reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 18 listopada. Imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny.
reklama
reklama
reklama

Potyrała kontra Czuliński

Dodano: 2018-09-12 14:35:13 | Komentarzy: 421 | Kategoria: Aktualności
O stanowisko burmistrza Twardogóry ponownie będzie ubiegał się Zbigniew Potyrała. Jako jego kontrkandydat wystartuje Paweł Czuliński.


W wyborach na stanowisko burmistrza zmierzą się Zbigniew Potyrała i Paweł Czuliński / fot. Michał Żółkiewski (arch.)

W nadchodzących wyborach samorządowych o reelekcję będzie ubiegał się burmistrz Twardogóry Zbigniew Potyrała. Z kandydowania na to stanowisko zrezygnował niedawno były burmistrz Jan Dżugaj, który podjął decyzję o starcie do Rady Powiatu Oleśnickiego.

Okazuje się, że Z. Potyrała będzie miał kontrkandydata. To Paweł Czuliński, prezes stowarzyszenia "Mam Pomysł". Ma to związek z połączeniem dwóch komitetów - Gospodarni i Twardogóra z Pomysłem, które planują wystawić wspólną listę kandydatów na radnych w ramach komitetu Gmina Twardogóra z Pomysłem.

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (421)

Gosir jako pierwszy pod audyt.Sprawdzić sekretarkę, której uprawnienia kasowe zabrał Janek Ś. za machlopje pieniężne.Ponoć na basenie, na pokazie mody zwinęła spra kaskę hahahaha, ta sekretarka to porazka gosiru.szarogęsi się kobietka na maksa.janek z nią nie umie porządku zaprowadzić.układ????? jasne, że tak.od dawna. AUDYT GOSIR AUDYT.

Podpis: jakiś takiś
Dodano: 2018-11-12 22:41:55 | Zgłoś naruszenie

no z Gosirem to fakt... jakieś nieporozumienie organizacyjne, nikt nic nie wie, czeski film. na delfinku pustki. popołudniu hale też puste. nie ma potrzeby czy brak pomysłu? Za to sprzątaczki ganiają dzieci szmatami przed południem. haha. Jak szkoła przestanie korzystać to budynki mchem zarosną.

Podpis: jurek
Dodano: 2018-11-07 22:32:02 | Zgłoś naruszenie

no wcześniej tak myślałem, jak "Taki se.".. ale tam się ludziom żyć nie chce a co dopiero pracować jak trzeba. coś tam nie styka. Pracownicy GOSiRu to banda frustratów! i Szczęść im Boże - to nie ich wina tylko całej organizacji. J.Ś chyba naprawdę nie ogarnia tematu a tam nie widomo kto szefuje> sprzątaczki? pani K czy pani B? Czy Wojtuś? Który ma prawo do wszytkiego bo jest "Wojtusiem" a takim sie wybacza z racji ich stanu umysłu? No jeszcze czasami Gnom - mały - złośliwiec zza biurka który jak którejś pani od śpiewów nie lubi to jej pośle "sprzężenie" i tym samym występ spierniczy. Każdy chce zaznaczyć że ma władzę. Jak nie mam tu to pokaże że mam tam... Swoją drogą chore towarzystwo - za moment się ewakuuję.. Poczekam z nadzieją że młody PC to dostrzeże i zrobi porządek że ktoś w końcu wejdzie w ten bałagan i rozliczy z braku kompetencji, Nadzieja matką głupich, nadzieja w nas glupich że będzie spełnione to co sprawiedliwe.

Podpis: frustrat niekoniecznie sprawie
Dodano: 2018-11-07 20:44:27 | Zgłoś naruszenie

Obietnice Potyrały zostały spełnione, nie spekulujmy... to nie fair. Polityka rządzi się swoimi prawami. Nie mniej jednak nęcą obietnice Nowego- Młodego Pawełka Nie neguję - czekam co się zadzieję ale plissss ! weźcie się przyjrzyjcie GOSiRowi ! - tam jaks masakra jest!!! Chyba Jasiek nie ogarnia... i traca na tym wszyscy. Burdel, burdel i burdel.... Jaśka przerosła ilość obiektów. Drołtowice to przy tym pryszcz. cały personek sfrustrowany... A jak pracownik jiezadowolonyt to jak firma ma funkcjonwać???

Podpis: Taki se z Twardej
Dodano: 2018-11-07 20:10:18 | Zgłoś naruszenie

Czuliński wygrał ????????

Podpis: Asia
Dodano: 2018-10-22 04:38:28 | Zgłoś naruszenie

Kampania wyborcza P. Potyrały opiera się na rozdawanie Potyrałek (krówek). Hmm, Potyrałki, świetna nazwa. Panie brzuchaty, może tak pomyśleć o tej nazwie i się przebranżowic. Stawia Pan na rozwój? Niech Pan się łaskawie zastanowi nad swoim rozwojem! Tegoroczny Program Wyborczy powiela program z roku 2014. Jaki sie nasuwa wniosek? Skoro program jest taki sam to chyba logiczne jest, ze przez 4 lata żadna obietnica nie została spełniona!

Podpis: Dno Potyraly
Dodano: 2018-10-19 10:26:24 | Zgłoś naruszenie

Ten Młody Człowiek chce zmienić układy"gminy z resztą "Kiełbasą wyborczą nie są imprezy emerytów z bonami,ale przynajmniej słucha co kto ma do powiedzenia na zebraniu, choćby nawet był pierwszy raz. Powodzenia.

Podpis: NWG
Dodano: 2018-10-15 21:16:56 | Zgłoś naruszenie

Proszę Państwa! Zapraszamy wszystkich jutro w poniedziałek do Nowej Wsi Goszczańskiej o godzinie 18:00 na spotkanie wyborcze z kandydatem na burmistrza i radnymi. Spotkanie odbędzie się w Świetlicy. Zapraszamy

Podpis: Qwer
Dodano: 2018-10-14 21:39:18 | Zgłoś naruszenie

Sądzę, że stara wladza powinna już zjeść ze sceny, gdy Pan Potyrała zaczynał miał tyle lat co teraz Paweł, wspierał dzielnie komunę i nikt nie miał zastrzeżeń. Teraz leci pierwszy do komunizm a problemy gminy zamiata pod dywan.

Podpis: zuza
Dodano: 2018-10-11 22:30:41 | Zgłoś naruszenie

Ale jak mlody poradzi sobie z dlugami?

Podpis: Adam
Dodano: 2018-10-10 21:57:20 | Zgłoś naruszenie

Gmina zadluzona na 50-100mln. A wcześniej nie byla. To sie w glowie nie miesci. Nie wiem co gorsze: czelnosc dalej sie ubiegac czy brak wiedzy ludzi o obecnym stanie Twardogóry

Podpis: Alek
Dodano: 2018-10-10 21:56:40 | Zgłoś naruszenie

To komentarze o trądziku i mleku pod nosem mnie rozbrajają. W ogóle cała ta kampania wyborcza obecnego burmistrza za nasze pieniądze mnie denerwuje. Teraz wszystkich wszędzie zaprasza, poczestunki serwuje, nawet koncerty organizuje. To jakaś parodia. Bardzo się widać boi, zwłaszcza, że emeryturka za pasem.

Podpis: MojaObietnica;)
Dodano: 2018-10-10 09:54:19 | Zgłoś naruszenie

Wprowadziłem się tu za Dżugaja, za czasów pana Potyrały nie odczułem żeby coś szło w szczególnie lepszym lub gorszym kierunku, ot kadencja zleciała bez jakichś odczuwalnych dla mnie skutków. W najbliższych wyborach zagłosuję jednak na pana Pawła. Młodzi ludzie powinni być bardziej obecni w zarządzaniu na szczeblu lokalnym, bo to oni i ich dzieci będą zbierały owoce dobrze (lub źle) poprowadzonych długofalowych działań. Widziałem, co robi w ramach Stowarzyszenia i uważam, że warto dać mu szansę wykazania się w większej skali. Oby tylko nie rozbił się o beton urzędniczy, bo wiadomo, że opór zasiedzianego ratusza może być - kwestia, jak będzie umiał sobie z nim poradzić.

Podpis: mieszkaniec
Dodano: 2018-10-09 12:19:02 | Zgłoś naruszenie

Paweł wspaniały człowiek, udowodnił to chociażby zakładając stowarzyszenie Mam Pomysł. Które pod jego przewodnictwem zrobiło naprawdę wiele dobra. Myślę ze Gmina Twardogóra potrzebuje własnie takiego burmistrza. Który ma głowę pełną pomysłów. Nie rozumiem kompletnie ludzi którzy go hejtują PAWLE URATUJ NASZĄ KOCHANĄ GMINE

Podpis: TWARDOGÓRZANIN
Dodano: 2018-10-05 15:59:09 | Zgłoś naruszenie

Janek D.... coś ty zrobił ,ty całe życie w solidarności startujesz do powiatu z komitetu PO ,strasznie mnie rozczarowałeś ,widzę że kierujesz się już innymi ideami nie dobre dla ludzi, lecz popierasz w ten sposób korupcje i przekręty - wstyd , długo myślałeś - ale źle wybrałeś- szkoda mi ciebie , w Twardogórze dużo zrobiłeś ale w maliny się w..........ś ,w jakiej ty byłeś solidarności ?

Podpis: OBSERWATOR
Dodano: 2018-09-30 11:41:59 | Zgłoś naruszenie

Wybór pomiędzy komunista a kimś nie zdemoralizowanym przez układy ja stawiam na Czulinskiego, każdy kto ma choć trochę rozumu zagłosuje na przeciwnika potyraly. Pytanie jest proste, mało mamy długów przez nieudolnego gospodarza potyrale? Zadłużył powiat teraz rozłożył na łopatki gminę, takich długów za żadnego burmistrza nie było jak za potyraly

Podpis: Ludzie przejrzyjcie na oczy
Dodano: 2018-09-20 18:34:10 | Zgłoś naruszenie

Wybór jest prosty Gmina Twardogóra z pomysłem!

Podpis: Z Olszówki
Dodano: 2018-09-20 14:36:28 | Zgłoś naruszenie

Tak o to kwiczą świnie odrywane od koryta

Podpis: Pasterz
Dodano: 2018-09-19 23:07:13 | Zgłoś naruszenie

Patologia jest to, że ludzie młodzi chcą nami rządzić.... Ranyyy patologia to osoby które piszą takie bzdury

Podpis: Dorin
Dodano: 2018-09-19 21:37:01 | Zgłoś naruszenie

Młody, dobrze wykształcony kulturalny z głową pełną pomysłów. Takiego burmistrza potrzebujemy. Cała rodzina idę głosować na Czulinskiego.

Podpis: Stasia
Dodano: 2018-09-19 21:22:36 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter