reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
reklama
reklama
reklama

Bez odpowiedzi na proste pytania

Dodano: 2018-01-11 06:26:49 | Komentarzy: 62 | Kategoria: Aktualności
Czy starosta z równą intensywnością, co chęć ścigania internautów, będzie poprawiał jakość pracy wydziału komunikacji? Samorządowiec unika odpowiedzi, podobnie jak wicestarosta konkretów.


Samorządowcy chętnie pozują do zdjęć. Ale kiedy zadamy pytania, często unikają konkretnych odpowiedzi / fot. Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

W grudniu pisaliśmy, że starosta oleśnicki Wojciech Kociński (Prawo i Sprawiedliwość) zwrócił się do wydawcy portalu MojaOlesnica.pl w sprawie udostępnienia komentarzy internautów, którzy krytykowali pracę wydziału komunikacji i dróg w starostwie. Prokuratora odmówiła wszczęcia postępowania (więcej).

Samorządowca zapytaliśmy o to, czy z równą intensywnością, co chęć ścigania internautów, będzie poprawiał jakość prac wydziału komunikacji. Odpowiedź nadeszła po ponad półtora tygodnia oczekiwania. - Dzień dobry Panie Redaktorze, Przekazuję odpowiedź starosty W. Kocińskiego na Pana pytania: „Bez komentarza” - czytamy w oficjalnym e-mailu ze starostwa.

W międzyczasie na grupie "Nie polecam w Oleśnicy" na Facebooku pojawiła się krytyka "mleka" na szybach, które oddzielają salę obsługi wydziału od poczekalni. Przypomnijmy, podobne rozwiązania nie funkcjonują nawet w bankach. Właśnie o tą kwestię zapytaliśmy w urzędzie, jednak nie dowiedzieliśmy się o jakichkolwiek konkretach.

- Pracujemy obecnie nad poprawą jakości i szybkości obsługi klientów w Wydziale Komunikacji i Dróg. Systematycznie wprowadzamy zmiany - oświadczył wicestarosta Piotr Karasek. W podobnym tonie była jego odpowiedź sprzed kilku miesięcy.

pp

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (62)

Pan od kantorów ma to wszystko gdzieś. Ma kasę a do tej pracy idzie tylko hobbystycznie. Na drugą kadencję nie ma chęci dlatego olewa nas. A co do wydziału komunikacji to nie może na szczęście wydziału ogłosić wniosków po kontrolnych. Ci co go znają boją się. Dziwię się też opozycji, że wiedząc o wynikach tak samo jak ja (zwykły petent) siedzi cicho... co to za opozycja... Wszyscy solidarnie nabraliście wody w usta?! Kurcze ile pokoleń trzeba by rozwalić te układy?!

Podpis: żyd
Dodano: 2018-01-11 07:14:09 | Zgłoś naruszenie

Ciekawe kto się odważy na komentarz ?

Podpis: JJ
Dodano: 2018-01-11 06:43:12 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter