Zwycięstwo rezerw Pogoni

Dodano: 2018-06-11 16:22:35 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica pokonuje na wyjeździe Skrę Wojnowice 3:2.

Zwycięstwo! / arch.

Już w 8. minucie spotkania wynik meczu otworzył Sebastian Pioruński, lecz skierował piłkę do własnej bramki i Pogoń II wyszła na prowadzenie.

Dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Wojciech Sałandyk, a w końcówce pierwszej połowy swojego drugiego gola zdobył Pioruński. Tym razem zawodnik gospodarzy trafił do właściwej bramki i Skra prowadziła do przerwy 2:1.

Po zmianie stron strzelali już tylko goście. W 78. minucie do remisu doprowadził Michał Hałapacz, a dwie minuty później bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Adrian Sikora. W następnej kolejce Pogoń II podejmie Polonię Wrocław.

Pogoń II: Korzeniowski - Graf, Hałapacz, Sikora, Sopart, Smyczyński, Piasecki, Maciejewski, Zadka, Kędzierski, Antosiewicz