Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 18 stycznia. Imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty.
reklama
reklama
reklama

Nietrzeźwi pracownicy na stadionie!

Dodano: 2018-01-06 00:05:23 | Komentarzy: 123 | Kategoria: Aktualności
Dzieci trenujące na stadionie mogły poczuć woń alkoholu od pracowników miejskiej spółki Atol. Policja poinformowała, że mężczyźni mieli po około pół promila alkoholu w organizmie.


Pracownik stadionu OKR Atol nie świecił przykładem wśród trenujących dzieci. Badanie wykazało, że nie był trzeźwy, podobnie jak jego kolega będący po pracy. Na miejscu, oprócz policji, obecny był m.in. prezes Dariusz Sendek

reklama

W piątek godzinie 16 policja otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu, że mężczyźni opiekujący się stadionem OKR Atol mogą znajdować się pod wpływem alkoholu. Zgłoszenie mogło wpłynąć od zaniepokojonych rodziców dzieci trenujących w Akademii Piłkarskiej Oleśnica.

- Rodzice byli oburzeni tym, że było czuć alkohol - mówi portalowi MojaOlesnica.pl Mariusz Kartocha, prezes APO.

Na widok naszego dziennikarza prezes OKR Atol Dariusz Sendek wraz z innymi osobami i interweniującymi policjantami schowali się w biurze. Jak powiedział nam później prezes, faktycznie zaistniało podejrzenie co do stanu trzeźwości. - Jest jakieś podejrzenie - potwierdził.


Nieoznakowany radiowóz policji na stadionowym parkingu

Dodatkowo ustaliliśmy, że prezes OKR Atol dzwonił na policję i miał wątpliwości co do konieczności przeprowadzenia interwencji przez funkcjonariuszy. - Mieliśmy swoje wewnętrzne procedury jak przyjechali policjanci. Tylko się zapytałem dyżurnego czy potrzeba kontynuować. Pracodawca może we własnym zakresie działać - komentuje D. Sendek.

Ostatecznie mundurowi zabrali przynajmniej jednego z mężczyzn ze stadionu do jednostki policji. - Jeden z mężczyzn był w trakcie pracy, a drugi był po pracy. Obaj mieli po około pół promila alkoholu w organizmie - informuje sierż. szt. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Spółka Atol może wyciągnąć wobec nich konsekwencje służbowe.

op
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (123)

Czyżby Top.k dał w palnik.

Podpis: Pele
Dodano: 2018-01-06 01:56:24 | Zgłoś naruszenie

Chyba jeden z mezczyzn :)

Podpis: .
Dodano: 2018-01-06 01:15:23 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2018-01-06 00:38:40 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter