Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 22 września. Imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima.

Domowe zwycięstwo SPR-u

Dodano: 2018-02-05 15:04:17 | Komentarzy: 8 | Kategoria: Sport
SPR Oleśnica przed własną publicznością w hali sportowej OKR Atol pokonuje MKS Piast Lwówek Śląski 30:24.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

SPR wygrywa niedzielny mecz

W tabeli lokatę wyżej plasowała się drużyna z Lwówka Śląskiego z trzema punktami przewagi. Zwycięstwo podopiecznych trenera Grzegorza Wosia pozwoliłoby wyprzedzić w tabeli rywali i wskoczyć na najniższy stopień podium.

Pierwsza połowa była wyrównana i drużyny odpowiadały bramką za bramkę. Po 30. minutach gry drużyny schodziły do szatni przy wyniku 13:13.

Początek drugiej połowy to świetna gra oleśniczan, którzy zdobywają cztery bramki z rzędu. Z biegiem czasu goście odrabiali straty i na kwadrans przed końcem meczu ponownie był remis (20:20). Końcowe fragmenty meczu należały jednak do zawodników SPR-u, którzy systematycznie powiększali przewagę i ostatecznie wygrali spotkanie 30:24.

- Zwycięstwo cieszy ale nasza gra w ataku wyglądała katastrofalnie. Ilość strat i niewykorzystanych sytuacji wystarczyłaby na cztery mecze. Na szczęście obrona funkcjonowała dość dobrze i to był klucz do wygranej, która dedykujemy Kamilowi Owczarzowi. W tygodniu doznał kontuzji i czeka go zabieg i długa rehabilitacja - powiedział Grzegorz Woś z SPR-u.

Kolejny mecz SPR Oleśnica również rozegra w roli gospodarza, a rywalem będzie ŚKPR II Świdnica.

SPR: Braciszewski, Leśniak - Kulak 3, Kumejko 4, Grela 6, Niczypor, Żuraw 1, Pietras 3, Kowalski 3, Lisowski 1, Kiebus 2, Pawłowski 5, Gołąb 2, Pięta