reklama
reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 21 listopada. Imieniny Janusza, Marii, Konrada.
reklama
reklama
reklama

Wielki e-paraliż państwa

Dodano: 2018-06-12 13:40:37 | Komentarzy: 22 | Kategoria: Aktualności
Przez awarię systemów informatycznych nie można zarejestrować samochodu, wymienić dowodu osobistego, zgłosić narodzin dziecka, a do tego policja została częściowo sparaliżowana.


Nie działa część systemów, dlatego m.in. nie zarejestrujemy samochodu w starostwie oraz nie wymienimy dowodu osobistego w urzędzie miasta / zdj. ilustr.

Ministerstwo Cyfryzacji podało, że doszło do awarii systemów informatycznych. To spowodowało trudności i często niemożliwość np. wymiany dowodu osobistego, zgłoszenia narodzin dziecka w USC czy rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji. Z naszych informacji wynika, że również policja miała problemy ze sprawdzaniem osób i pojazdów w bazie danych.

- Informujemy, że dziś od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP. Trwają intensywne prace nad usunięciem awarii. Przepraszamy za utrudnienia - informuje Ministerstwo Cyfryzacji.

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

Tylko nie pisac ze to wina Putina. juz rzygam ta "flanka wschodnia" - propaganda robi z Rosji potwora a Zydkow z USA aniolkami.

Podpis: z
Dodano: 2018-06-12 13:58:04 | Zgłoś naruszenie

DOBRA ZMIANA

Podpis: Robi
Dodano: 2018-06-12 13:56:24 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter