Wygrana rezerw Pogoni w Kiełczowie

Dodano: 2018-05-14 09:53:13 | Komentarzy: 7 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica wygrywa na wyjeździe z Widawą Kiełczów 3:0.

Wyjazdowe zwycięstwo! / arch.

Już w dwunastej minucie Michał Hałapacz wpisał się na listę strzelców i Pogoń II objęła prowadzenie. Od osiemnastej minuty gospodarze musieli grać w osłabieniu.

Czerwoną kartką ukarany został bramkarz Widawy Łukasz Opałka. W czterdziestej minucie oleśniczanie podwyższają prowadzenie, a Hałapacz na swoim koncie zapisuje dublet.

Dwadzieścia minut po zmianie stron pada ostatnia bramka w meczu. Wynik na 3:0 dla gości ustalił Oskar Olczykowski. Oleśniczanie również kończyli mecz w "dzisiątkę" po czerwonej kartce dla Mateusza Korzeniowskiego w 68. minucie.

W następnej kolejce Pogoń II podejmie przed własną publicznością Orła Marszowice.

Pogoń II: Korzeniowski - Graf, Sikora, Świątek, Grzelak, Smyczyński, Olczykowski, Zadka, Kopek, Kędzierski, Hałapacz