reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 12 grudnia. Imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.
reklama
reklama
reklama

Napadli na dziecko z zespołem Downa!

Dodano: 2018-01-08 10:01:46 | Komentarzy: 188 | Kategoria: Aktualności
12-letni chłopiec z zespołem Downa został napadnięty na placu zabaw w Oleśnicy przez dzieci w wieku ok. 8 i 9 lat. - Zwracajcie uwagę na zachowania swoich dzieci - apeluje matka poszkodowanego.


Sprawą napaści na dziecko z zespołem Downa zajęła się policja

W noworoczną niedzielę w południe na placu zabaw przy ulicy Sinapiusa w Oleśnicy miało dojść do napaści na 12-latka z zespołem Downa.

Według jego relacji, za zajściem stała grupa dzieci, która zaczęła zdejmować z niego część odzieży, w tym spodnie. Miały się też pojawić słowne zaczepki. Znalazł się też świadek, który widział całe zajście. Matka chłopca twierdzi, że sprawcami byli chłopcy w wieku ok. 8 i 9 lat.

- Zwracajcie uwagę na zachowania swoich dzieci. Moje dziecko jest niepełnosprawne, ale nie jest w żaden sposób agresywne, nikogo nie zaczepia. To tamte dzieci zachowywały się jakby nie były do końca zdrowe. To przerażające - mówiła matka poszkodowanego, cytowana przez tygodnik "Oleśniczanin".

Sprawą zainteresowała się policja, która ustala okoliczności zdarzenia i chce ustalić sprawców. - Czynności w tej sprawie prowadzi sekcja do spraw nieletnich - mówi nam sierż. szt. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

op

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (188)

gorgon to sie nadaje przypalowy ryj wlasnie zeby dzieciaki nie trzymali z takim przypalowcem

Podpis: thc
Dodano: 2018-01-13 14:28:12 | Zgłoś naruszenie

do magic z reja. Jak w Szwecji Polakowi dzieje się krzywda i zgłosi to Konsulowi to Konsul RP ma to w d... i nie wystepuje w obronie Polaka. Polak dla Konsula RP w Sztokholmie to intruz. O cokolwiek nie zapytam Konsula to nie wie albo nie ma. Jak ja Polak o tos amo spytam szwedzki Urząd Skarbowy lub szwedzki ZUS to przedzwonią do mnie i po polsku mi wszystko wytłumaczą. Tak dbaja o mnie jako o podatnika. Zyją z moich podatków. A Konsul RP pracuje chyba za kare. To zajęcie poniżej jego możliwości jak twierdzi Ferdynand Kiepski.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-13 02:25:55 | Zgłoś naruszenie

do poprawczaka gnojków od razu na miesiąc

Podpis: aha ok
Dodano: 2018-01-11 18:53:34 | Zgłoś naruszenie

Dzieciom od najmłodszych lat powinno się tłumaczyć ,że nie wolno śmiać się ,obrażać czy zaczepiać osób niepełnosprawnych. A gdyby któreś z tych agresywnych dzieci miało takie rodzeństwo, to miło by mu było gdyby je ktoś obrażał i dokuczał ?? TO WINA RODZICÓW ,że nie nauczyli dzieci szacunku do "sprawnych inaczej" osób. A może rodzice tych dzieci tak samo traktują osoby niepełnosprawne??? Komu to dziecko zawiniło ,że grupa niewychowanych łobuzów jemu dokuczała ???? Rodzice tych dzieci powinni się wstydzić !!!!

Podpis: Elka
Dodano: 2018-01-11 17:49:42 | Zgłoś naruszenie

A mój mentor J.b. Też niby donosił. I dlaczego Ty Polak donosi obcemu Państwu na swój kraj? A jak na szwedzkim forum jadą po Polakach też składasz skargi do sądu ambasady. Podejrzewam że jakbyś taki numer odsunął to by się zajęli tobą porządnie

Podpis: MAGIC.Z.REJA
Dodano: 2018-01-11 07:20:43 | Zgłoś naruszenie

Waldi. Twój IP prokuratura ustaliła przy innym wpisie. Tylko taki jak ty z małym ch... musi sie ukrywac. ja nie mam powodów nic do ukrycia. Nie boję się donosów. największymi donosicielami w Olesnicy byli burmistrzowie, sekretarz, skarbnik i wszyscy naczelnicy którzy donieśli na mnie do prokuratury. Jak zostałęm uniewinniony to do tej pory nie przeprosili. Nowy burmistrz zobowiazał się przeprosic ale też tego nie zrobił. Więc takich jak ty olewam ciepłym moczem.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-10 18:22:40 | Zgłoś naruszenie

Właśnie takie są czasy. Dzieci zamiast bawić sie na podwórkach w chowanego czy inne zabawy w jakie kiedyś "my" się bawiliśmy, bo nie bylo telefonów, komputerów, gier... Teraz co drugie, trzecie dziecko przed telewizorem albo gry strzelanki i inne z czego bierze sie agresja. Przykre... A rodzice tych dzieci, ktore zrobiły krzywde, powinni wiecej czasu poświęcać dla nich i ich uczyć co dobre a co złe.

Podpis: ....
Dodano: 2018-01-10 08:01:33 | Zgłoś naruszenie

Kowalski może lepiej donies do trybunału sprawiedliwości

Podpis: Waldi
Dodano: 2018-01-10 07:49:04 | Zgłoś naruszenie

Jakiś czas temu złozyłem zawiadomienie o rasistowskich wpisach na portalu MO dokonanych przez "Waldi" i "Artura". Nie chodziło mi o samo karanie ale poznanie tych pozytecznych id... Policjant Paweł Fionka i prokurator Longin Kulik odmówili śledztwa. Nawet nie sprawdzili kto jest właścicielem danego IP. w uzasadnieniu napisali"?...Że żyjemy w dobie internetu, a młodzież w szczególności. Doświadczenie życiowe przemawia za tym, że przy nie zawsze wykształconych do końca postawach życiowych młodzi ludzie kontaktują się ze sobą, komentują zanim przemyślą treść wpisu.? Pod wpływem jakiego impulsu byli pisząc uzasadnienie nie wiem. Jak nie znając danych autora ustalili, ze to młodzież? Może zostali czyms natchnięci. Treść wpisów oraz kopie postanowienia dostarczyłem ambasadzie Królestwa Szwecji. Szwecja płacąc składke na POlskę w UE ma prawo wiedzieć jak prokuratura i policja sprzyjaja mowie nienawiści i przemocy. Nie chodzi o karanie ale poddanie takich osobników nadzorowi aby nie dochodziło do takiej sytuacji jak w piaskownocy. Wczoraj było posiedzenie sądu a postanowienie sąd wyda 6 lutego 2018 roku.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2018-01-10 06:35:13 | Zgłoś naruszenie

Do Wojtek: maniek japa? Skąd takie przezwisko? Aż boje się zapytać skąd czarna stopa. Co to za ludzie? Z sinapiusa ktoś?

Podpis: Gal
Dodano: 2018-01-09 23:09:14 | Zgłoś naruszenie

Też uważam, że te dzieci musiały widzieć agresję w domu. Pewnie ojciec trzepnal matkę, ona jego,on ją wyzwał, ona wyzyla się na dzieciach, on też...jak się ogląda takie pato od małego to nie ma się co dziwić.

Podpis: Przemocrodziprzemoc
Dodano: 2018-01-09 23:05:48 | Zgłoś naruszenie

Pasem wojskowym przez dupę i miesiąc odłączony internet oraz oczywiście kara finansowa dla rodziców może zajmą się dziećmi następnym razem.

Podpis: ave maRyja
Dodano: 2018-01-09 22:47:57 | Zgłoś naruszenie

Doigrał się w końcu Gorgon za kozaczenie

Podpis: Anty 13
Dodano: 2018-01-09 22:03:21 | Zgłoś naruszenie

Te dzieci takie zachowania wyniosły z domu. Wstyd drodzy rodzice!!!!!

Podpis: K.P.
Dodano: 2018-01-09 21:46:33 | Zgłoś naruszenie

witam, wróciłem z wakacji i szukam jakiegoś przytulnego miasteczka. Mam doświadczenie w zawodzie. Pokażcie tylko gdzie jest ta Sinapiusa to się zaopiekuję waszymi dzieciaczkami

Podpis: Mariusz Trynkiewicz
Dodano: 2018-01-09 20:43:09 | Zgłoś naruszenie

To co spotyka dorosłych,dzieci,osoby wyglądające trochę inaczej niż inni,są przez te dzieci-osoby wyszydzane,to one są chore,to te osoby,które nie tolerują wyglądu,czy zachowania nie powinni wychodzić z domu.Osoby,dzieci upośledzone są bardziej zdrowi,gdyż wiedzą co to jest za choroba,a Ci co to twierdzą,że to oni są zdrowi powinni udać się do specjalisty,by ten określił,czy tak faktycznie jest.Ot i kropka.

Podpis: Emeryt
Dodano: 2018-01-09 19:41:28 | Zgłoś naruszenie

Dobrze że Macierewicz, Waszczykowski i Szyszko zostali zdymisjonowani. Może teraz takich incydentów będzie mniej

Podpis: Anty PiS
Dodano: 2018-01-09 15:13:07 | Zgłoś naruszenie

ciekawe że w Oleśnicy jest ogrom dzieci z zespołem Downa i nikt na nie nigdy nie napadł tylko akurat na tego... podejrzane

Podpis: g
Dodano: 2018-01-09 13:52:49 | Zgłoś naruszenie

Tylko się nie zesraj

Podpis: Do ada
Dodano: 2018-01-09 11:19:29 | Zgłoś naruszenie

Nasienie manka japy i czarnej stopy:))

Podpis: Wojtek
Dodano: 2018-01-09 11:11:48 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter