reklama
reklama
reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 21 listopada. Imieniny Janusza, Marii, Konrada.
reklama
reklama
reklama

Trwa Oleśnicka Liga Squasha

Dodano: 2018-05-16 09:15:31 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Sport
Za nami trzecia runda pierwszej Oleśnickiej Ligi Squasha, która odbywa się w OKR Atol.W minioną sobotę odbyła się trzecia runda pierwszej Oleśnickiej Ligi Squasha. Zawody są organizowane przez OKR Atol.

- Liga rywalizuje od 7 kwietnia, kiedy to odbyła się runda zerowa, podczas, której uczestnicy zostali podzieleni na trzy poziomy rozgrywkowe. W czasie każdej rundy zawodnicy rywalizują o punkty rankingowe. Pozycja w tabeli po dniu rozgrywkowym, decyduje o tym, w jakiej lidze zawodnik gra w następnej turze. Do naszej ligi zgłosiło się trzynastu zawodników. Emocji za każdym razem jest bardzo dużo, poziom jest wysoki, większość rywalizujących uczestników grywa często na naszych kortach – powiedziała nam Martyna Stojko z OKR Atol.

- Myślę, że liga się przyjęła, więc mam nadzieję, że zawody będą się rozwijać i kolejne edycje będą cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem. W ostatnich latach możemy zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania sportem w Oleśnicy, co widać na każdym kroku w naszym pięknym mieście. Liga squasha jest jedną z wielu inicjatyw naszego kompleksu - dodaje M Stojko.

Zobacz też: Wyniki

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Na pewno nie ryś, bo to przegryw

Podpis: Anty ryś
Dodano: 2018-05-16 13:46:42 | Zgłoś naruszenie

kto wygrał ?

Podpis: mrówka
Dodano: 2018-05-16 09:36:38 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter