reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 12 grudnia. Imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.
reklama
reklama
reklama

Wystawa prac Stanisławy Dunajskiej

Dodano: 2018-02-12 07:28:56 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Kultura
Biblioteka i Forum Kultury zaprasza do Galerii Brama Wrocławska na wystawę rysunku i pasteli "Inspiracje" autorstwa Stanisławy Dunajskiej.Stanisława Dunajska to absolwentka studium plastycznego we Wrocławiu, mieszkanka Gminy Oleśnica, aktualnie na emeryturze. Artystka pasjonuje się rysunkiem i malarstwem.

W latach 80. i 90. rysowała grafiki tuszem przedstawiające Oleśnicę, które były zamieszczane w "Panoramie Oleśnickie". Projektowała i szyła także odzież lekką dla kobiet. W Fabryce Obuwia ODRA projektowała obuwie. Artystka pisze także wiersze

- Wystawa będzie czynna do końca marca w godzinach otwarcia Galerii: wtorek, czwartek i piątek 11.00-15.00, środa 12.00-18.00, sobota 10.00-16.00. Wstęp wolny. Zapraszamy! - informuje BiFK.

źródło: BiFK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Za Wikipedią: grafika obejmuje techniki pozwalające na powielanie rysunku na papierze lub tkaninie z uprzednio przygotowanej formy. Techniki graficzne dzielone są na grupy ze względu na sposób opracowania matrycy (np. cięcie, trawienie) i materiał, z którego jest zrobiona (np. drewno, gips, miedziana płyta). Jeśli autorka "rysowała tuszem" - to na pewno nie grafiki, tylko rysunki.

Podpis: zez
Dodano: 2018-02-12 19:42:53 | Zgłoś naruszenie

Fajnie ze cos sie dzieje w Bramie :)

Podpis: mieszkanka
Dodano: 2018-02-12 08:27:45 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter