reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 19 grudnia. Imieniny Gabrieli, Dariusza, Urbana.
reklama
reklama
reklama

Ponownie przeciwko aborcji

Dodano: 2018-01-13 14:39:14 | Komentarzy: 240 | Kategoria: Aktualności
wideo istnieje dla tego artykuługaleria istnieje dla tego artykułu
Przy oleśnickim szpitalu odbył się kolejny protest przeciwko zabiegom aborcji, które odbywają się w jednostce. Tym razem protestowało około dwudziestu osób.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


To już trzeci antyaborcyjny protest w Oleśnicy

Dzisiaj przy wejściu do oleśnickiego szpitala odbył się kolejny - trzeci już w ostatnim czasie - protest przeciwko aborcjom wykonywanym w jednostce. Tym razem pojawiło się około 20 osób. Wśród nich była miejska radna Janina Szczuraszek (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość).

Na miejscu zaprezentowano trzy antyaborcyjne plakaty, przedstawiające m.in. zdjęcia po wykonanych aborcjach. Była też modlitwa i wspólne śpiewanie pieśni religijnych. Całość zabezpieczały dwa nieoznakowane radiowozy policji. Organizatorem protestu jest fundacja "Pro - prawo do życia".

Wideo: migawki z wydarzenia


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (240)

MAD. Ty postrzegasz imigrantów tak jak inni postrzegają Polskę podając tylko przykłady co robi i mówi Rydzyk czy ks. Oko. Gdyby Polske zmierzyć imprezami kościelnymi z udziałem prezydenta, premier a w Olesnicy z Burmistrzem i szefem rady to wyszedłby starszny kraj. A oprócz tych imprez koscielnych był Sylwester organizowany przez TVP, Polsat czy TVN. I tysiące innych rzeczy nie mających nic wspólnego z Kościołem. Tu widzę uchodźców jak rano wychodzą na autobus do powiatu i wracają wieczorem po szkole dla dorosłych. Widze jak całe rodziny pracuja w bistro, pubach, restauracjach dając też pracę "białym". Oczywiście widzę tez takich co protestują przeciw rasizmowi. A jesli w PL jest tak cudownie to wytłumacz mi dlazcego pod sejmem prawie codziennie ktoś protestuje. I nie chodzi tylko o ostatnie rządy tylko o poprzednie ekipy też. Przejdź się po Olesnicy i zobacz ten syf. ostanio była 41 odsłona mistrzów parkowania. Zdjęcia z bezdomnymi w Rynku i pomieszczeniu bankomatu, bezdomnym koło kauflandu, na Mościckiego itp itd. Masz kolejny komunikat KPP dla seniorów. Jak w curku albo zakąłdzie dla psychicznie chorych.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-19 17:25:56 | Zgłoś naruszenie

Tego samego wymagam od imigrantow, tolerancji, a nie deklaracji, ze wyrzekaja sie swojej wiary i kultury. Ja tez, jak imigranci, zyje w Europie, ktora nie do konca jest Europa moich marzen, trudno ...

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-19 11:15:44 | Zgłoś naruszenie

zw-kowalski, ja nie dyskutuje z prawem do aborcji w Kanadzie. Zdaje sobie sprawe, ze jestem tylko pojedynczym czlonkiem spoleczenstwa, ktore w wiekszosci tak zadecydowalo. Ale nikt nie moze mi nakazywac podpisywania oswiadczen, ze popieram aborcje i zgadzam sie z jej zwolennikami. Dla mnie to zabijanie dzieci. Mam prawo zyc zgodnie z tym przekonaniem, nikomu nie zabronie aborcji, bo takie mamy prawo, ja to respektuje i rozumiem.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-19 11:04:52 | Zgłoś naruszenie

MAD. Rzadowi w Kanadzie chodzi dokładnie o to o co chodzi tobie. Tobie chodzi o to aby uchodxca akceptował prawo europejskie i nie naruszał przyjetego porządku prawnego. Tyle i az tyle.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-19 10:44:31 | Zgłoś naruszenie

MAD, Rządowi Kanadyjskiemu chodzi nie o to aby pracodawca popierał ale aby za pieniądze rządowe (podatników) nie wystepował przeciw własnemu państwu. Czyli tak jak teraz. Skoro jest taka a nie inna ustawa o zyciu poczetym, to nikt nie ma prawa twierdzic, ze lekarze w Olesnicy zamordowali np 33 ludzi. Jak to zrobi ginekolog wgabinecie prywatnym ze względów społecznych to wtedy jest to juz przestępstwo. Ja jestem za marihuana. Ale na ten moment jest to przestepstwo i musze się z tym pogodzic. Lub prowadzic np akcje w sprawie poparcia dla marihuany.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-19 10:43:05 | Zgłoś naruszenie

zw-kowalski, zgadzam się, to też jest chore, że kościół nie musi konsultować ze szkołą programu nauczania religii w świeckiej szkole. Państwo płaci, a nie ma wpływu na to, kto i czego uczy w szkole.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-19 00:38:32 | Zgłoś naruszenie

zw-kowalski, nie kumam na całe szczęście, jak można zmuszać firmy do podpisywania oświadczenia dotyczącego podejścia do aborcji ????!!!! Niech sobie aborcja będzie legalne, ale nikt nie będzie mnie zmuszał do tego, że mam aborcję akceptować i popierać !! To moje prawo, podobnie jak lekarz powinien mieć prawo odmówić dokonania aborcji dziecka zdrowego, gdy nie ma zagrożenia życia i zdrowia kobiety !!!

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-19 00:34:33 | Zgłoś naruszenie

MAD. Tylko w polskim cyrku państwo płaci katechecie który występuje przeciw temu państwu. Skoro w Kanadzie jest możliwość zawierania zwiazków partnerskich, skoro mozliwa jest zmiana płci ( w Polsce też), skoro aborcja jest legalna to państwo ma obowiązek chronic obowiązującego prawa. To jak z protestem pod szpitalem. Póki zabiegi sa legalne to nikt lekarzowi nie może zarzucić zabójstwa czy morderstwa. O zabójstwie czy morderstwie możemy mówic w przypadku zabiegu niezgodnego z obowiązującym prawem. Kumasz co wymyslili Rzymianie ponad 2 tys. lat temu Dura lex sed lex.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-19 00:10:29 | Zgłoś naruszenie

oj,człowieczku jaki ty biedny jesteś...

Podpis: ???
Dodano: 2018-01-18 21:22:57 | Zgłoś naruszenie

???, no tak, ta nowoczesność w Kanadzie -" rząd federalny, który zezwala na dofinansowania na prace wakacyjne dla uczniów tylko tym z pracodawców, którzy popierają aborcję", jakoś takiemu cebulakowi jak ja, nie odpowiada ;))

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-18 21:14:33 | Zgłoś naruszenie

a jednak polska cebula...

Podpis: ???
Dodano: 2018-01-18 21:00:46 | Zgłoś naruszenie

???, no tak, ja podałem informacje o Kanadzie zaczerpnięte z poważnej gazety. Informacje te mnie zatrwożyły i dlatego je tu przytoczyłem, bo temat podobny. Ty nie dyskutujesz, tylko obrażasz, więc tak się zastanawiam, kto tu jest zakompleksiony. Ale w porządku, ja też już nie mam ochoty z tobą dyskutować, bez odbioru.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-18 20:51:41 | Zgłoś naruszenie

Mizeria i miałkość twoich poglądów wskazuje na to, że jesteś biednym i zakompleksionym człowieczkiem,a gratulacji nie przejmuje,bez odbioru...

Podpis: ???
Dodano: 2018-01-18 20:37:33 | Zgłoś naruszenie

Pani Szczuraszek."Matka i córka chciały na święta zabrać Ankę z ośrodka w Zabrzu prowadzonym przez siostry Boromeuszek. Jak co roku. Nie dostały żadnego info z sądu. Siostry odesłały do Caritas. Tam dostały adres do Betezdy. Pisały ale listy wracają. Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Zabrzu nie był zwyczajnym domem dziecka. To był prawdziwy katolicka raj na ziemi dla ?małych gnojów, debili, ułomów, chamów, kretynów, zboczków, pedałów, smarkaczy, gówniarzy, głupków. Cytaty zaczerpnął Mateusz Cieślak z udostępnionych akt przez sąd. Szczególnie czyniła to siostra Bernadetta, dyrektorka ośrodka. Karola karała w ten sposób, że zamykała go na klucz w pokoju z dwoma starszymi chłopcami. Braci tych na co dzień nazywała zboczeńcami i pedałami. Bracia go rozbierali, obmacywali i masturbowali. Gdy nie chciał, jeden z nich go obezwładniał a drugi gwałcił. Natomiast poszukiwana przez matkę i ciotkę Ankę karano w inny sposób. Za nieposłuszeństwo przykuwano ją do kaloryfera. Albo wsadzano głowę do muszli.. Siostra została skazana. Do tej pory nie odbyła kary więzienia? Czy radna Szczuraszek też walczy o godne życie tych dzieci. Być może gdyby nie doszło do tych aborcji zgodnych z prawem odpowiedniczki siostry Bernadetty miałyby pole do działania."

Podpis: Nie 43/2017
Dodano: 2018-01-18 20:36:50 | Zgłoś naruszenie

@???, to gratuluję szczęścia w Kanadzie, ale dlaczego zwracasz się do mnie "biedaczysko"? Nie rozumiem. Ja w Kanadzie mieszkać nie chcę, jestem szczęśliwy w Polsce.

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-18 20:30:37 | Zgłoś naruszenie

Jestem tam regularnie i uważam ,że ten kraj jest jednym z najlepszych miejsc do życia we współczesnym świecie!!!Biedaczku,pojedż i sam się przekonaj!!!

Podpis: ???
Dodano: 2018-01-18 19:18:22 | Zgłoś naruszenie

???, to rewelacje z gazety "Rzeczpospolita", biedaczyska moze tez tam nie byli, a drukuja jakies plotki ;)) Jesli ty byles, to pisz, chetnie przeczytam wiadomosci z pierwszej reki ;)

Podpis: mad
Dodano: 2018-01-18 19:00:59 | Zgłoś naruszenie

mad,biedaczysko byłeś w KANADZIE?

Podpis: ???
Dodano: 2018-01-18 13:55:22 | Zgłoś naruszenie

ciekawe ile mochera zaplacili za to ze tam stali

Podpis: keb
Dodano: 2018-01-18 03:19:16 | Zgłoś naruszenie

mad a mówią, że diabeł nie istnieje, że to bajki katolików, a widzisz, w białych rękawiczkach, robi się wszystko to, co od 2 tyś lat jest grzechem u katolików, przypadek nie sądzę...

Podpis: ...
Dodano: 2018-01-17 20:32:10 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter