reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
reklama
reklama
reklama

Zapisy na Abecadło Rozwoju

Dodano: 2018-04-15 06:31:14 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Aktualności
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na kolejne warsztaty rozwojowe dla dorosłych w ramach cyklu "Abecadło Rozwoju". Niedawno ruszyły zapisy na zajęcia "Kokedama - nowoczesna forma bonsai".Majowa propozycja dla dorosłych to warsztat z kokedamy, który poprowadzi Kreatywna Pracownia Florystyczna Cuda & Miłostki z Oleśnicy.

Kokedama to nowoczesna forma bonsai. Sztuka tworzenia wiszących ogrodów pochodząca z Japonii podbija serca miłośników zieleni na całym świecie. Alternatywa dla klasycznej doniczki - kula mchu, a w niej roślina podwieszona na makramie, brzmi fantastycznie!

Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziecie mogli nauczyć się tworzyć kokedamę oraz podstawowy splot makramowy. Dzieło stworzone podczas warsztatów zabieracie ze sobą do domu!

Warsztaty odbędą się 12 maja (sobota) w godz. 12.00-14.00 w Bibliotece „Pod Pegazem” (ul. Kleeberga 4). Koszt warsztatów to 50 zł. Zapisywać się można poprzez formularz na stronie: www.bifk.info. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

BiFK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter