reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 18 listopada. Imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny.
reklama
reklama
reklama

Sportowe powitanie lata w Stradomi

Dodano: 2018-07-10 07:40:55 | Komentarzy: 4 | Kategoria: Sport
Publikujemy relację sycowskiego MOSiR-u z otwarcia lata nad zalewem w Stradomi Wierzchniej.Tym razem pogoda była dla nas łaskawa i wraz z olbrzymią ilością plażowiczów wypoczywających nad zalewem w Stradomi Wierzchniej uczestniczyliśmy w imprezie "Otwarcie lata".

W niedzielę nad zalewem w Stradomi Wierzchniej obyło się uroczyste otwarcie lata. Nasza instytucja ponownie zaprosiła wszystkich wypoczywających nad wodą do wspólnej zabawy.

MOSiR zadbał o wiele atrakcji, przeprowadzono turnieje siatkówki plażowej i piłki nożnej plażowej, rywalizowano
w plenerowych odmianach gry w darta, boule i kręgle.Wypożyczalnia sprzętu pływającego również miała pełne ręce roboty, gdyż zainteresowanie kajakami i rowerkami wodnymi było olbrzymie.

Rekreacyjne i darmowe kursy po zalewie zapewnił Klub Turystyki Wodnej "Szekla", który reprezentowali Stanisław Babło, Edward Kułot i Bogdan Kuciński.W tym dniu na zalewie ratownicy wspólnie z policjantkami i policjantami z Komisariatu Policji Wodnej we Wrocławiu przeprowadzili pokaz akcji ratowniczej dla plażowiczów. Dodatkowo pani sierżant z wrocławskiej Policji wraz z oficerem prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy panią starszy sierżant Aleksandra Pieprzycką przypomniały o powolnym wchodzeniu do wody, gdy jesteśmy rozgrzani oraz że "alkohol+woda=śmierć!", a dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowicz przypominał, że to my uczestnicy takich kąpielisk jesteśmy bardzo często pierwszymi ratownikami i od naszej postawy i odpowiedniego działania bardzo wiele zależy.

Po pokazie zarówno Policja, Straż i Ratownicy otrzymali od wszystkich zgromadzonych gromkie brawa, do których się przyłączamy. Świetna robota i dziękujemy za współpracę!Na zakończenie tego udanego i ciepłego dnia pod duży drewniany wigwam ponownie zaprosili organizatorzy imprezy, aby przy rytmicznej muzyce podawanej przez Dj KURPIX dodatkowo się zrelaksować i dobrze pobawić.

WYNIKI PIŁKI SIATKOWEJ – Otwarcie lata 2018

1. OGIEŃ SYCÓW – Rosik Dariusz, Gąsior Szymon
2. STRADOMIA – Koprzak Kamil, Świderski Patryk
3. Krzaki Krzaków – Troska Kajetan, Sowiński Kacper
4. Nie ma mocnych – Mularczyk Dawid, Kłys Dawid

MOSiR w Sycowie

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

Powinno być napisane Stradomii (podwójne "i")

Podpis: armia - armii
Dodano: 2018-07-11 19:36:25 | Zgłoś naruszenie

woda dalej syf a ci sie kąpia

Podpis: paweł
Dodano: 2018-07-10 12:55:51 | Zgłoś naruszenie

a można po polsku, z jakąś interpunkcją?

Podpis: ?
Dodano: 2018-07-10 10:37:21 | Zgłoś naruszenie

Czego niema zalewu w Oleśnicy od drogi boguszyckiej po stawy miejskie i od gęsiej górki po drogę na Boguszyce kasa by była powiat by zyskał i praca by byla

Podpis: .
Dodano: 2018-07-10 09:58:25 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter