reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
reklama
reklama
reklama

Laur Oleśnickiego Wolontariatu

Dodano: 2017-12-05 21:24:12 | Komentarzy: 42 | Kategoria: Aktualności
galeria istnieje dla tego artykułu
Za nami gala Lauru Oleśnickiego Wolontariatu w sali widowiskowej BiFK, podczas której nagrodzono wolontariuszy i organizacje wolontariackie, działające na terenie miasta.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Wolontariusze i przedstawiciele organizacji, którzy zostali nagrodzeni statuetkami

Dzisiaj w sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy odbyła się gala Lauru Oleśnickiego Wolontariatu. Wcześniej za pośrednictwem m.in. miejskiej platformy internetowej mieszkańcy Oleśnicy mogli wybierać imprezy charytatywne, wolontariuszy i organizacje wolontariackie roku.

Po prezentacji nominowanych samorządowcy i przedstawiciele miejskich jednostek wręczali pamiątkowe statuetki zdobywcom największej liczby głosów.

- Głównymi celami plebiscytu są m.in. promowanie idei wolontariatu oraz altruizmu wśród młodzieży i dorosłych, uhonorowanie najbardziej aktywnych wolontariuszy działających nieodpłatnie na rzecz pomocy innym oraz zachęcanie mieszkańców do podejmowania aktywności wolontariackiej i do włączania się w inicjatywy łączące bezinteresowne działanie z kształtowaniem więzi społecznych, opartych na zaufaniu i solidarności społecznej - czytamy w komunikacie.

Całość została urozmaicona występami muzyków i tancerzy. Wydarzenie trwało ponad dwie i pół godziny. Dlatego też wiele osób nie dotrwało do końca. Natomiast w holu na dole sali widowiskowej na zainteresowanych czekał słodki poczęstunek.

Organizatorami inicjatywy byli Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Burmistrz Miasta Oleśnicy.

Nagrodzeni

Młody wolontariusz - Maciej Łacny (Oleśnickie Bidy)
Dorosły wolontariusz - Marek Jański (Oleśnickie Bidy)
Wolontariusz senior - Stanisław Różycki
Organizacja wolontariacka - Oleśnickie Bidy
Wydarzenie - Oleśnicki Festiwal Cyrkowo-Artystyczny
Honorowy laur - Alina Wajerowska
Przyjaciele wolontariatu - GKN Driveline Polska, Tom-Bud

Zobacz też: Lista nominowanych

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

pp

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (42)

Panie Stanisławie wielkie gratulacje!

Podpis: Iwona
Dodano: 2017-12-09 02:45:50 | Zgłoś naruszenie

Dfa- a możesz mi napisać jak ustawić wyniki? Może uda mi się w przyszłym roku wygrać

Podpis: przegrana
Dodano: 2017-12-07 14:55:08 | Zgłoś naruszenie

Dfa- a możesz mi napisać jak ustawić wyniki? Może uda mi się w przyszłym roku wygrać

Podpis: przegrana
Dodano: 2017-12-07 14:55:06 | Zgłoś naruszenie

Dfa- a możesz mi napisać jak ustawić wyniki? Może uda mi się w przyszłym roku wygrać

Podpis: przegrana
Dodano: 2017-12-07 14:55:05 | Zgłoś naruszenie

Alinko moje szczere gratulacje.Alinkozawsze podziwiałam Cię, że znajdujesz czas na niesienie pomocy innym za to ,że problemy innych osób zawsze są dla Ciebie wazniejsze niż Twoje,za to że pomagasz bezinteresownie i nigdy nie czekasz na słowo dziękuję.Jesteś nie tylko moją siostrą ale też najlepszym przyjacielem.Kocham Cię i jestem z Ciebie dumna.

Podpis: Siostra
Dodano: 2017-12-07 14:09:44 | Zgłoś naruszenie

Gratulacje ustawic wyniki kazdy może :)

Podpis: Dfa
Dodano: 2017-12-07 08:23:22 | Zgłoś naruszenie

Gratuluję laureatom. Dziękuję, że jesteście. Wyrazy uznania dla pomysłodawców i organizatorów konkursu oraz Gali. To duży wysiłek ale idea warta tego. Wspaniałe występy pokazały jak wielu jest utalentowanych Oleśniczan. Oni najpiękniej podziękowali Wolontariuszom za ich serce i trud.

Podpis: Danka
Dodano: 2017-12-06 21:24:48 | Zgłoś naruszenie

Mili psiarze żeby ci tylko żyłka nie poszła. I jak każda bida umysłowa żyjesz w przekonaniu że tylko ta fundacja robi cokolwiek dla zwierząt, więc żyj dalej. Bez odbioru.

Podpis: Nie
Dodano: 2017-12-06 20:29:17 | Zgłoś naruszenie

Yyy i Nie to ta sama osoba, hehehhe schizofrenik jakiś.

Podpis: Xyz
Dodano: 2017-12-06 18:31:23 | Zgłoś naruszenie

Nie, to załóż lepszą, swoją, bo na razie poza narzekaniem i obrażaniem w internecie to nie robisz nic innego :-) tak się składa ze w olesnicy nie ma innej fundacji, która zajmuje się psami, a jedyne istniejące stowarzyszenie "lepsze relacje między psami i ludźmi" zajmuje się inna działalnością niż ratowanie bezdomnych psow. zaloz swoją fundacje, podziel swój czas między pracę, dom, życie rodzinne a interwencje, odpisywanie "miłe" na wiadomości, na prace w schronisku, pokaz im jak to się robi, bo może Bidy nie umieją, a ty potrafisz, wiec się pochwał. No śmiało, na co czekasz. Będziemy kibicować.

Podpis: Mili psiarze
Dodano: 2017-12-06 18:29:26 | Zgłoś naruszenie

Wszyscy są tylko ludźmi... Doceńmy to, co ofiarują od siebie, nieodpłatnie, a nie stawiajmy żądań! Wolontariusze działają, bo chcą i w taki sposób, w jaki mogą. To nie jest ich obowiązek!

Podpis: .
Dodano: 2017-12-06 17:03:01 | Zgłoś naruszenie

Wszystkie odrzucone interwencje i " miłe" kontakty z bidami mogą być zgłaszane na stworzonej do tego grupie na fb. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.

Podpis: Yyy
Dodano: 2017-12-06 16:53:34 | Zgłoś naruszenie

Do Wojtek tak tak, już to widzę. A potem wielce pokrzywdzone bidy płaczą, że to "konkurencja" ich niszczy. Żałosna fundacja.

Podpis: Nie
Dodano: 2017-12-06 16:49:30 | Zgłoś naruszenie

@Zoska naucz się czytać tumanie, bo wyraźnie jest napisane jedyna fundacja dotycząca zwierząt nieuku

Podpis: .
Dodano: 2017-12-06 16:47:02 | Zgłoś naruszenie

Brawo Oleśnickie Bidy! Zwierzęta nie głosują w plebiscytach, ale ludzi, którzy doceniają Waszą pracę nie brakuje! Wszystkim innym również należą się gratulacje, jednak niedawny akt wandalizmu, jakiego doświadczyła ta fundacja, mobilizuje do wsparcia właśnie tej grupy wolontariuszy. Trzymajcie się ciepło!

Podpis: .
Dodano: 2017-12-06 16:20:05 | Zgłoś naruszenie

Wymiękam ????Najpierw hejterzy zastanawiali się co by napisac .To wymyślili !Bidy zgłoszone jako jedyna organizacja :) Nie niestety nie.Bylo ich sześć :Ofca,Służby ratownicze ,Uniwersytet Trzeciego Wieku ,Towarzystwi Przyjaciół Dzieci,Cała Olesnica Biega.Wygraly !Pozostalo teraz wymyslec ze same na siebie głosowały :) No hejterzy kolejne insynuacje .Slabi jesteście

Podpis: Zoska
Dodano: 2017-12-06 16:02:11 | Zgłoś naruszenie

do osoby podpisujacej sie EK i Nie- bardzo chcialbym zeby byla konkurencja w tym ktora organizacja wolontariacka jest lepsza, tylko lepiej by bylo zwierzakom ze ludzie chca im pomagac ;) czekamy na nowe!!! i oczywiscie gratulacje dla wolontariuszy, zwlaszcza tych ktorzy pomagaja zwierzakom!!!!

Podpis: Wojtek
Dodano: 2017-12-06 15:17:07 | Zgłoś naruszenie

Gratulacje dla Oleśnickich Bid robicie bardzo dobrą robotę. Tak trzymać!!!!

Podpis: xdc
Dodano: 2017-12-06 13:50:38 | Zgłoś naruszenie

Były zgłoszone tez inne fundacje i stowarzyszenia i każdy mógł sam na siebie głosować. A nie :-) może szanowna koleżanka kolega nie założy własna fundacje i pokaże biedom jak być na pierwszym miejscu? Czekamy na wyniki na gali za rok :-)

Podpis: Barany
Dodano: 2017-12-06 13:37:54 | Zgłoś naruszenie

Bidy jedyna zgłoszona " fundacja" dotycząca zwierząt i wielce się podniecają, że wygrali. Zacznie działać w mieście nowa fundacja to szybko bidy znajdą się tam gdzie ich miejsce czyli na szarum końcu

Podpis: Nie
Dodano: 2017-12-06 13:22:15 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter