reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
reklama
reklama
reklama

Śmieci w Parku Kolejarzy Oleśnickich!

Dodano: 2018-08-10 09:33:24 | Komentarzy: 36 | Kategoria: Aktualności
W Parku Kolejarzy Oleśnickich zalegały śmieci i psie odchody! Mieszkańcy coraz częściej unikają tego miejsca.


Kolejna "antywizytówka" Oleśnicy

Wczoraj około godziny 13 jedna z mieszkanek wybrała się z rodziną i dzieckiem do Parku Kolejarzy Oleśnickich. To, co zastali na miejscu spowodowało, że szybko go opuścili.

Były to zalegające śmieci, wśród których zauważyliśmy także butelki po alkoholu. Część z odpadków znajduje się nawet na ogrodzonym placu zabaw, wysypując się z przepełnionego śmietnika.

- Do tego koło ławki są też psie kupy. Nie ma jak siedzieć z dziećmi! - informuje. Podobne sygnały wpłynęły do nas także od innych mieszkańców, którzy coraz częściej decydują się unikać tego miejsca.

- Wygląda na to, że służby odpowiedzialne za utrzymanie czystości nie zdążyły sprzątnąć tego terenu. Smutne jest to, że za bezmyślnym zaśmiecaniem mogą stać okoliczni mieszkańcy - komentuje inna osoba.


Po libacji zostały tylko puste butelki

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (36)

Czy uczenie donosicielstwa to ma być panaceum na śmiecenie ?

Podpis: antykonfitura
Dodano: 2018-08-12 18:53:12 | Zgłoś naruszenie

Kiedyś karała tam mandatami straż miejska ale ludziom nie odpowiadało że są karani za to że syfią i nie sprzątają oraz ci od piesków. Burmistrz powinien teraz tym się zająć skoro zlikwidował straż miejską

Podpis: Adam
Dodano: 2018-08-12 10:20:46 | Zgłoś naruszenie

Oleśniczanin, policjanci muszą pilnować Kaczyńskiego.. Jakoś nie widzę burmistrza przyglądającego się zabrudzonemu i zasranemu miastu. Panie Kołaciński, potrzebna jest panu do tego uroczysta msza święta ?

Podpis: też oleśniczanin
Dodano: 2018-08-12 02:42:57 | Zgłoś naruszenie

Krzysztow A Kowalski Ty to masz nawyki ormowca wszedzie chodzisz i weszysz powinienes zmienic swuj fach na przodownika zbrojnego ramienia dojnej zmiany!

Podpis: E.Moledziak
Dodano: 2018-08-11 21:27:47 | Zgłoś naruszenie

Tak też uważam jak ten Internauta, który nie musi się wstydzić tego co napisał i podpisał "Taka prawda". To jest jedna strona. Druga to zwracanie uwagi przez jednych - innym. Sporo jest też przykładów pozytywnych. Widziałem młodego mężczyznę jak mozolnie zgniatał nieduże kartony po pizzy, by zmieściły się w pojemniku. Często widuję właścicieli psów, którzy sprzątają po swoich pupilach.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-08-11 19:43:56 | Zgłoś naruszenie

Sama patologia co noc melanże hałas i burdy policji wogóle nie widać!!!!

Podpis: Oleśniczanin
Dodano: 2018-08-11 15:10:14 | Zgłoś naruszenie

Co się dziwić śmieciom w parku , jeżeli ludzie wyrzucają śmieci , pety po papierosach, butelki po napojach i resztki jedzenia przez okna mieszkań!!! Dbanie o dobro publiczne wynosi się z domu, ale jak mamusia i tatuś tego nie nauczą, to potem są takie efekty...ehhhh, szkoda słów!!

Podpis: Elka
Dodano: 2018-08-11 07:34:47 | Zgłoś naruszenie

To do cholery sami oleśniczanie śmiecą, to i niech do cholery sami sprzątają po sobie! Niestety tak jest w całej Polsce, wszędzie pełno śmierci! Niech każdy patrzy na siebie i od siebie zacznie naukę porządku i kultury! To śmiecenie , to wstyd dla ogromnej większości Polaków!

Podpis: Taka prawda
Dodano: 2018-08-11 06:04:04 | Zgłoś naruszenie

Policji tam nie ma wcale, chodzę codziennie z dzieckiem do tego parku i nie widziałem od dawna tam Policjant?w

Podpis: Gdzie Policja?
Dodano: 2018-08-10 23:03:58 | Zgłoś naruszenie

Podobno towarzyszu kołaciński to milicja miała dbać o porządek w mieście za zlikwidowaną przez was towarzyszu straż miejską. I co ja,sie kur.a pytam?

Podpis: WAM
Dodano: 2018-08-10 21:27:08 | Zgłoś naruszenie

Normalne, przecież ciągle patologia siedzi po nocach w tym parku. To samo jest na terenie przy szpitalu, jedno wielkie wysypisko śmieci. Policji oczywiście w tych miejscach nikt nie ma okazji oglądać.

Podpis: M
Dodano: 2018-08-10 21:21:02 | Zgłoś naruszenie

takich miejsc w Oleśnicy jest wiele

Podpis: .
Dodano: 2018-08-10 20:36:10 | Zgłoś naruszenie

A niech chleją jeszcze automaty bym z wodką darmowa postawił i dopalaczami

Podpis: Krystyna
Dodano: 2018-08-10 19:56:24 | Zgłoś naruszenie

@spacerowicz sam jesteś obsranym kundlem....

Podpis: Soul
Dodano: 2018-08-10 19:53:03 | Zgłoś naruszenie

Proszę o rejestrację tych, którzy chcą się wypowiedzieć i sprawa zostanie załatwiona. Inaczej każdy podpis może nie odpowiadać prawdziwej osobie. Pan Kowalski może nim nie być...

Podpis: Krzysztof
Dodano: 2018-08-10 19:39:43 | Zgłoś naruszenie

Czystość wokół nas, czyli w parkach, na chodnikach, wokół budynków mieszkalnych, przy pojemnikach na odpadki jest świadectwem jak jeden człowiek szanuje drugiego człowieka. Przeglądając wpisy dokonywane chociażby tu - trudno doszukać się przejawów szacunku człowieka do człowieka, bo pisanie anonimowo jest wyrazem braku szacunku. I ? Internauta, chowający się za "m.in. brak mieszczan" pisze o rozwoju kultury umysłowej w Polsce, gdy sam, poprzez pisanie anonimowo, wyraża swój brak szacunku. Czyż nie jest to przejaw obłudy, albo fałszywego postrzegania relacji międzyludzkich, albo jeszcze inaczej - sam jest poza. To tak jak w skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju - małżeństwo wyliczało wady swoich znajomych i doszli małżonkowie do konkluzji, iż mają tylu znajomych i tylko oni są normalni.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-08-10 19:16:14 | Zgłoś naruszenie

A pomyśleć że kiedyś był to park gdzie odbywały się potańcówki i konkursy na Dzień Działkowca Dzień Kolejarza oraz występowały różne zespoły muzyczne.Żal

Podpis: Krystyna
Dodano: 2018-08-10 19:06:03 | Zgłoś naruszenie

Mapa Zagrożeń - tam należy zaznaczać takie problemy. Tak mówią mundurowi. I problem zniknie?

Podpis: Ona
Dodano: 2018-08-10 18:50:48 | Zgłoś naruszenie

Istnieje jeszcze co najmniej kilka czynników, które utrudniały rozwój kultury umysłowej w Polsce. Na pierwszym miejscu wymieniłbym słaby rozwój miast. To właśnie tam powstają zwykle ośrodki nauki i kultury, tam też ludzie najczęściej się spotykają i wymieniają poglądy, następuje cyrkulacja wiedzy oraz informacji. W przeszłości Polacy żyli w dużym rozproszeniu, a dodatkowo poziom urbanizacji był ? i nadal jest ? wyraźnie niższy niż na Zachodzie. Tym samym nie została na polskich ziemiach stworzona silna kultura mieszczańska. Właśnie w jej obrębie powstawały na Zachodzie zjawiska istotne dla rozwoju nowoczesnej umysłowości. Mam tu na myśli głównie rolę kształcenia zawodowego i wyłaniania się profesjonalistów w wolnych zawodach oraz w zawodach inżynieryjnych. To oni stawali się symbolami nowoczesności, bo ich rozumowanie kształtowała zobiektywizowana wiedza, a nie romantyczne majaczenie. W tym samym czasie nasze nie tak liczne mieszczaństwo miało skłonność do kopiowania wzorów szlacheckich i sarmackich. Kultura umysłowa Polaków ? dlaczego myślimy tak, jak myślimy? prof. dr hab. Andrzej Zybała

Podpis: m.in. brak mieszczan
Dodano: 2018-08-10 17:26:45 | Zgłoś naruszenie

Krzysztof Kowalski do ciebie! chcieliscie nowych porzadków to macie! czemu teraz psioczysz tak ma byc i basta? Muszą wrócic dobre stare sprawdzone rozwiazanie rodem z PRL-lu to bedzie porzadek

Podpis: tylko SLD
Dodano: 2018-08-10 16:59:30 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter