reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 20 października. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa.
reklama
reklama
reklama

Mistrzowie parkowania cz. 42

Dodano: 2018-02-25 07:19:44 | Komentarzy: 73 | Kategoria: Ciekawostki
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", opisać je, a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

Ładny mercedes na "gościnnych występach", czyli posiadający tablice rejestracyjne daleko spoza powiatu oleśnickiego. Akurat jego kierowca zaparkował na dawnym pasie zieleni przy rondzie Sybiraków w Oleśnicy. Na pamiątkę ktoś mu nawet przykleił kartkę z apelem o szanowanie zieleni.


Przez takich kierowców niszczona jest zieleń!

- Sięgacz ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy przy skrzyżowaniu z Koszarową. Ponura codzienność parkingowa mieszkańców osiedla... - napisał autor zdjęcia.


Zjazd pożeraczy chodników

Podobny przypadek przy ulicy Rycerskiej w Oleśnicy. - Nawet wózkiem nie dało się ominąć tego auta. Wychodząc z podwórka trzeba było iść naokoło - czytamy w wiadomości.


Wszyscy się zmieszczą!

Na jednym z miejscowych podwórek ktoś poczuł się niczym kierownik, parkując na dwóch kopertach. - Nie ma to jak parkowanie skośne na kopertach ;) - pisze fotograf.


Co wolno "kierownikowi", to nie wolno tobie...

Jeden ze spacerów w pobliżu oleśnickich stawów mógł niespodziewanie zakończyć się na iście mistrzowsko zaparkowanej toyocie yaris. Bo skoro nie ma miejsc parkingowych, to przecież chyba tak można. Prawda?


Na wszelki wypadek toyota jest czerwona, aby piesi przypadkiem w nią nie weszli

XXI wiek, a parking przy oleśnickim szpitalu nadal przypomina okopy z czasów I wojny światowej. Inną sprawą jest wyobraźnia kierowców, która bardziej przypomina osławioną grę "Tetris".


Tetris Tetrisem, ale jak stąd wyjechać?

Są takie miejsca, że zatłoczone parkingi powodują wzrost kreatywności u kierowców. Oto żywy przykład.


Parkowanie na chodniku i tuż przy przejściu dla pieszych - ale rozmach!

Podobno w centrum miasta to norma. Zaraz, to czy w tym miejscu nie obowiązuje płatne parkowanie? Jednak nie, bo zamiast kary za brak ważnego biletu można dostać mandat od policji.


Autor zdjęcia sam wyśmiał kierowcę za pomocą napisu

Dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć!

Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji. Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej! Autor wpisu naruszającego prawo ponosi osobistą odpowiedzialność
Podpis:

Komentarze (73)

Wielkie podziękowania dla POLICJI za "wyczyszczenie" drogi z samochodów pomiędzy blokami przy ul. Sikorskiego 1 a Sikorskiego 3( "STREFA ZAMIESZKANIA"). Podziękowania od mieszkańców a także od panów wywożących śmieci i firm transportowych.Zapraszamy jeszcze raz gdyż jeszcze jest trzech upartych " kierowców"(w tym emerytowany kierowca PKS - u) i parkują nadal przy transformatorze skutecznie blokując dostęp służbom energetycznym.

Podpis: serbiniak
Dodano: 2018-07-21 16:31:59 | Zgłoś naruszenie

OK! Karać psubratów tak jak wbicie na pal! I to jest jedyne rozwiązanie (Jasiu - wężykiem, wężykiem...)

Podpis: To Ja
Dodano: 2018-04-25 21:38:05 | Zgłoś naruszenie

Oczywisty jest brak patroli POLICJI w mieście, brak takich patroli zachęca kierowców do parkowania pojazdów gdzie chcą, na trawnikach, chodnikach, dzikich wjazdach i podjazdach do domów gdzie nie ma zjazdów! To brak POLICJI w mieście jest powodem łamania prawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podpis: ChGW
Dodano: 2018-04-25 21:28:38 | Zgłoś naruszenie

czyty. Pewnie dopiero trawa zasiana była tłuku.

Podpis: szatan syn jezusa
Dodano: 2018-03-25 20:03:04 | Zgłoś naruszenie

Gdzie ta zieleń przy tym białym Meśku? Może najpierw niech się zajmą tymi z psami co chodzą i sr... po trawnikach!!!!!!!!!!!!!

Podpis: czyty
Dodano: 2018-03-04 18:00:36 | Zgłoś naruszenie

Moja Oleśnica to jak sępy interesują się tym co nie potrzeba. To portal jak wiejski latają by z czegoś zrobić sensacje. Cwaniak z mojaoleśnica niech się zajmie czymś sensownym.

Podpis: Emeryt
Dodano: 2018-03-04 14:56:17 | Zgłoś naruszenie

Dopóki nie będzie kar za nieprawidłowe parkowanie, dopóty będą kierowcy , którzy mają w nosie przepisy!

Podpis: Eka
Dodano: 2018-03-04 09:56:59 | Zgłoś naruszenie

Oni tak przez roztargnienie wszyscy.

Podpis: Grzesio Z Chetyna
Dodano: 2018-03-02 22:31:54 | Zgłoś naruszenie

ajron na burmiszcza wybuduje nam parkingi

Podpis: za darmo
Dodano: 2018-03-02 19:23:12 | Zgłoś naruszenie

rozwiazaniem problemu moze byc uzywanie zamiast cementowych pełnych kostek, takich kostek kratek miedzy którymi rosnie trawa.. ale po co..

Podpis: pw
Dodano: 2018-03-01 20:02:42 | Zgłoś naruszenie

wojska polskiego - koszarowa to jeden wielki kołchoz sąsiad sąsiadowi zagląda do okna

Podpis: budowlaniec
Dodano: 2018-03-01 19:55:55 | Zgłoś naruszenie

Towarzyszu Kowalski, Czynem zmieniaj Oleśnicę jak twoi czerwoni idole!

Podpis: Komuch
Dodano: 2018-03-01 13:51:10 | Zgłoś naruszenie

Do Internauty, który nie ma odwagi cywilnej i ukrywa się za "Pluton egzekucyjny": marzec 2018 to 50 rocznica marca 1968, gdy młodzież nie chowała się za nikami, loginami, ksywkami, pseudonimami. Dzisiaj mamy tak powszechne tchórzostwo, strach przed identyfikacją, strach przed otwartym sprzeciwem wobec tego z czym się nie zgadza. Dlaczego jawnie nie napiszesz, że źle robię nie zgadzając się na to, by kierowcy niszczyli trawnik przy Rondzie Sybiraków i ul. gen J. Hallera?

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-02-27 21:17:41 | Zgłoś naruszenie

Krzysztof ale z Ciebie społeczniak, taki ORMOwiec dzisiejszych czasów

Podpis: Pluton egzekucyjny
Dodano: 2018-02-27 20:45:48 | Zgłoś naruszenie

Aha, spełnię tchórza życzenie - kartek nie będę przyklejał, od dziś będę dzwonił na policję. I z pewnością będzie to tak wyglądało: podjedzie radiowóz, zatrzymają się na chwilę, jeżeli kierujący pojazdem się nie pojawi - zdarzenie zarejestrują i kierujący otrzyma mandat pocztą.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-02-27 15:10:08 | Zgłoś naruszenie

Nie przebierałem się. Przykrym jest, że tu tak wiele tchórzostwa, tak wiele braku szacunku do drugiego człowieka. Pisanie anonimowe jak i złe parkowanie jest wyrazem braku szacunku dla drugiego człowieka. Tego nie mogę pojąć: jak mieszkaniec Oleśnicy może miasto, w którym mieszka - dewastować, jak można nie dbać o dobro wspólne. Tu odnoszę się głównie do tych, którzy parkują na trawnikach. A czytając niektóre wpisy, widząc zachowanie kierowców odnoszę wrażenie, że dbałość o dobro wspólne jest im obca. Mają za nic to, jak będzie wyglądać otoczenie Ronda Sybiraków i ul. gen J. Hallera. Jest to zdumiewające jak można mieć w pogardzie estetykę miasta, w którym się mieszka, wysiłek ludzi, którzy kiedyś dbali o trawniki, którzy je wypracowali. Kartki przyklejałem samochodom, gdy nie było kierujących, gdy były osoby kierujące - zadawałem pytanie: "Dlaczego parkuje Pani w tym miejscu?" Większość parkujących na tym klepisku w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia dla pieszych ... to były młode kobiety i to z dziećmi. Jaki przykład? Cóż, jak sami dbacie, tak sami macie.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-02-27 15:03:20 | Zgłoś naruszenie

W takim razie kartkę przyklejał nasz Krzysiu w przebraniu kobiety.

Podpis: dla niepoznaki
Dodano: 2018-02-27 08:20:39 | Zgłoś naruszenie

Ty Krzystow A. Kowalski kartke to sobie przyczep na czole trolu!

Podpis: wernychora
Dodano: 2018-02-27 07:08:45 | Zgłoś naruszenie

I bardzo dobrze kierowcy parkowac gdzie sie da nie ci z Ratusza zniosa platne strefy parkowania i PO klopocie. Wiecznie nie nasyceni pieniadzem jak dlugo beda skubac kierowcow

Podpis: czosnek
Dodano: 2018-02-27 07:05:35 | Zgłoś naruszenie

Aha, jeszcze jedno - żadna kobieta tej kartki nie przyklejała. Kartka była przygotowana, bo nie było dnia, by jakaś osoba w tym miejscu nie parkowała. Pismo na kartce jest moim pismem. Wydawać by się mogło, że tak wytwornym pojazdem porusza się osoba o taki samych manierach - parkowanie w tym miejscu (Rondo Sybiraków, ul. generała J. Hallera) temu przeczy.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2018-02-26 23:26:23 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (36), Motoryzacja (19), Nauka (4), Praca (61), Usługi (21), Zwierzęta (5), Inne (10)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Antyaborcyjny protest pod szpitalem
"Wiecie co macie rob..."~pepek
reklama
Kalendarium
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter