reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 13 grudnia. Imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy.
reklama
reklama
reklama

COB na półmaratonie Słowaka

Dodano: 2018-06-12 13:58:22 | Komentarzy: 3 | Kategoria: Sport
Publikujemy relację stowarzyszenia Cała Oleśnica Biega z udziału zawodników w Półmaratonie "Słowaka" w Grodzisku Wielkopolskim.W ubiegłą niedzielę o godzinie 5 grupa 40 biegaczy z Oleśnicy i okolic wyruszyła na jeden z najbardziej utytułowanych półmaratonów w Polsce - Półmaraton "Słowaka" w Grodzisku Wielkopolskim.

Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega, był skierowany do wszystkich zapisanych na wspomniany bieg, a także osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu w roli widza. Za transport na miejsce odpowiadał autokar udostępniony przez Fundację Tomek i Tola w Oleśnicy, którego wynajęcie pomaga dzieciom wyjechać na kolonie marzeń. Podczas zawodów w Grodzisku Wlkp. grupa COB testowała również nowe koszulki, które zaprojektowała i zrealizowała firma Deepbox.Same zawody obfitowały w wiele atrakcji oraz niesamowitą atmosferę. Z pewnością można uznać je za organizatorski majstersztyk. Uczestnicy biegu oprócz bogatych pakietów, pięknych medali, a także pysznego, lokalnego jedzenia, mogli stać się częścią wydarzenia, którym żyje całe miasto. Mieszkańcy tłumnie wyszli na ulice, aby kibicować i urozmaicać trasę biegającym. Wiele jest półmaratonów, w których warto wziąć udział. Jednak Hunters Gordzisk Półmaraton "Słowaka" powinien znaleźć się na liście każdego, kto ceni sobie nie tylko ciekawą trasę oraz świetną organizację, ale także doskonały klimat.

Karolina Rasała / COB

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

SUPER MARIO

Podpis: S K
Dodano: 2018-06-12 19:31:50 | Zgłoś naruszenie

Sebastian P ladniejszy

Podpis: agnieszka
Dodano: 2018-06-12 18:49:57 | Zgłoś naruszenie

ten Mario to najładniejszy

Podpis: xyz
Dodano: 2018-06-12 15:10:18 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter