Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 15 grudnia. Imieniny Niny, Celiny, Krystiany.

KKO wygrywa z Chrobrym

Dodano: 2018-02-12 08:54:34 | Komentarzy: 14 | Kategoria: Sport
Koszykarski Klub Oleśnica w niedzielę w hali sportowej OKR Atol podejmował zespół Chrobry XXI Kłodzko. Gospodarze wygrali 91:71.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

KKO wygrywa przed własną publicznością 91:71

W niedzielny wieczór podopieczni Piotra Gliniaka podejmowali u siebie Chrobrego XXI Kłodzko. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem oleśniczan 91:71

Po pierwszej kwarcie na tablicy widniało 23:23. W drugiej kwarcie oleśniczanie minimalnie odskoczyli wynikiem (16:12). Trzecia i czwarta kwarta spotkania również należała do oleśniczan (24:15, 28:21). Mecz ostatecznie wygrali zawodnicy KKO wynikiem 91:71.

Najwięcej punktów dla oleśniczan w tym spotkaniu zdobyli Tomasz Gruba i Adrian Zuber. W ramach 17. kolejki ekipa Marcina Stacha pojedzie na mecz do Kobierzyc.

KKO: Gruba 23, Zuber 23, Zakrzewski 12, Piasecki 9, Siworski 8, Cetera 6, Janiszewski 3, Cepuch 2, Stach 2, Zakrzewski 2, Kruczała 1, Narolski