reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 17 grudnia. Imieniny Olimpii, Łazarza, Jolanty.
reklama
reklama
reklama

SPR pokonuje rezerwy Chrobrego!

Dodano: 2018-03-18 13:58:35 | Komentarzy: 32 | Kategoria: Sport
galeria istnieje dla tego artykułu
SPR Oleśnica przed własną publicznością pokonuje KS SPR Chrobry II Głogów 33:27.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


SPR wygrał wczorajszy mecz w hali OKR Atol

Pierwsze minuty meczu to wyrównane i żadna z drużyn nie potrafiła
odskoczyć na choćby dwie bramki. Zmieniło się to w minucie 11., gdy oleśniczanie prowadzili 8:6 i do końca meczu prowadzenia nie oddali. W 28. minucie SPR prowadził pięcioma bramkami (17:12).

Pierwsza połowa ostatecznie zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 18:14. W drugiej części spotkania SPR nie pozwolił rywalom zmniejszyć strat, a sam nawet powiększył przewagę. Mecz zakończył się zwycięstwem SPR-u 33:27.

Dzięki tej wygranej oleśniccy szczypiorniści plasują się na drugim miejscu w tabeli z 24. punktami na koncie. W następnej kolejce oleśniczan czeka jeszcze trudniejsze zadanie. SPR pojedzie do Lubina na mecz z zespołem MKS Zagłebie II Lubin.

Lubinianie są liderem, a na koncie mają komplet punktów. -Ważna wygrana. Cały zespół zapracował na wynik. Byliśmy zgranym kolektywem. Można zawsze się przyczepić do paru błędów, ale żeby zawsze kończyło się to trzema punktami to mogę chłopakom to wybaczyć. Teraz jedziemy do lidera i mamy nadzieję podtrzymać passę zwycięstw - powiedział po meczu Grzegorz Woś z SPR-u.

SPR: Naumiec, Leśniak - Braciszewicz, Woś, Kulak 4, Kumejko 2, Grela 8, Kuberacki 1, Niczypor 1, Żuraw 3, Pietras 3, Kowalski 1, Lisowski 2, Kiebus 2, Gołąb 6, Pięta

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

ws, fot. wp

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (32)

"Stowarzyszenia i fundacje mają prawo do prowadzenia działalności gospodarczej ? czyli do sprzedawania swych usług i produktów z zyskiem. Może być to sposób na pozyskiwanie pieniędzy na działania statutowe (opisane w statucie) i uniezależnienie się od dotacji czy darowizn. Prawo do prowadzenia działalności gospodarczej mają także organizacje mające status pożytku publicznego (OPP)."

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-24 00:45:46 | Zgłoś naruszenie

Ziomek Lol, czytaj ze zrozumieniem co do zawodników ze Śląska. Misiaczku weź się za naukę.

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-24 00:44:28 | Zgłoś naruszenie

"Organizacje pozarządowe mają możliwość prawną, by wziąć ?sprawy w swoje ręce? i nie oglądając się na ofiarność społeczeństwa czy wynik konkursów dotacyjnych, zacząć pozyskiwać pieniądze na swoje działania poprzez sprzedaż swoich usług i produktów. Tego rodzaju aktywność ekonomiczną nazwano ?odpłatną działalnością pożytku?. Podlega ona różnym ograniczeniom i jest czymś innym niż działalność gospodarcza. Ograniczenia te to, w dużym uproszczeniu, wymóg nieosiągania zysku (czyli to, by przychody ze sprzedaży były równe kosztom) oraz nieprzekraczanie limitu wynagrodzeń (osoby, które są związane z działalnością odpłatną, nie mogą otrzymać wynagrodzenia wyższego niż 3-krotność przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, ogłaszanego przez GUS za rok poprzedni)."

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-24 00:42:22 | Zgłoś naruszenie

"Stowarzyszenia i fundacje mogą otrzymać, zwłaszcza od firm, pieniądze, wsparcie logistyczne, techniczne, doradcze, zobowiązując się do publicznego informowania o tym fakcie, czyli w rezultacie do promowania sponsora. W tym celu podpisywana jest umowa, określająca wzajemne zobowiązania. W szczególnych przypadkach sponsoring może zostać uznany za świadczenie usług reklamowych/promocyjnych, co może rodzić konsekwencje podatkowe dla organizacji, może również zostać uznany za działalność gospodarczą."

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-24 00:41:34 | Zgłoś naruszenie

"Każde zarejestrowane stowarzyszenie lub fundacja ( a także m.in. tzw. organizacje kościelne) mogą otrzymywać darowizny na dowolne działania ? w formie gotówki lub jakichś rzeczy ? od firm, osób prywatnych lub innych organizacji. ?Darowizna? zakłada, że darczyńca przekazuje coś, co do niego należy i w zmian za swój dar nic nie otrzymuje od organizacji."

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-24 00:40:43 | Zgłoś naruszenie

http://mojaolesnica.pl/fotogaleria/5247spr/14.jpg do lol: Jak widac na tym zdjeciu same stare ramole graja w tej druzynie! najstarszy ten z 17! Ma skleroze na pewno jest ze Slaska! I jest za PIS!

Podpis: dowody zbrodni!
Dodano: 2018-03-23 10:25:08 | Zgłoś naruszenie

Lol ziomek, jaki Śląsk? W drużynie są praktycznie sami Oleśniczanie, bądź mieszkańcy gminy Olesnica. Lol, chyba dawno nie byłeś na meczu. Co do pieniędzy z zewnątrz, poczytaj misiaczku czym jest stowarzyszenie. Marny jesteś Ty mordo, ale dobrze mieć spięte plecy przed kompem. Z fartem!

Podpis: Lol
Dodano: 2018-03-23 09:56:45 | Zgłoś naruszenie

"Argumenty ad personam typu "stare ramole" pozostawiam bez odpowiedzi - świadczą o argumentującym i tyle." Czyli świadczą o Twoim środowisku piłkarzy ręcznych, popytaj wśród kolegów, może starcza skleroza ich nie objęła co kiedyś gadali i pisali o innych klubach. I jeszcze temat ilu gra oleśniczan w drużynie. Z tego co pamiętam zaciężny Śląsk stanowił kiedyś trzon Oleśnickiej ręcznej. Zachowujecie się jak obecna władza, krytykować to tylko potrafiliście, teraz robicie to co krytykowaliście kiedyś. Jeżeli twierdzisz że zrobienie choć jednego turnieju dla zwykłych mieszkańców jest niegodne waszej pracy, to za taką kasę jak bierzecie jest żenujące. Szkoda że nie odniosłeś się do "SPR nie ma pieniędzy z zewnątrz." Marnie to o was świadczy.

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-23 01:33:31 | Zgłoś naruszenie

Kim co robiłeś jak było strzelane?

Podpis: szupa
Dodano: 2018-03-22 20:11:53 | Zgłoś naruszenie

kim un jest

Podpis: ;)
Dodano: 2018-03-22 15:14:18 | Zgłoś naruszenie

Kim - a ci zawodnicy, którzy grają w drużynie seniorów, juniorów młodszych, młodzików i chłopców, z czego 3 pierwsze grają w ligach dolnośląskich to nie są mieszkańcy Oleśnicy, dla których jak twierdzisz nic nie robimy? Jedni skupiają się na eventach inni na pracy organicznej.Jedna i druga forma działań godna jest szacunku. Argumenty ad personam typu "stare ramole" pozostawiam bez odpowiedzi - świadczą o argumentującym i tyle.Przy okazji: starych ramoli - czyli niech będzie +30 naliczyłem ich całych dwóch, z czego jeden jest grającym trenerem i chyba w tym sezonie nie wyszedł jeszcze na parkiet. reszta seniorów to wychowankowie SPR, w tym najmłodsi "ramole" z roczników 2000 i 2001.

Podpis: stary ramol z SPR
Dodano: 2018-03-22 13:24:07 | Zgłoś naruszenie

siatkarze to graja w tej Olesnicy ze loooooo.... jak grali to brali 10 tysi jak TKKF.... za jeden mecz...

Podpis: Ramolex
Dodano: 2018-03-22 11:10:10 | Zgłoś naruszenie

Kim wymień mi proszę tych starych ramoli. Może być po nazwisku, może być po ksywie.

Podpis: ????
Dodano: 2018-03-22 11:06:44 | Zgłoś naruszenie

Ale ten TKKF dupa piecze, ze ktos ma wiecej pieniedzy.

Podpis: Dzon Un
Dodano: 2018-03-22 11:04:43 | Zgłoś naruszenie

Stare gramole... a w zespole gra może z 3 seniorów z prawdziwego zdarzenia.

Podpis: haters gona hate
Dodano: 2018-03-22 11:04:38 | Zgłoś naruszenie

Od rzeczy 64. tyś zł to ja bym nie nazwał. Bardzo dużo jak na zabawę starych ramoli. Granie dla grania to TKKF jest i bierze 10 tyś. na trzy drużyny. Jak nie macie pieniążków z zewnątrz to bardzo słabo o was świadczy. Nie robicie nic dla mieszkańców, żadnego turnieju. Nie organizujecie żadnych imprez propagując ręczną np. pokazowy mecz z drużyną z 1 ligi. Jesteście sami dla siebie i swoich ramolskich ambicji. Gracie w lidze z dziećmi z gminazjum i szkoły średniej. Koszykówka czy kiedyś siatkówka dążyli do tego żeby grać w 2 lidze i to osiągnęli. Wy tylko co roku gracie o pit-pitu.

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-22 09:29:32 | Zgłoś naruszenie

Kim ty jesteś z tych Kimów?

Podpis: szupa
Dodano: 2018-03-21 22:21:15 | Zgłoś naruszenie

Jak Cie chłopie interesuje, to jest prezes stowarzyszenia, podkreślam stowarzyszenia bo SPR to nie klub można go zapytać. Poczytaj sobie czym to sie różni to zobaczysz dlaczego SPR nie ma pieniędzy z zewnątrz. Sami zawodnicy trenerzy i działacze dokładają do tego interesu a gadanie o pochłanianiu pieniędzy Oleśniczan pozostaw sobie na spotkanie z burmistrzem... i radze poczytać kto ile dostaje pieniędzy od miasta i jak dużo mieszkańców jest zaangażowanych w działalność danej organizacji. Kiedy będziesz posiadał podstawowe informacje na temat tego co się dzieje w Oleśnicy i w jaki sposób działają kluby stowarzyszenia itp możesz zadawać konstruktywne pytania a nie piszesz od rzeczy pod każdym meczem.

Podpis: Marcin
Dodano: 2018-03-21 10:48:46 | Zgłoś naruszenie

Kogo to obchodzi o co gra Głogów. Mnie interesuje o co gra SPR, bo granie co roku dla grania to można zrobić TKKF. Mniej pieniędzy to będzie pochłaniało od oleśniczan.

Podpis: Kim
Dodano: 2018-03-21 01:58:39 | Zgłoś naruszenie

O co gra w tym sezonie KS SPR Chrobry II Głogów ? Znowu tylko dla satysfakcji?

Podpis: szupa
Dodano: 2018-03-20 19:36:30 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter