reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 12 grudnia. Imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.
reklama
reklama
reklama

Wystawa ekslibrisów w bibliotece

Dodano: 2018-05-13 07:40:48 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Kultura
W bibliotece przy ulicy Reja w Oleśnicy można oglądać VII Międzynarodową Wystawę Ekslibrisów "Drzewo życia. Ekslibris. Grafika".


Jedna z plansz z pracami / fot. BiFK

BiFK zaprasza do obejrzenia VII Międzynarodowej Wystawy Ekslibrisów „Drzewo życia. Ekslibris. Grafika”. Bohaterem tegorocznej edycji jest drzewo, które jest z nami nieprzerwanie od 400 milionów lat. Drzewo to alegoria życia, trwania, piękna, siły i długowieczności. Towarzyszy nam w dobrych i złych momentach. W naszej dawnej i współczesnej historii. Jest częścią naszej kultury i dobrem narodowym.

Wystawa już po raz siódmy towarzyszy obchodom Powiatowego Dnia Bibliotekarza i Animatora Kultury. Jej pomysłodawcami są Jerzy Dmitruk, Marcin Cziomer i Rajmund Aszkowski.

- Znakomici artyści związani z naszym miastem wcześniejszymi wystawami i innymi artystycznymi przedsięwzięciami. Na wystawie możemy podziwiać prace 53 twórców z 10 państw: Polski, Japonii, Finlandii, Czech, Rosji, Belgii, Białorusi, Słowenii, Włoch i Norwegii. Wystawę można oglądać od maja do końca czerwca na parterze Biblioteki Centralnej przy ul. Reja 10 - podaje BiFK.

źródło: BiFK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter