reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 23 września. Imieniny Bogusława, Tekli, Liberta.
reklama
reklama
reklama

Rekrutacja na zajęcia judo dla dzieci

Dodano: 2018-09-09 07:31:40 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Sport
Klub sportowy Judo Tigers otwiera nabór na nowych członków. Do uczestnictwa w treningach Tygrysy zapraszają dzieci i młodzież. Co dla nowych zawodników szykują trenerzy?


Zawodnicy Judo Tigers / arch.

reklama

Klub sportowy Judo Tigers w bieżącym sezonie prowadzi zajęcia w wielu lokalizacjach na Dolnym Śląsku. Treningi odbywają się szkołach i ośrodkach sportowych m.in. w Oleśnicy i Dobroszycach.

Dzieci i młodzież będą ćwiczyć w grupach wiekowych o różnych poziomach zaawansowania. Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, oprócz zajęć na macie, trenerzy zadbają również o wspólne integracje, wyjazdy oraz aktywne zaangażowanie rodziców Tygrysów w życie klubu.

- Chcemy pokazać dzieciom i rodzicom, że judo to świetna zabawa! Wpływa zarówno na sprawność fizyczną, ale też kształtuje charakter, samodyscyplinę i zdolność koncentracji przydatną podczas lekcji. Na naszych zajęciach rozwijamy umiejętności sportowe poprzez zabawę, a nie rywalizację. Szerokie uśmiechy naszych zawodników po zakończonym treningu to dla nas największa motywacja - mówi Michał Zamęcki, założyciel i jeden z trenerów Judo Tigers.

Początkiem roku w szkołach, w których będą odbywać się zajęcia, trenerzy przygotują specjalne lekcje pokazowe dla dzieci i młodzieży. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazje zadać pytania trenerom i dowiedzieć się więcej na temat treningów. Dla każdego nowego zawodnika przewidziany jest pierwszy, bezpłatny trening. Więcej informacji na temat klubu oraz zajęć można znaleźć na stronie www.judotigers.pl.

źródło: Wills Integrated/Judo Tigers
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Judi super sport mojego syna bardzo ten sport ukształtował Jest odpowiedzialny punktualny bardzi samodzielny

Podpis: Mama
Dodano: 2018-09-21 21:28:21 | Zgłoś naruszenie

Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają. Moje dzieci chodzą od 3 lat i są zachwycone. Naprawdę super sport i nie tylko. A trener najlepszy na świecie.

Podpis: mama judoki
Dodano: 2018-09-09 11:23:37 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (40), Motoryzacja (5), Nauka (4), Praca (55), Usługi (22), Zwierzęta (3), Inne (8)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Olimpijski Edwin Cup 2018
"Fajna impreza, pole..."~PB
reklama
Kalendarium
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter