Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Jana Bronsia
reklama
reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 25 września. Imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława.
reklama
reklama
reklama

Bilety na koncert Reya Wilsona

Dodano: 2018-07-04 09:32:37 | Komentarzy: 1 | Kategoria: Kultura
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na koncert Raya Wilsona - Genesis Classic, który odbędzie się w podczas tegorocznych Dni Europy. Dziś ruszyła sprzedaż biletów.


reklama

Ray Wilson – były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał.

Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od powstania jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, jakim bez wątpienia jest Ray Wilson. Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, na rynku pojawiły się aż trzy nowe albumy artysty- akustyczny “Song for a friend”, “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym a także album LIVE “Time and Distance”.

Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości szkota ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. “Another day in paradise”, “No son if mine”, “Land of confusion”, “In the air tonight” “Follow you follow me” czy “Congo”.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową.

Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Bilety w cenie 100 zł. Rezerwacja online od 02.07.2018 (godz. 9.00) na stronie www.bifk.info. Sprzedaż w kasie Sali widowiskowej od 4 lipca od godz. 14 do 16, w pozostałe dni według harmonogramu pracy kasy.

źródło: BiFK
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

:DD dobre ! Brak komentarzy pewnie już biją się o bilety

Podpis: Lucas
Dodano: 2018-07-05 12:09:46 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (46), Motoryzacja (4), Nauka (4), Praca (58), Usługi (21), Zwierzęta (5), Inne (7)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Oleśnicki bokser znowu wygrywa!
"Brawo Bartek tak tr..."~Oca
reklama
Kalendarium
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter