Pogrom w meczu SPR-u Oleśnica

Dodano: 2018-04-15 10:01:35 | Komentarzy: 6 | Kategoria: Sport
SPR Oleśnica pokonuje na wyjeździe LKPR Moto-Jelcz II Oława 39:19.

SPR odniósł wysokie zwycięstwo w Oławie / arch.

Już do przerwy wiadomo było, że oleśniccy szczypiorniści wrócą do domu z kompletem punktów. Po 30. minutach gry drużyna trenera Grzegorza Wosia prowadziła 20:9. Pierwsze minuty spotkania były wyrównane.

Od około 10. minuty przewaga gości zaczęła się powiększać. Druga połowa to pojedyncze trafienia gospodarzy i bramki zdobywane seriami przez oleśniczan. Ostatecznie mecz kończy się wysokim zwycięstwem SPR-u 39:19.