reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
reklama
reklama
reklama

Narodowcy na spotkaniu z mieszkańcami

Dodano: 2017-12-11 00:05:24 | Komentarzy: 119 | Kategoria: Aktualności
galeria istnieje dla tego artykułu
Kilkanaście osób pojawiło się na niedzielnym spotkaniu z prezesem Ruchu Narodowego Robertem Winnickim w Oleśnicy. O czym mówił przedstawiciel narodowców?

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Poseł Robert Winnicki pojawił się w Oleśnicy

W niedzielę w Zamku Książąt Oleśnickich odbyło się spotkanie mieszkańców z prezesem Ruchu Narodowego, posłem Robertem Winnickim oraz Witoldem Tumanowiczem, który jest wiceprezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Przyszło kilkanaście osób. Jak udało nam się dowiedzieć, wcześniej w oleśnickim zamku narodowcy przeprowadzali dla członków swojej organizacji szkolenia polityczne.

Robert Winnicki w swoim wystąpieniu na temat niepodległości, zauważył, że niepodległość nie może istnieć bez suwerenności. - Jeśli ktoś nie czuje potrzeby suwerenności, nie uznaje wartości narodu i nie ma więzi to nigdy nie będzie zabiegał też o interesy i państwo Polskie - powiedział R. Winnicki. Wypowiedział się też na temat imigrantów z Afryki i Azji, którzy próbują przedostawać się do naszych zachodnich sąsiadów. - My tu jesteśmy gospodarzami i to my powinniśmy decydować, kogo przyjmować. Nikt nie ma prawa nas zmuszać do przyjmowania masowej imigracji, która teraz ma miejsce - dodaje prezes RN.

Podczas spotkania pojawiła się też krytyka Unii Europejskiej. - Nie da się pogodzić suwerenności Polski z Unią Europejską w bieżącym kształcie. Należy mieć gotowy wariant PolExitu (wyjścia Polski z UE - przyp. red.). Wszystko jednak wskazuje na to, że federaliacja Unii będzie następować. Jest przecież plan budowy jednego państwa europejskiego z jednym rządem i parlamentem - przekonuje Robert Winnicki.

W dalszej części spotkania W. Tumanowicz zdecydowanie odrzucał krytykę jaka spada na Marsz Niepodległości i zadeklarował organizację tego typu wydarzeń w przyszłości. Była też możliwość zadawania pytań przez przybyłych mieszkańców.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (119)

Polskę z Unii chcą współcześni narodowcy wyprowadzać ? Toż to główny twórca Niepodległej i jej granic Roman Dmowski w grobie się przewraca. Agenta niemieckiego, austriackiego i japońskiego Józefa Piłsudskiego można od biedy na drugim miejscu wśród Ojców Niepodległej też wymienić...

Podpis: historyk
Dodano: 2017-12-14 11:38:09 | Zgłoś naruszenie

Szkoda że nie było reklamy o tym spotkaniu więc dlatego mało kto wiedział.

Podpis: Ania
Dodano: 2017-12-13 19:19:18 | Zgłoś naruszenie

Też bardzo chciałem przyjść, ale były takie tłumy, że nie było szans się wcisnąć, chociaż przyszedłem 2 godziny wcześniej. Zresztą, co będę pisał - wszystko widać na zdjęciach

Podpis: taka szkoda...
Dodano: 2017-12-13 19:13:36 | Zgłoś naruszenie

Hdjej To wprowadzanie na siłę obrzydliwej poprawności politycznej i fanatycznej tolerancji doprowadziło do tego że na świecie powstają coraz większe podziały,w tej chwili najmniej dopowiedzenia w przestrzeni publicznej ma biały człowiek a jeżeli jest jeszcze mężczyzną hetero to faszysta wypisz wymaluj! Można linczować! Parę dni temu po europie rozeszły manifestacje muzułmanów na których palono gwiazdy dawida i wykrzykiwano antysemickie hasła min pod pomnikiem ofiar holocaustu.Media światowe........nic.O naszym marszu niepodległości mimo spokojnego przebiegu rozpisywali się tygodniami o "nazistach".z Polski.Ludzie to widzą i wielu potrafi samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski.

Podpis: typowy hejter
Dodano: 2017-12-12 15:53:20 | Zgłoś naruszenie

Zakute umysły nawet w waszej wierze katolickiej wszyscy są dziećmi jednego Boga. Normalnie myśląc wszyscy jesteśmy ludźmi. Wasze sztuczne nacjonalistyczne twory nas nie podzielą, nie wzbudzą w nas nienawiści.

