reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 16 grudnia. Imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy.
reklama
reklama
reklama

Ponownie przeciwko aborcji

Dodano: 2018-01-13 14:39:14 | Komentarzy: 240 | Kategoria: Aktualności
wideo istnieje dla tego artykuługaleria istnieje dla tego artykułu
Przy oleśnickim szpitalu odbył się kolejny protest przeciwko zabiegom aborcji, które odbywają się w jednostce. Tym razem protestowało około dwudziestu osób.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


To już trzeci antyaborcyjny protest w Oleśnicy

Dzisiaj przy wejściu do oleśnickiego szpitala odbył się kolejny - trzeci już w ostatnim czasie - protest przeciwko aborcjom wykonywanym w jednostce. Tym razem pojawiło się około 20 osób. Wśród nich była miejska radna Janina Szczuraszek (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość).

Na miejscu zaprezentowano trzy antyaborcyjne plakaty, przedstawiające m.in. zdjęcia po wykonanych aborcjach. Była też modlitwa i wspólne śpiewanie pieśni religijnych. Całość zabezpieczały dwa nieoznakowane radiowozy policji. Organizatorem protestu jest fundacja "Pro - prawo do życia".

Wideo: migawki z wydarzenia


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (240)

KANADA, CHORY KRAJ: "Organizacje pro-life zapowiadają walkę z nową polityką rządu federalnego, która zezwala na dofinansowania na prace wakacyjne dla uczniów tylko tym z pracodawców, którzy popierają aborcję. Stowarzyszenie Prawo do Życia z Toronto zapowiedziało pozwanie rządu za politykę ogłoszoną tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zgodnie z nowymi zasadami wszyscy kandydaci ubiegający się o dofinansowanie w programie Canada Summer Jobs muszą podpisać oświadczenie potwierdzające swoje poparcie dla bezpiecznej i legalnej aborcji oraz teorii tożsamości płci. Program Canada Summer Jobs zapewnia dotacje do wynagrodzeń uprawnionym instytucjom charytatywnym i małym przedsiębiorstwom, aby zachęcić je do zatrudniania uczniów szkół średnich i uczelni.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-17 19:36:33 | Zgłoś naruszenie

to czy przeciwnicy aborcji, sami abortowali dzieci nie wiemy, ale to, że ty jesteś podły i siejesz jadem i nienawiścią, to już wiemy czytając twoje wpisy ubu

Podpis: rob
Dodano: 2018-01-17 12:00:39 | Zgłoś naruszenie

a może tak do Hospicjów albo domów dziecka- pieluchy zmieniać , zupy gotować? bo jak zajść w ciąże to to towarzystwo dawno już zapomniało.. a idę o zakład, że cześć abortowało jak to było popularne w PRL , teraz innym pod spódnice i kołdry zaglądają.. HAHA- schizofrenie urojeniową sie już leczy, może elektrowstrząsy? :P

Podpis: ubu
Dodano: 2018-01-17 11:50:14 | Zgłoś naruszenie

@ mad gdzie moge sie wyszkrabac tanio?

Podpis: babcia Jóżia
Dodano: 2018-01-17 08:08:42 | Zgłoś naruszenie

Jak widać na zdjęciach, protestuje " kwiat młodzieży oleśnickiej" w wieku rozrodczym ....

Podpis: ja
Dodano: 2018-01-17 08:05:47 | Zgłoś naruszenie

papuga a jak matka ma swoje roczne dziecko i jak zachoruję to może je zabić czy nie, a jak stwierdzi, że nie chcę być już matką rocznego dziecka to może zabić czy nie?

Podpis: ?
Dodano: 2018-01-16 21:17:47 | Zgłoś naruszenie

To jest jakieś średniowiecze i zacofanie. Jesteś za aborcją to bądź jesteś przeciw też bądź. To jest właśnie chore w tym narodzie, że kazdego interesują losy innych. Przecież te kobiety chyba już dzieci miec nie będą? Po co się wtrącają do decyzji podejmowanych przez inne, młode kobiety. Każdy ma wybór i własne sumienie. Nic Wam do tego.

Podpis: papuga
Dodano: 2018-01-16 19:29:58 | Zgłoś naruszenie

wszyscy jesteście chorzy....

Podpis: ...
Dodano: 2018-01-16 19:02:07 | Zgłoś naruszenie

zw-kowalski, ja z haha nie dyskutuje, nie wytrzymuje nerwowo, a nie chce zanizac poziomu.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-16 11:16:59 | Zgłoś naruszenie

"W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji z funduszy WOŚP". Taką informację powiesił na drzwiach Wojciech Wieczorek, lekarz rodzinny z Rumi.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-16 11:08:07 | Zgłoś naruszenie

mad. Przeczytaj tu sobie wpisy haha. Gdyby tak twierdziły moje dzieci to na wszelki wypadek zaprowadziłbym je do psychologa lub przynajmniej na rozmowe do pedagoga szkolnego. Oczywiście wetdy kiedy chodziły do szkoły. Dziś są pełnoletni ale tez zastanawiałbym się czy z nimi jest OK?

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-16 10:50:12 | Zgłoś naruszenie

te panie juz po aborcji

Podpis: arek
Dodano: 2018-01-16 09:36:06 | Zgłoś naruszenie

Antoni Kowalski, czy tak pisze człowiek wykształcony????? - "Przewodnia katopisowska mafia, ze zbrodniczym kościołem kat., zaćmiła kadzidłem możliwości myślenia twojego tępego ponurego móżdżka", "Weź się tumanie do czytania". Tak nie można !!

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-16 01:41:48 | Zgłoś naruszenie

antoni kowalski, napisałem, że "JP2 był naiwny, może był marionetką w Watykanie, może był oszukiwany, ale nie był złym człowiekiem !!" i wg ciebie to "to głęboko upośledzony infantylizm". Kiedy Benedykt XVI dowiedział się o " istnieniu gejowskiego lobby w Watykanie" o którym pisał Corriere della Sera? Albo inaczej zapytam, kiedy o tym publicznie powiedział? Było też lobby pedofilskie w Watykanie, a pewnie dalej istnieje i ma się dobrze, bo papież Franciszek łagodzi teraz kary wymierzone przez Benedykta, a już on był przecież wyjątkowo łaskawy dla pedofili. Może zaraz napiszesz, że JP2 wiedział, że w Watykanie były orgie seksualne? JP2 oczywiście wiedział, że jakiś problem jest, ale miał pojęcia, że tak duży, między innymi dlatego, że chciał być blisko ludzi i "latał sobie samolotem". Ale z tobą Antoni dyskutować nie będę, chamski jesteś, choć inżynier.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-16 01:17:36 | Zgłoś naruszenie

U haha

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-16 00:11:51 | Zgłoś naruszenie

Gdzie mozna sie tanio wyszkrabac?

Podpis: jogi bu bu
Dodano: 2018-01-15 22:56:39 | Zgłoś naruszenie

Wszystko jest podane, tylko trzeba uwierzyć, pierwszy krok to wiara wierzyć w Boga, przyjmujesz Jezusa za Boga, drugi krok spowiedź, Komunia Święta, żeby był stan łaski uświęcającej, trzeci krok przeczytanie wpierw Ewangelii, potem Dziej Apostolskich, potem całej Biblii, czwarty krok żywoty świętych dzienniczki, jak świętej siostry Faustyny, piąty krok, z wiarą szukanie prawdy o Bogu, objawienia Maryjne, odkrycie Maryi, odkrycie żywotów świętych, szukanie obecności Ducha Świętego, szósty, krok samodzielne działanie, na diabła się nie puszczajcie, bo bez egzorcysty, będzie jak małe ślepe owieczki prowadzone na rzeź, ale wymadlać można wszystkich, tak samo dusze czyśćcowe, módl się codziennie za te dusze, a skarby będzie miał takie, że ho ho

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-15 22:41:45 | Zgłoś naruszenie

Nawiedzona,rozmawialas z nim,ze masz taka "wiedze"....mysle,ze bardziej jestes nawiedzona niz douczona.Tak wlasnie dziala slepa wiara.To opetanie.

Podpis: ewa
Dodano: 2018-01-15 22:34:20 | Zgłoś naruszenie

drogi kolego masz za małą wiedzę, żeby dyskutować na takie tematy, diabła można pogonić, diabeł jest wtedy kiedy jest furtka, czyli przeważnie grzech, jeśli nie ma grzechu jest zbroja świętości i nie ma diabła, a jak jeszcze go skontrujesz Koroneczką to ucieknie, co najwyżej może chcieć Cie dręczyć, ale bez otwartej furtki dla szatana, nie może Ci nic zrobić, tym bardziej jak kto Cie przeklina, a Ty masz zbroję świętości, to działasz jak lustro, i klątwa wróci do właściciela, ja tam wolę wymadlać chorych, nie zdajecie sobie sprawy, że każdego chorego można wymodlić, z dowolnego miejsca na ziemi, a działa to tak, że jego dusza będzie chroniona przez Jezusa, nie zawsze wyzdrowieje, bo wola Boga może być taka, żeby dana osoba odeszła do wieczności, ale zawsze Jezus będzie przy niej, to jest takie proste wymodlić chorego, ale sorry, wy nie potraficie nawet do kościoła pójść się pomodlić, a co dopiero pogonić diabła, czy wymodlić chorego, nie mówiąc już o wstawiennictwie świętego, którego można poprosić, żeby wstawił, się też u Jezusa, ale dla was to czarna magia, czary mary hokus pokus nic nie kumasz, i nie skumasz

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-15 22:28:27 | Zgłoś naruszenie

Tobie to trzeba egzorcyste albo diabla co by na widly cie wzial.

Podpis: kuria
Dodano: 2018-01-15 22:09:58 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter