Zwycięstwo APO z Gromem Szczodrów

Dodano: 2018-06-12 09:30:01 | Komentarzy: 13 | Kategoria: Sport
Seniorzy AP Oleśnica pokonują Grom Szczodrów 4:1.

Seniorzy APO / arch.

W mecz, który rozgrywany był na głównej płycie przy Brzozowej, lepiej weszli gospodarze. Już w drugiej minucie Sebastian Żurek cieszył się z bramki. Podwyższenie wyniku nastąpiło cztery minuty później, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Deszcz.

Po zmianie stron, w 57. minucie pada kolejna bramka dla podopiecznych trenera Mateusza Góry, a autorem bramki został Rafał Klat. W 82. minucie Grzegorz Łosiak zdobywa bramkę dla szczodrowian i jak się okazało, był to honorowy gol.

W doliczonym czasie gry wynik na 4:1 przypieczętował Mateusz Góra. W najbliższej kolejce zawodnicy APO będą odpoczywać ze względu na pauzę w terminarzu.

APO: Kryczka M. - Przybytek, Kucharek (Susidko 46.), Kryczka Ł., Wierzchowski, Żurek, Prudaczuk, Klat, Sosiński (Góra 70.), Deszcz