Dodano: 2018-04-23 08:34:51 | Komentarzy: 14 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica przegrywa przed własną publicznością z LZS Solniki Małe 2:3.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Rezerwy Pogoni przegrały przed własną publicznością

Niespodzianką kończy się spotkanie podopiecznych trenera Grzegorza Grafa z LZS Solniki Małe. Walczący o utrzymanie solniczanie wygrali 3:2, dzięki temu w tabeli awansowali z przedostatniego miejsca o jedną lokatę.

Do przerwy kibice zobaczyli dwie bramki. Najpierw gości na prowadzenie wyprowadził Piotr Połap w 20. minucie, a do remisu doprowadził tuż przed przerwą Dawid Stanisławski.

W 58. minucie goście po raz kolejny wychodzą na prowadzenie za sprawą Krzysztofa Michalewskiego. Dwie minuty później Michalewski podwyższa prowadzenie na 3:1. W 85. minucie Pogoń II stać było jeszcze na bramkę kontaktową, którą zdobył Adrian Sikora. Ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem gości, którzy odnoszą trzecie zwycięstwo w sezonie.

W następnej kolejce rezerwy Pogoni udadzą się do Minkowic Oławskich na mecz z tamtejszym Huraganem.

Pogoń II: Maliga - Kowalczyk, Sikora, Rzepka, Świątek (Sopart 65.), Stanisławski (Maciejewski 70.), Smyczyński, Kędzierski, Hałapacz, Olczykowski (Mazur 75.), Kopek (Grzelak 46.)