Podpis: Hdjej
Dodano: 2017-12-12 15:44:31 | Zgłoś naruszenie

Obiektywny# Jak wiadomo Polska ma podpisaną umowę z krajami członkowskimi UE o tzw "wolnym przepływie ludności" i "otwartych rynkach pracy" więc na mocy tej umowy możemy w Unii podróżować i pracować gdziekolwiek chcemy.Co ci jeszcze wyjaśnić? Poza tym nie znam ani jednej osoby która wyjechała za granice myśląc o zasiłku bo i tak by go nie dostała a jeśli już to o niebo niższy od imigrantów z afryki czy azjii więc ci co tam są w większości pracują i to ciężko."obiektywny" haha dobre sobie.

Podpis: typowy hejter
Dodano: 2017-12-12 15:44:02 | Zgłoś naruszenie

Masz racje, widac tu nienawisc do katolikow.

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 10:21:16 | Zgłoś naruszenie

Wysyłam SMS o treści POMAGAM

Podpis: Onr
Dodano: 2017-12-12 09:53:07 | Zgłoś naruszenie

Jak widzę większość forum żonie katolicką nienawiścią do obcych

Podpis: Wojas
Dodano: 2017-12-12 09:37:29 | Zgłoś naruszenie

Spoza oczywiscie

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 08:46:13 | Zgłoś naruszenie

Francuz moze powiedziec, ze Polak to nierob i nie chce go w swojej firmie, bo przeciez tacy Polacy tez sa, ale powiedziec to o leniu z poza Europy, to juz rasizm !

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 08:40:23 | Zgłoś naruszenie

Francuzi rdzenni antysemitami nie sa, ale tych antysemitow sobie sprowadzili, tylko glosno o tym nie wolno mowic, wiec tysiace Zydow, kazdego roku, opuszcza Francje.

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 08:36:51 | Zgłoś naruszenie

Polak po kilku latach zycia w Niemczech zapomina ojczystej mowy, a nawet drwi z Polakow, bo u nich w Niemczech to wszystko najlepsze, a Polacy to zacofany narod. Dzieci mowia po niemiecku lepiej niz po polsku, a Turek czesto ledwo mowi po Niemiecku pomimo, ze mieszka tam od urodzenia. Polak zapierd... bo to juz nie jest nawet praca, a Turek dostaje zasilek na 8 dzieci i bezrobotna zone, dodatek do mieszkania i nawet pracy nie szuka, bo Niemiec placi. Tu nie chodzi o rase, wyznanie, ale o podejscie do pracy. Kto widzial Turka na budowie, jesli ktokolwiek widzial, ten wie, jakie maja podejscie do pracy. Kebab, handel, ale nie praca fizyczna.

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 08:34:19 | Zgłoś naruszenie

też o tym słyszałem że Żydzi mają ciężko w Niemczech a co najdziwniejsze jeszcze gorzej we Francji - oni dosyć masowo ją opuszczają.Ale to w Polsce jest antysemityzm podobno.Hipokryci!

Podpis: no
Dodano: 2017-12-12 08:29:08 | Zgłoś naruszenie

Niemcy to rasisci, niby deklaruja, ze sasiadem moglby byc imigrant, ale jak juz tacy zamieszkaja jego okolice, to sie wyprowadza, albo buduje wysoki mur. Tysiace Zydow z calymi rodzinami ucieka z Niemiec i Francji, skarza sie, ze panuje tam antysemityzm.

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 08:23:35 | Zgłoś naruszenie

To prawda koreańczyk, chińczyk wietnamczyk uchodzi w opinii polaków że to bardzo pracowity człowiek - i powiem szczerze gdybym miał wybierać - to wolę aby masowo to oni do Polski przyjeżdzali

Podpis: no
Dodano: 2017-12-12 08:22:14 | Zgłoś naruszenie

Wzorcowy onanista.

Podpis: Knur
Dodano: 2017-12-12 08:06:25 | Zgłoś naruszenie

Koreanczycy to pracowici ludzie i najczesciej to wyksztalceni ludzie? Tacy przyjezdzaja do Polski. Kazdy traktuje ich z szacunkiem, bo oni maja szacunek do pracy !

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 07:18:19 | Zgłoś naruszenie

Przestancie pisac, ze powodem domagania sie zamkniecia granic jest rasizm ! To lewackie bzdury.

Podpis: mad
Dodano: 2017-12-12 07:14:28 | Zgłoś naruszenie

Są, bo traktują tych Azjatów z góry, a Turków i Arabów od kebabów wręcz atakują słownie i fizycznie

Podpis: obiektywny
Dodano: 2017-12-12 07:12:32 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter