reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 12 grudnia. Imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.
reklama
reklama
reklama

Projekt "NO2WAR" w GOK-u

Dodano: 2018-05-08 06:18:00 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Kultura
Już jutro odbędzie się spotkanie w ramach projektu "No2War" w Izbie Pamięci Gminy Oleśnica. Początek o godzinie 16.GOK Oleśnica jest realizatorem międzynarodowego projektu partnerskiego "NO2WAR", dofinansowanego przez program "Europa dla Obywateli" Unii Europejskiej.

Zapraszamy mieszkańców na otwarte spotkanie w ramach międzynarodowego projektu „No2War" /"NIE dla wojny" do Izby Pamięci Gminy Oleśnica, które odbędzie się środę 09.05.2018 o godz. 16:00.

W programie Zwiedzanie Izby Pamięci , spotkanie z mieszkańcami gminy, prezentacja "Indywidualne narracje na temat II wojny światowej i totalitaryzmów". Projekt "NO2WAR" jest realizowany w partnerstwie Niemiec, Węgier, Grecji i Polski. Jego głównym celem jest przesłanie pokojowe i uwrażliwianie obywateli krajów partnerskich na okrucieństwa wojen i totalitaryzmów, jakie terroryzowały Europę w XX wieku. Polskim wątkiem w projekcie jest zaznaczenie w działaniach "100 rocznicy odzyskania Niepodległości", przypadającej w 2018 roku. W tym celu w spotkaniu weźmie udział również młodzież szkolna z gminy Oleśnica, Przedstawiciele Samorządu Lokalnego, Media, etc.

Finał projektu odbędzie się jesienią 2018 roku w Budapeszcie. GOK Oleśnica przygotowuje w ramach projektu filmy z udziałem seniorów i młodego pokolenia z wypowiedziami nt. „Niepodległości",„Wolności", „Wojny".

Zapraszamy serdecznie,
GOK Oleśnica

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter