reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 15 listopada. Imieniny Alberta, Leopolda, Odalii.
reklama
reklama
reklama

Samobójca przy trasie S8

Dodano: 2018-01-16 09:10:01 | Komentarzy: 105 | Kategoria: Aktualności
Kierowcy jadący trasą S8 mogli natknąć się na makabryczny widok. Na ogrodzeniu przy drodze powiesił się mężczyzna. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja.


Mężczyzna powiesił się tuż przy trasie S8 / zdj. ilustr.

Dzisiaj po godzinie 7 rano czytelnik poinformował nas o wisielcu, który znajdował się na ogrodzeniu trasy S8. Do zdarzenia doszło w pobliżu 44. kilometra w kierunku na Warszawę, przy granicy powiatu wrocławskiego z oleśnickim.

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Sprawą zajmuje się policja z Długołęki - mówi portalowi MojaOlesnica.pl sierż. szt. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

op

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (105)

lludzie Wy naprawdę jesteście tacy temp .przeczytałem wasze komentarze i doszedłem do wniosku ze jesteście po prostu hienami którzy żyją czyjejś tragedii jestem ciekaw jak ktoś z waszych rodzin by coś takiego zrobił pomyślcie następnym razem nad to robicie jeśli ktoś m jakiś problem to zapraszam na spotkanie ze mną jestem bratem darka i nie pozwolę żeby ktoś pisał takie komentarze .Pewnie nie macie odwagi się spotkać bo jesteście ciotami którzy nie zdają sobie sprawy co zrobiliście tym pisaniem z mojej strony to życzę wam żebyście doznali takiej tragedii bo nie potraficie uszanować rodziny.

Podpis: Piotr
Dodano: 2018-03-27 05:28:06 | Zgłoś naruszenie

Gseo co Ty wygadujesz ? Ty wiesz co mowisz?

Podpis: martyrs
Dodano: 2018-01-24 15:15:53 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2018-01-24 09:12:50 | Zgłoś naruszenie

Desperat jesteś tu jeszcze ? Popiszemy ?

Podpis: Samotna
Dodano: 2018-01-24 00:22:47 | Zgłoś naruszenie

Oj ludzie ludzie . Zastanówcie się co wy tu wypisujecie. Widok zrospaczonej matki i rodzeństwa nad trumna syna i brata jest straszny. Nie wiecie co się stało i snujecie swoje domysly. Nie wam jest teraz sadzic i mówić że taka i saiaka miał rodzinę. Czy wy wszyscy jesteście tacy idealnii?? Większość z was nie wie co tak naprawde się stało i przestańcie snuć swoje domysly. Pomyślcie troche zanim coś napiszecie.

Podpis: Jaaaa
Dodano: 2018-01-23 17:27:08 | Zgłoś naruszenie

gdyby samotność miała być zawsze przyczyną samobójstwa to pewnie wszyscy byśmy wisieli. nie można winić rodziny ani znajomych za to że ktoś czuje się samotny. dorosły człowiek musi brać odpowiedzialność za swoje życie i za swoje uczucia, i musi sobie umieć radzić. a jak sobie nie radzi, to niech szuka pomocy u bliskich, lub u specjalistów. ale prawda jest taka jak ktoś niżej napisał, że dorosłe dzieci rzadko żalą się rodzinie że czują się samotne, a jak się nie żalą i udają że wszystko jest ok, to jak można potem kogoś winić za ich samobójstwo? otóż nie można. a rodzina, choćby najlepsza, nigdy nie będzie w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb uczuciowych i jakichkolwiek innych dorosłego dziecka. depresję trzeba leczyć, a nie ukrywać. poza tym wszystkim jest ciężko i to że ktoś się nie wiesza, nie oznacza, że jest mu dobrze, że sobie radzi. jakoś ludzie pchają to swoje życie, ale większość czuje się samotna, sfrustrowana, przytłoczona wszystkim. zwłaszcza w Polsce, zwłaszcza w środku zimy (ciemno, zimno, nieprzyjemnie).

Podpis: ja
Dodano: 2018-01-23 15:19:47 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2018-01-23 14:53:58 | Zgłoś naruszenie

XYZ pisząc swój komentarz chodziło mi tylko o kontakt emocjonalny z dzieckiem , który jest bardzo ważny dla dorosłego faceta również ( wiem to z własnego doświadczenia), a nie o sferę finansową i statystyki . Bardzo współczuję tej rodzinie i jego najbliższym .

Podpis: AA
Dodano: 2018-01-23 11:35:59 | Zgłoś naruszenie

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. @Separowany rodzic / AA - to nie jest post dotyczący alimentów. Przestańcie już wylewać swoje gorycze nie na temat... Wydarzyła się tragedia dla rodziny i znajomych młodego człowieka, nie jest ona związana z waszymi alimentami i widzeniami. Może warto też się zastanowić jak to wygląda z punktu widzenia matki.

Podpis: XYZ
Dodano: 2018-01-23 11:08:58 | Zgłoś naruszenie

Ludzie co wy tu o jakichś alimemtach i 500+ się rozwodzicie. Już dawno to to nie dotyczyło, bo był dorosły.. po za tym wydaje mi się , że nie daliście jego rodzinnej sytuacji ani trochę , więc nie wiem po co WGL coś takiego piszecie. Dajcie spokój tematowi . Nie potrzebnie tylko jakiś zament wprowadzacie, który raczej nic nie ma na celu , oprócz wszczęcia jakieś głupiej kłótni/dyskusji.

Podpis: ganja
Dodano: 2018-01-22 22:17:02 | Zgłoś naruszenie

do AA. To wychodzi przy 500plus. Na drugie dziecko jest 500plus jak sredni dochód w rodzinie jest ok 600 zł. Czyli po ok 300 zł od rodzica. Dlaczego więc od ojca nie zasądzają tyle co uważają posłowie, że można utrzymac dziecko. Inaczej kosztuje utrzymanie dziecka na wsi gdzie przeprowadza się go przez drogę a inazcej gdy musi dojeżdżać do szkoły. Dla państwa czy dziecko ma 5 czy 16 lat to wyliczenie jest takie samo. Dla sadu gdzie orzeka sędzia kobieta to nie to samo. Stąd ok 350 000 kobiet czuje się oszukanych przez ex męzów czy partnerów. A z drugiej strony 350 000 ojców czuje się oszukanych zbyt wysokimi alimentami. A nie można zrobić układu optymalnego. MOPS liczy koszt utrzymania dziecka taki sam jak sam ma płacić gdy rodzina cierpi niedostatek i taki sam jak ma to płącić ojciec gdy średnia matki z dziećmi jest wyższa niz minimum wymyslone przez ustawodawcę. Nie w Polsce musi byc cały zcas wojna. matka pzreciw ojcu i odwrotnie.

Podpis: separowany rodzic
Dodano: 2018-01-22 20:13:14 | Zgłoś naruszenie

do AA. Przez 5 lat raz w miesiacu jechałem kilka tysiecy km aby się z dziecmi spotkać. Drzwi zamkniete. Sady przez 5 lat ani nie przymusiły matki do wykonania wyroku ani nie zmieniły wyroku w sprawie kontaktów. W Polsce tak zachowuje się 350 000 matek. Co roku setki tysięcy matek występują do sądów o podwyższenie alimentów bądź egzekucje komorniczą. Nie ma ani jednej która wniosła aby przymusić pjca do zainteresowania się dziećmi, chodzeniem na wywiadówki. Po kasę mają odwagę pisac do sądu. O przymuszenie do interesowania się dzieckiem już nie. Tylko w Oleśnicy około 270 ojców już jest zgłoszonych do prokuratory za zaleganie z alimentami za ponad 3 miesiące. W Oleśnicy. Nie powiecie. To co 270 przestępców czy sądy nie mają pojęcia o możliwościach ojców, sytuacji na rynku pracy czy potrzebach dziecka. Dlaczego jak państwo ma płacic na dziecko to liczy utrzmanie na 300 czy 400 zł ale jak ma to zrobić rozwiedziony ojciec to tysiąc to normalka (a zasiłek dla bezrobotnego ok 650).

Podpis: separowany rodzic
Dodano: 2018-01-22 20:04:08 | Zgłoś naruszenie

Damian - czy w obliczu takiej tragedii dla ciebie jest tylko ważne gdzie on pracował , przez tydzien nie wiedziłeś , ze nie ma kolegi w pracy . Serce z kamienia . separowany ojciec - a czy jako ojciec interesowałeś się dzieckiem , jakie miałeś z nim relacje , co zrobiłeś żeby jemu pomóc. Wspólczuję bardzo matce, nie ma nic gorszego niż śmierć dziecka. Dorosłe dzieci nie chcą się dzielić z rodzicami swoimi problemami, ciężko jest im pomóc , zadna matka nie chce krzywdy swojego dziecka . Wyrazy współczucia , a Ty Darku spoczywaj w pokoju, niech będzie Tobie tam lepiej .

Podpis: AA
Dodano: 2018-01-22 17:14:09 | Zgłoś naruszenie

Ty. A co byś powidziała o matce która do ojca przez 10 lat o wspólnym synu powiedziała "Twój syn nie zyje. Leży w czarnym worku.

Podpis: separowany rodzic
Dodano: 2018-01-22 16:35:51 | Zgłoś naruszenie

Straszna tragedia! ... tak to prawda co piszecie mnóstwo ludzi ma depresję nie można z tym normalnie żyć każdy kto tego doświadczył chyba wie o co chodzi... wspierajcie się i pomagajcie takim ludziom, można zapobiec takim sytuacjom ale jest potrzebna pomoc w odpowiednim czasie

Podpis: ty
Dodano: 2018-01-22 15:58:00 | Zgłoś naruszenie

A w jakiej branży ten chłopak pracowal ostatniego czasu Bardzo.istotne być może kolega z pracy.????

Podpis: Damian
Dodano: 2018-01-21 18:42:32 | Zgłoś naruszenie

Miesiac temu moj syn popelnil samobojstwo. Skoczyl w 8 pietra. Inna miejscowosc. Za jego smierc obwiniam panstwo polskie. Jak byl maly sady nie potrafily przez 5 lat doprowadzic do egzekucji kontaktow. Przez 5 lat nie potrafily tez tych kontaktow zmienic. jak stawialem sie po syna to policja mi zakladala sprawy za swawole. 3 uniewinnienia. Jak ojciec nie zpalaci alimentow to po 3 miesiacach MOPS kieruje sprawe do prokuratury. Jak matka przez 5 lat nie wykonuje wyroku sadowego to nie ma nia bata. W Polsce ok 350 000 dzieci nie ma kontaktow z ojcem bo matki zamykaja drzwi w dnaich kiedy przysluguja te kontakty.

Podpis: Ojciec
Dodano: 2018-01-20 18:33:48 | Zgłoś naruszenie

Jeśli piekło i niebo istnieją naprawdę to nikt nie będzie spoczywał w spokoju bo nie na tym polega zbawienie ani potępienie

Podpis: Antykler
Dodano: 2018-01-20 09:44:09 | Zgłoś naruszenie

Anielski orszak niech twą duszę przyjmie. Spoczywaj w pokoju

Podpis: Kkk
Dodano: 2018-01-20 00:00:09 | Zgłoś naruszenie

Niech Pan zlituje się nad Twa duszą Bracie! Spoczywają w spokoju.

Podpis: Aron
Dodano: 2018-01-19 23:59:09 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter