Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 18 stycznia. Imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty.
reklama
reklama
reklama

Ponownie przeciwko aborcji

Dodano: 2018-01-13 14:39:14 | Komentarzy: 222 | Kategoria: Aktualności
wideo istnieje dla tego artykuługaleria istnieje dla tego artykułu
Przy oleśnickim szpitalu odbył się kolejny protest przeciwko zabiegom aborcji, które odbywają się w jednostce. Tym razem protestowało około dwudziestu osób.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


To już trzeci antyaborcyjny protest w Oleśnicy

reklama

Dzisiaj przy wejściu do oleśnickiego szpitala odbył się kolejny - trzeci już w ostatnim czasie - protest przeciwko aborcjom wykonywanym w jednostce. Tym razem pojawiło się około 20 osób. Wśród nich była miejska radna Janina Szczuraszek (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość).

Na miejscu zaprezentowano trzy antyaborcyjne plakaty, przedstawiające m.in. zdjęcia po wykonanych aborcjach. Była też modlitwa i wspólne śpiewanie pieśni religijnych. Całość zabezpieczały dwa nieoznakowane radiowozy policji. Organizatorem protestu jest fundacja "Pro - prawo do życia".

Wideo: migawki z wydarzenia


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (222)

drogi kolego masz za małą wiedzę, żeby dyskutować na takie tematy, diabła można pogonić, diabeł jest wtedy kiedy jest furtka, czyli przeważnie grzech, jeśli nie ma grzechu jest zbroja świętości i nie ma diabła, a jak jeszcze go skontrujesz Koroneczką to ucieknie, co najwyżej może chcieć Cie dręczyć, ale bez otwartej furtki dla szatana, nie może Ci nic zrobić, tym bardziej jak kto Cie przeklina, a Ty masz zbroję świętości, to działasz jak lustro, i klątwa wróci do właściciela, ja tam wolę wymadlać chorych, nie zdajecie sobie sprawy, że każdego chorego można wymodlić, z dowolnego miejsca na ziemi, a działa to tak, że jego dusza będzie chroniona przez Jezusa, nie zawsze wyzdrowieje, bo wola Boga może być taka, żeby dana osoba odeszła do wieczności, ale zawsze Jezus będzie przy niej, to jest takie proste wymodlić chorego, ale sorry, wy nie potraficie nawet do kościoła pójść się pomodlić, a co dopiero pogonić diabła, czy wymodlić chorego, nie mówiąc już o wstawiennictwie świętego, którego można poprosić, żeby wstawił, się też u Jezusa, ale dla was to czarna magia, czary mary hokus pokus nic nie kumasz, i nie skumasz

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-15 22:28:27 | Zgłoś naruszenie

Tobie to trzeba egzorcyste albo diabla co by na widly cie wzial.

Podpis: kuria
Dodano: 2018-01-15 22:09:58 | Zgłoś naruszenie

drogi bluźnierczy kolego, jest test białej rękawiczki i test wody święconej, ciekawe czy byś krzyczał i wij się gdyby Ciebie pokropić

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-15 21:55:23 | Zgłoś naruszenie

@kuria twoja mać-mocarne to było!

Podpis: ;)
Dodano: 2018-01-15 20:54:32 | Zgłoś naruszenie

@haha - mówisz o sprawiedliwym Bogu, a co to za jeden, gdzie on był w czasie dwóch wojen światowych, bo nikt go np. w Auschwitz nie widział, a ludziska przez komin szły w świat. Nikt go nie widział w bazylice nigdy, a kobiety się tam powiesiły dwie. Dlaczego nie kopnął Kołacińskiego w dupę jak ten w rynku klęczał przez Ozimkiem ? Czemu nie oświecił Haliny Dzięgło, która znieważa i pomawia porządnych ludzi publicznie ? Czemu Wojtyle nie podpowiedział, że gwałci się i molestuje, i morduje dzieci w zakonach, na całym świecie. Dlaczego bezbożny kościół rozkrada nasze państwo a durna Dzięgło twierdzi, że to WOŚP z Owsiakiem. A po śmierci każdy, i ty też, zgnijesz w ziemi i zgniliznę twoją zeżrą robaki.

Podpis: kuria twoja mać
Dodano: 2018-01-15 20:39:59 | Zgłoś naruszenie

haha ciebie jak widac to i diabel nie chce w piekle,bo masz taki rozum.

Podpis: amen
Dodano: 2018-01-15 20:35:47 | Zgłoś naruszenie

JA PIERNICZE.... IDZCIE BABY DO KOŚCIOŁA

Podpis: jaki wstyd
Dodano: 2018-01-15 19:14:35 | Zgłoś naruszenie

antosiu pączusiu, Wojtyle jak i Ciebie osądzi sprawiedliwy Bóg, który zna prawdę i myśli każdego człowieka, nasz wielki Papież został święty, a ty naoglądaj się lepiej filmów o piekle, żebyś wiedział, gdzie na wczasy po śmierci się wybierzesz, jeśli się jadowity nie nawrócisz

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-15 15:57:12 | Zgłoś naruszenie

mad - mogłobyś chociaż napisać, chłop jesteś czy kobita, i ile masz lat, i jakie wykształcenie, konkretnie. Twój wpis 2018-01-15 01:01:40 to głęboko upośledzony infantylizm. Ja jestem inżynierem na emeryturze, ale spoglądając na to co napisałeś/aś stwierdzam, że Wojtyła tylko się tak tłumaczył, nie wiedziałem, nie wierzyłem... itd. To brednia monstrualna ! Za czasów Wojtyły w Afryce mordowały się plemiona ludzi, a tam siedział polski arcybiskup, który jako przedstawiciel tzw. ojca świętego miał to w dupie i uciekł stamtąd. Cały pontyfikat Wojtyły ocieka krwią i gwałtem. Czytaj doniesienia światowych mediów i książki autorów nieuzależnionych od kościoła katolickiego. Wojtyła jak zwykle o katolickim obskurantyzmie, zbrodniach w imię Pana nic nie wiedział. Latał sobie samolotem po świecie, a jego mafijne kliki organizowały mu walenie hołdów w różnych państwach na świecie. Ślepy/a jesteś ?!

Podpis: antoni kowalski
Dodano: 2018-01-15 15:49:27 | Zgłoś naruszenie

Elka nie waż się nazywać aborcjonistko dobrym człowiekiem

Podpis: rolo
Dodano: 2018-01-15 13:33:12 | Zgłoś naruszenie

Śmich na sali z tym protestem. Panie, które są już dobrze po menopauzie mają najwięcej do powiedzenia ha ha ha...nie decydujcie kochane emerytki za młodych , wasz czas już minął i nie wasza to decyzja . Nie wy będziecie chować i łożyć kasę jeżeli dzieci będą chore , niepełnosprawne , więc dajcie sobie spokój z tym durnym protestem, módlcie się w domu a nie na ulicach !!!!!!

Podpis: Elka
Dodano: 2018-01-15 12:30:31 | Zgłoś naruszenie

Panie Antoni. Jestem ograniczony czasowo. Muszę sie ścigac z czasem. Bo mi odrzuca komentarze traktujac je jako spam. Cytowałem JP II na okoliczność, ze sam chciał jakby eutanazji. Poza tym jak rozmawiałemz komendatem Froniem to mu powidziałem tak" Złodziej to zawód. Jesli policjant bierze łapówkę, jeździ po pijaku to jest kilka razy gorszy od złodzieja i pijaka . To zwykły sqrwesyn". To samo pisze o pedofilii w kościele. Ksiądz pedofol to zły człowiek ale pedofil. Natomiast jego przełożony, policja, katecheci i dyrektorzy szkół, prokurator Piotrowski i inni tuszujacy to sa zdecydowani gorsi od pedofila. To są ch... i sqrwysyny. I nie zmienię zdania niezależnie od tego kto to jest. nawet w przypadku JP II jeśli ukrywał pedofolie tak powiem. Dla mnie to nowożytne ludobójstwo.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-15 12:13:07 | Zgłoś naruszenie

edi Ci sami co mówią że wszystkie przeciwniczki aborcji, skrobały, gadają że wszyscy księża to ... i ..., taka karma

Podpis: wojtas
Dodano: 2018-01-15 09:43:32 | Zgłoś naruszenie

niech się w kościele modlą a nie na ulicy

Podpis: spacerowicz
Dodano: 2018-01-15 09:37:24 | Zgłoś naruszenie

jak patrzę na te twarze pełne miłości bliźniego i na wiek tych demonstracjach to się zastanawiam co ci ludzie mają w głowach? A do tych co opowiadają o jakiś niesamowitych ilościach skrobanek mam pytanie - skąd te informacje? Nie sądzę żeby wam się ktoś zwierzał

Podpis: edi
Dodano: 2018-01-15 09:36:10 | Zgłoś naruszenie

"!" słuchaj no ziomeczku, paróweczko, ty piszesz głupoty, żeby mi dowalić, bo tak karzę Ci Twoja chora nienawiść, mówisz diabły czekają na Ciebie, drogi ziomeczku, diabły czekają na grzechy, jeśli jesteś grzesznikiem i zmierzasz do piekła, to już na twoje grzechy czeka odpowiedni diabeł, lub grupa diabłów, już jak to się mówi, ostrzą widelce i noże, żeby was pożreć, ja się diabła nie boję tylko Boga, diabła można odgonić, ale nie zrobią tego takie małe paróweczki jak ty

Podpis: haha
Dodano: 2018-01-15 09:09:41 | Zgłoś naruszenie

do 10 stycznia na świecie dokonano milion aborcji w 2018 roku, cieszycie się...

Podpis: ...
Dodano: 2018-01-15 08:29:45 | Zgłoś naruszenie

Wszyscy się kobieto z ciebie śmieją, miej honor i nie rób więcej tego cyrku bo nie wygrasz. My i tak swoje zrobimy.

Podpis: Młoda
Dodano: 2018-01-15 08:20:49 | Zgłoś naruszenie

w domu sobie rób protesty, a nie w naszym mieście. Skoro młodzi nie przychodzą to znaczy że cie tu nie chcą.

Podpis: matka
Dodano: 2018-01-15 08:17:24 | Zgłoś naruszenie

Jedz kobieto do domu, nie chcemy cie w naszym mieście

Podpis: mama
Dodano: 2018-01-15 08:15:52 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter