reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 19 listopada. Imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei.
reklama
reklama
reklama

Zawody w CrossBox Oleśnica

Dodano: 2018-09-10 07:31:38 | Komentarzy: 7 | Kategoria: Sport
galeria istnieje dla tego artykułu
W CrossBox Oleśnica odbyły się zawody dla członków klubu. W zmaganiach wzięło udział jedenaście par.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Zawodnicy na podium

Niedawno w klubie Crossbox Oleśnica odbyły się pierwsze wewnętrzne zawody tego typu w naszym mieście. Do rywalizacji stanęło jedenaście par mieszanych, złożonych z członków klubu.

Do wykonania zawodnicy mieli między innymi martwy ciąg, biegi, przysiady, wyciskania sztangi, skoki na skakance, wskoki na skrzynie, ćwiczenia na drążku. Ostatni zestaw trwał pięć minut i był złożony z minutowych ćwiczeń, które pary musiały wykonywać synchronicznie. Z

- Pomimo wielkiego zmęczenia na twarzach wszystkich zawodników rysował się uśmiech i zadowolenie. Od każdego zawodnika biło uczucie satysfakcji z powodu ukończenia zawodów. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych kibiców. Zwycięzcami zostali Izabela Kaznowska i Bartosz Ziomek, którzy zaledwie o jeden punkt wyprzedzili parę Anna Galińska, Adrian Jakubowski. Podium zamknęli Kinga Handzlik i Szymon Kiraga. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki - czytamy w komunikacie.

- W Oleśnicy działamy od roku. Zebraliśmy grupę ludzi, którzy chcą poprawić swoją wydolność, sylwetkę, zdrowie psychiczne i fizyczne. Ćwiczenia, które wykonujemy są ogólnorozwojowe, mamy w swoich szeregach osoby, które oprócz treningu cross biegają maratony, grają w piłkę nożną, siatkówkę, trenują boks, a także inne dyscypliny sportu. Podczas zawodów, mimo, że wszyscy uczestnicy są amatorami, widać było bardzo wysoki poziom i wielkie zaangażowanie. Zainteresowanie było bardzo duże, dlatego będziemy organizować kolejne edycje takich zawodów - mówi Rafał Niziałek, właściciel klubu.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, Marek Wiergowski

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

Piszecie o NICEPSACH a po pierwszym treningu w Boxie zmienia sie myslenie nie jednego stalego bywalca silowni :) Warto jednak łączyć CROSS z siłownia . Będzie i NI.Ceps i dobra wydolność:) pozdrawiam pozytywnie nastawionych!

Podpis: dziku
Dodano: 2018-09-11 14:11:48 | Zgłoś naruszenie

[email protected]: no to docisnales paszojada ;-)

Podpis: mlody alkusek
Dodano: 2018-09-11 13:16:50 | Zgłoś naruszenie

@byku to jest sportowa sylwetka, a nie nasterydowanego świniaka, o jakim mówisz, nad taką nie jednokrotnie jest więcej pracy, niż pare miesięcy żarcia paszy i tablicy mendelejewa, żeby się spompować jak najszyciej.. jeszcze pewnie pomijając nogi i brzuch, bo brzuchem nikomu nie j***esz

Podpis: adi
Dodano: 2018-09-11 11:57:02 | Zgłoś naruszenie

byku, a co trzeba brać, żeby taki mieć?

Podpis: zxcvb
Dodano: 2018-09-10 21:51:36 | Zgłoś naruszenie

ten co wygrał pokazuje NICEPS !!!!!! pająk ma większe,wstydziłbyś się koleś coś takiego pokazywać bo pośmiewisko robisz z siebie,jak zrobisz 50 cm w bicku to się chwal ale nie tym

Podpis: byku
Dodano: 2018-09-10 14:56:33 | Zgłoś naruszenie

Czemu mieszanych? My z Mieciem jesteśmy parą i co, nie możemy? Absurd.

Podpis: Czesiu
Dodano: 2018-09-10 12:34:25 | Zgłoś naruszenie

A gdzie to jest? I po ile piwo w tym klubie? ;-)

Podpis: mlody alkusek
Dodano: 2018-09-10 10:53:10 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter