowice
2. Zuzanna
Kowalczyk - SP Gmina Oleśnica
3. Ola Kuras - SP Ligota Polska

4. Roksana Kuś - SP Wszechświęte

Chłopcy rocznik 2009
1. Piotr Łękawski - SP Ligota Polska
2. Maciej Stępień - SP Ligota Polska
3. Bartek Jachowicz - SP Sokołowice
4. Kacper Trojnar - SP Smolna

Dziewczęta rocznik 2008
1. Oliwia Kałwińska - SP Sokołowice
2. Hanna Leonarczyk – SP Gmina Oleśnica
3. Zuzanna Bożek - SP Sokołowice
4. Hanna Łasińska - SP Sokołowice

Chłopcy rocznik 2008
1. Oliwier Łazarski - SP Sokołowice
2. Maciej Banaszewski - SP Gmina Oleśnica
3. Dawid Gajda - SP Ligota Polska
4. Kuba Czerniawski - SP Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2007
1. Klaudia Łękawska - SP Ligota Polska
2. Martyna Kotniewicz - SP Ligota Polska
3. Zofia Cieślik - SP
Sokołowice
4. Sabina Chara - SP Gmina Oleśnica

Chłopcy rocznik 2007
1. Wiktor Wzgarda - SP Ligota Polska
2. Maciej Michalski - SP Smolna
3. Dominik Mazur - SP Wszechświęte
4. Kewin Kuś - SP Wszechświęte

Dziewczęta rocznik 2006
1. Klaudia Malinowska - SP Gm. Oleśnica
2. Wiktoria Wesołowska - SP Ligota Polska
3. Andżelika Gajda - SP Ligota Polska
4. Aleksandra Żelazna - SP Gm. Oleśnica

Chłopcy rocznik 2006
1. Jakub Jabłoński - SP Gmina Oleśnica
2. Sebastian Krzysiek - SP Ligota Polska
3. Kacper Rybczyński - SP Wszechświęte
4. Kuba Stępień - SP Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2005
1. Magdalena Gliszczyńska - SP Gm. Oleśnica
2. Amelia Aftowicz - SP Ligota Polska
3. Karolina Nowak - SP Ligota Polska
4. Jowita Raczkowska - SP Ligota Polska

Chłopcy rocznik 2005
1. Ksawier Choroszy - SP Sokołowice
2. Radosław Ratajski - SP Ligota Polska
3. Piotr Stępień - SP Ligota Polska
4. Bartosz Kasina - SP Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2004
1. Marcelina Banasik - SP Sokołowice
2. Katarzyna Kotlarz - SP Wszechświęte
3. Kinga Kosińska - SP Ligota Polska
4. Wiktoria Mierzwa - SP Ligota Polska

Chłopcy rocznik 2004
1. Kacper Kukuczka - SP Ligota Polska
2. Kacper Kuświk - SP Ligota Polska
3. Kacper Jurkiewicz - SP Ligota Polska
4. Wojciech Dworniczak - SP Gm. Oleśnica

ws, źródło: GOK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter