Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 13 listopada. Imieniny Stanisława, Mikołaja, Krystyna.

Polonia pokonała rezerwy Pogoni

Dodano: 2018-06-18 07:36:19 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica przy Brzozowej podejmowała Polonię Wrocław. Goście wygrali 6:0. Zobacz galerię zdjęć portalu MojaOlesnica.pl!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Rezerwy Pogoni uległy Polonii

W ostatnim meczu sezonu podopieczni trenera Grzegorza Grafa nie byli faworytem, ponieważ musieli zmierzyć się z wiceliderem tabeli - Polonią Wrocław. W kolejnym meczu trener Graf miał do dyspozycji bardzo wąską kadrę. Do dyspozycji trenera było tylko dwunastu zawodników.

Mecz praktycznie roztrzygnięty był już po pierwszej połowie. Wynik w 16. minucie otworzył Maciej Nitarski. W 27. minucie prowadzenie podwyższył Rafał Marzec, a trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Maciej Piórkowski.

Po przerwie bramkarz Pogoni - Mateusz Korzeniowski również trzy razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Najpierw w 50. minucie bramkę zdobył Oleg Poltavets. Pięć minut później Korzeniowskiego pokonał Patryk Pasek, a w 72. minucie wynik ustalił Patryk Hlobaż.

W 24. meczach Pogoń II odniosła 10. zwycięstw, dwa mecze zakończyły się podziałem punktów, a 12. porażką oleśniczan co daje 32. punkty. Bilans bramkowy wynosi 46:51. Sezon Pogoń II zakończy na 7. pozycji.

Pogoń II: Korzeniowski - Kowalczyk, Pietrzak, Grzelak, Smyczyński, Wyrwał (Sopart 85.), Wolski, Olczykowski, Kopek, Kędzierski, Antosiewicz.