reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty.
reklama
reklama
reklama

Polityczne hieny plują jadem

Dodano: 2018-03-19 09:29:32 | Komentarzy: 100 | Kategoria: Aktualności
- Polityczne hieny plują jadem i pluć będą, tyle im zostało - komentuje radny Paweł Bielański osoby atakujące żołnierzy wyklętych. Jego słowa skrytykowali radni Damian Siedlecki i Janusz Marszałek.


Paweł Bielański w trakcie Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

- Polityczne hieny plują jadem i pluć będą, tyle im zostało. Wszystko to jednak na próżno, bo wojna o pamięć i cześć dla Niezłomnych została wygrana - taki wpis na Twitterze zamieścił miejski radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem). Pojawił się też w nim link do artykułu "Hejt na Wyklętych" portalu niezalezna.pl.

- Tak o "plujących jadem politycznych hienach" rzecze Pan radny - skomentował go na Facebooku niezrzeszony radny Damian Siedlecki. - Paweł! Czy ten wpis to konsekwentna postawa w akcji Oleśnica przeciw hejtowi??? - dopytuje wojewódzki radny Janusz Marszałek.

- Panie Januszu to mój komentarz na TT do artykułu Tadeusza Płużańskiego i nawiązuje do informacji, które są w nim zawarte. Przypomnę, że 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" od 2011 roku to oficjalne święto państwowe. Preambuła ustawy stanowi cyt. " W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” - bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu (...). Widać nie wszyscy politycy uznają te zasługi, ich prawo, ich wybór. A moje prawo to komentarz dla ich postawy... Radny Siedlecki jak widać z uwagę niezmiennie śledzi moje wpisy, cytuje je itp. Szczerze czuje się nad wyraz wyróżniony :). Serdecznie pozdrawiam, miłej soboty ! Artukuł : http://niezalezna.pl/219922-hejt-na-wykletych - odpisał P. Bielański.

- Dodaj jeszcze coś o "zaplutych karłach reakcji" i będzie jak u Gomułki - wypisz, wymaluj! :D - komentuje D. Siedlecki. - Damian zaraz wybory zobaczysz jak się to zmieni u niektórych nowe poglądy inne spojrzenia nowe możliwości czas pokaże - napisała jedna z osób.

- Panie Wojtku, przecież radny Siedlecki zna ten mechanizm wręcz doskonale... z autopsji, dzięki czemu posiada spory bagaż doświadczenia - ripostuje P. Bielański. - Panie Januszu, widzi pan jak we wpisie wyżej...Co Pan stawia ? Obsesja na punkcie Bielańskiego ?! - kończy dalej samorządowiec.

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (100)

Pamiętamy rezerwa regulaminowa WLiOP a przepraszam FC Oleśnica WKS Śląsk Wrocław za akcję z szalikiem "wisełki" to był finałowy akt manewrów pod kryptonimem poryte bazy a la letni chamski podryw

Podpis: głos_rozsądku
Dodano: 2018-03-26 12:18:30 | Zgłoś naruszenie

Co poniektóre hieny żerują w polityce na takich tematach ze względu tylko i wyłącznie na swój niski poziom wiedzy historycznej. Później się dziwią jak Jarosław Kaczafi nazywa ich gorszym sortem:D Miło czasem popatrzeć jak ujadacie między sobą hehe.

Podpis: szatan syn jezusa
Dodano: 2018-03-25 14:04:02 | Zgłoś naruszenie

Panie Edmundzie. Tuż obok sa dwa artykuły o kradziezy. Jeden dotyczy kradzieży kabla a drugi złomu. Radni odeszli od ludu i bujają w obłokach. Jak Pan widzi radna Szczuraszek i Ziółkowski pochylaja się nad "poczetymi" a nie martwia się już o właściwe świadczenia socjalne dla tych juz urodzonoych i zyjacych w biedzie. Natomaist radny Bielański fan ŻW niedługo zawetuje fakt , że to Rosjanie i Polacy brali udział w wyzwalaniu Polski spod niemieckiej okupacji. Jedna z definicji demokracji mówi, że to rządy wiekszości z posznowaniem woli czy praw mniejszości. A o tym chyba politycy PiS nie słyszeli.

Podpis: zw/kowalski
Dodano: 2018-03-24 06:34:27 | Zgłoś naruszenie

Z ustawy o samorządzie gminnym: Art. 23a. 1. Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni składają ślubowanie: ?Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców?. ** GODNOŚĆ jest nawet prawnie na pierwszym miejscu panie radny. Ja widzę, że idzie pan w ślady swojej "góry", praworządność zdeptana, ale proszę jeszcze zajrzeć do Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Tam jest mowa - w Art. 2 - o "demokratycznym państwie prawnym"... Bo to co pan rzekł, to niegodne i poniża godność innych. Jako członek organu stanowiącego prawo lokalne postąpił pan bezprawnie.

Podpis: Edmund Kaleciński
Dodano: 2018-03-23 10:07:51 | Zgłoś naruszenie

Pan "radny" rzeczywiście dał przykład pięknej polszczyzny i popis językowej bezradności. Radny to człowiek na świeczniku w pewnym sensie, naprawdę zażenowanie.

Podpis: miłość bliźniego
Dodano: 2018-03-21 10:30:09 | Zgłoś naruszenie

Tera to bedzie panie jak w latach 70 tych.Co drugi emeryt w zbowidzie- partyzant lub syn pułku z tym że wyklętego pułku tym razem.

Podpis: lenin
Dodano: 2018-03-21 08:17:11 | Zgłoś naruszenie

@ciocia Hela -zamknij się zdrajczynio ojczyzny i narodu

Podpis: Prawdziwy Polak
Dodano: 2018-03-21 06:51:15 | Zgłoś naruszenie

Bielanski szczal w glowe

Podpis: Szczal
Dodano: 2018-03-21 03:54:05 | Zgłoś naruszenie

Siedlecki i Marszałek strzał w kolano

Podpis: .
Dodano: 2018-03-20 23:30:45 | Zgłoś naruszenie

Hieny występują głównie na obszarze Afryki, ale można je również spotkać na terenie innych kontynentów, szczególnie w dużych miastach. Lecz miasta zamieszkuje tylko gatunek hyaeninae papparazea, zwana potocznie hieną dziennikarską. "

Podpis: Ja pie...
Dodano: 2018-03-20 22:36:31 | Zgłoś naruszenie

"Okazuje się, że mnóstwo ludzi w Oleśnicy , zwłaszcza w wieku emerytalnym, nie może zasnąć, a nawet ? exscusez le mot ? spokojnie się wypróżnić, czyli wysrać się po zapoznania się z wypowiedziami politycznych hien z Frakcji Pruskiej?!" Natomiast polityczne hieny będą miały przesrane przy urnach wyborczych! Te hieny rozliczymy przy wyborach!

Podpis: Oremus!
Dodano: 2018-03-20 21:42:10 | Zgłoś naruszenie

Wielu z żołnierzy wyklętych to BANDYCI i współpracowali z Niemcami !!!!!!!!!!!!!!! a Bury to ludobójca !!!

Podpis: Xyz
Dodano: 2018-03-20 21:38:15 | Zgłoś naruszenie

Jak można kryć zdrajców i morderców !! człowieku lecz sie na nogi bo na głowe za pózno http://www.polskatimes.pl/artykul/977477,justyna-klimasara-zolnierze-wykleci-to-zdrajcy-i-bandyci-jaruzelski-ocalil-setki-istnien,id,t.html

Podpis: Zimy Lech Wawel
Dodano: 2018-03-20 20:22:47 | Zgłoś naruszenie

Okazuje się, że mnóstwo ludzi w Oleśnicy , zwłaszcza w wieku emerytalnym, nie może zasnąć, a nawet ? exscusez le mot ? spokojnie się wypróżnić, czyli wysrać się po zapoznania się z wypowiedziami politycznych hien z Frakcji Pruskiej?!

Podpis: O,Q..
Dodano: 2018-03-20 18:49:10 | Zgłoś naruszenie

@Prawdziwy Polak.Kiedy ty dziecko wytrzeżwiejesz i przestaniesz ćpać.Zal mi twojej matki,mało kłopotów miała przez ciebie?

Podpis: ciocia Hela
Dodano: 2018-03-20 18:37:35 | Zgłoś naruszenie

"świętą" rację , hehehhe, to dobre , święta , święta, przenajświętsza

Podpis: święty
Dodano: 2018-03-20 12:01:29 | Zgłoś naruszenie

Panie Edmundzie. Ma Pan świętą racje. Subtelnie Pan tu wytłumaczył. Mieszkając w Polsce trudno zauwazyć to co Pan widzi. My mieszkający poza Polską widzimy to duzo lepiej. Przy pl. Zwyciestwa (przebudowie) całkiem niewinnie spytałem czy burmistrz lekarz przewidział ciągi komunikacyjne dla niewidomych. Pan czy ja moze byc na to niewyczulony ale lekarz z autopski lepiej wie jakie bariery do pokonania ma niepełnosparwne dziecko czy dorosły. I oczywiście odezwała się straż przyboczna Kołacińskiego i jedynie słusznej partii w historii Polski czyli PiS w osobach mada, rysia, ja pier.., magica która od razu pojechała po Skandynawii. A wiedzę o tym co dzieje się Skandynawii przekazałem czytając polską prasę. Gdzie dziennikarze i ekolodzy są tak zachwyceni Szwecją, z enazywają ją "śmieciarzem Europy" w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-03-20 11:20:34 | Zgłoś naruszenie

pamiętajcie o pisowskich kanaliach !

Podpis: niech będzie pochwa...
Dodano: 2018-03-20 10:20:22 | Zgłoś naruszenie

Zdrajcy ojczyzny to patrioci, nacjonaliści i katolicy

Podpis: Prawdziwy Polak
Dodano: 2018-03-20 10:12:23 | Zgłoś naruszenie

patriota to nie ten co dużo pyszczy ale ten co czyni

Podpis: jj
Dodano: 2018-03-20 10:02:40 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter