reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 20 października. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa.
reklama
reklama
reklama

Zamykają bar "U Cecota"

Dodano: 2017-12-05 11:10:24 | Komentarzy: 147 | Kategoria: Aktualności
Istniejący od ponad pół wieku bar "U Cecota", który znajduje się na oleśnickim rynku, zostanie wkrótce zamknięty.


Wkrótce słynny bar zakończy swoją działalność

Znika jeden z najstarszych punktów z gastronomią w Oleśnicy. - Uprzejmie informujemy, że nadszedł czas, aby zamknąć nasz bar. Dziękujemy Wam za wspólne 60 lat i za to, że byliście częścią historii tego miejsca i historii naszej rodziny. Dziękuję w imieniu moich dziadków, rodziców i swoim - czytamy w komunikacie na stronie baru "U Cecota", podpisanym przez Katarzynę Cecot.

Na profilu nie ma informacji, dlaczego właściciele zdecydowali się na taki krok. Bar został otwarty 13 lipca 1961 roku i od samego początku specjalizuje się w kuchni polskiej.

rd

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji. Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej! Autor wpisu naruszającego prawo ponosi osobistą odpowiedzialność
Podpis:

Komentarze (147)

Księgarnia z tradycjami, Lokal z bielizną przy Skoku, sklep mięsny z tradycjami, skoki 3 lokale, optyk, fryzjer, a potem nowy dzierżawca z odzieżą, teraz Cecot, i Pani z Kiosku Ruchu obok, Lokal po Stokrotce, Cała ulica Sejmowa, wszystkie lokale, lokale na 3 maja w pobliżu rynku, lokale na Wrocławskiej w pobliżu rynku, lokale na Kościelnej, można by wymieniać długo. a szykuje się jeszcze więcej. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI. "Przechodniu, powiedz ojczyźnie ŻEŚMY WALCZYLI DO KOŃCA spełniając swój obowiązek"

Podpis: najemca
Dodano: 2017-12-08 16:16:46 | Zgłoś naruszenie

No to już po nas! Dzierżawcy lokali nie mają wyjścia gdyż UM nie negocjuje w kwestii stawek czynszów za lokale, ile ludzi pooddawało lokale plajtuąc a wcześniej dokładając z nadzieją że jeszcze się coś zmieni, nie wiecie ile jeszcze odda w najbliższych miesiącach! Radni nie chcą dużego sklepu spożywczego bo ponoć źle jak alkohol będą tam sprzedawać( ale radny nieopodal szkoły podstawowej może bez przeszkód dostarczać na oczach dzieci skrzynki wódy 5m od szkolnego boiska!) Porobili płatne parkingi, Pozamykali wjazd do Rynku, a nie wiem co to szkodziło?Jak był ruch dookoła Ratusza to sercem Miasta był Rynek! Pamiętacie te czasy? Zanim znajdziesz wolne miejsce parkingowe to ani się nie obejrzysz a już jesteś na ul Skłodowskiej, to ja się nie dziwię że w Rynku żywego ducha nie uświadczysz! Co ma przyciągnąć ludzi do Rynku? CO! Ta żałosna choinka? Kościół? Cicho tu i pusto jak na cmentarzu. Panie Burmistrzu OBUDŹ ŻE SIĘ PAN!!!!!!

Podpis: Dzierżawca z Rynku
Dodano: 2017-12-08 16:02:58 | Zgłoś naruszenie

Oleśniczanie zjedzą beznadziejnej jakości obiad za 4 zł i powiedzą, że im smakuje. Dlaczego? Bo wydali 4 zł a nie 8. Olesnica to dziadostwo, ja tę miejscowość już traktuję tylko jako sypialnię, mam dość mieszkańców Oleśnicy, tego wszechobecnego dziadostwa, mentalnego zacofania, patologii z rynku i z Wojska Polskiego, idiotów i skąpych poznaniaków. Tylko Wrocław. Olesnica tylko do przespania się w nocy i koniec.

Podpis: Pf
Dodano: 2017-12-08 15:31:33 | Zgłoś naruszenie

apetit - zawsze możesz przecież oddać lub zwrócić uwagę . Kto ci karze wpierdzielać chłodną zupę albo nie świeżą surówkę ? Ale widać , że tak lubisz a później piszesz takie bzdury. Ja tam jadam od początku istnienia tego baru i z tym co piszesz się nie spotkałem.

Podpis: Tomasz
Dodano: 2017-12-08 14:25:38 | Zgłoś naruszenie

zupy chłodne podają-surówki często nieświeże,a czy ludzi dużo? to zależy jak na to spojrzeć,człowiek nie świnia i wszystko zeżre nawet to z tego baru

Podpis: apetit
Dodano: 2017-12-08 14:20:35 | Zgłoś naruszenie

@apetit - ty chyba z konkurencji jesteś , że takie rzeczy piszesz? I żal tyłek ściska że mają tylu Klientów. Jak gotują dobrze , to chwała im za to i w dodatku w przystępnych cenach.

Podpis: Tomasz
Dodano: 2017-12-08 14:16:03 | Zgłoś naruszenie

apetit - co ty gadasz jak by było takie nie dobre to było by pusto w barze na okrężnej. A na razie to trzeba na miejsce przy stoliku czekać . Setki klientów się tam stołują . Nie smakuje to nie jedz i nie pisz bzdur.

Podpis: wiem bo tam jem
Dodano: 2017-12-08 14:12:03 | Zgłoś naruszenie

ten cwaniak z okrężnej ich wykończył a sanepid odwiedza ten bar? słyszałem że jakieś oleje dodają dziwnego pochodzenia-należałoby się temu przyglądnąć a tak swoją drogą zupy podają chłodne a mięsa tłuste i w ogóle nie jest dobre to jedzenie u nich,buraczki skwaszone-szkoda słów

Podpis: apetit
Dodano: 2017-12-08 12:12:40 | Zgłoś naruszenie

I bardzo dobrze,drogo tam było i niesmacznie.

Podpis: abc
Dodano: 2017-12-08 10:59:47 | Zgłoś naruszenie

do @Shiro Ishi. Jesteś naiwny. Jebak teoretyk. Ja nie przedstawiłem swoje stanowisko tylko stanowisko prezesa FAKRO. Chyba nigdy nie miałeś firmy. Sama likwidacja społki w KRS trwa miesiącami a czasami latami. Wpisowe, ogłoszenia w monitorze. Do tego wrocławski KRS myli siedzibę z adresatem i korespondencja krązy. Do tego wypowiedzenia umów. Wypłata odpraw. Co do baru sie nie wypowiadałem. Może się mylę ale lokal jest chyba prywatny, wykupiony wcześniej. Może własciciel woli wynająć i mieć pewna kasę co miesiąc niż pracować. Co do Google. To jak wpiszesz wypozyczalnia strojów Chrzanów czy Trzebinia to wyjdą ci dane mojej wypozyczalni która kilka lat temu miałem we Wrocławiu. Nigdy nie miałem jej ani w Trzebini, ani w Chrzanowie czy Żarach. We Wrocławiu zlikwidowałem 3 sezony temu, usunąłem swoje strony internetowe a ludzie przez google dzwonią do tej pory.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-08 10:07:17 | Zgłoś naruszenie

do Lekarza - idź do jakiegoś kolegi specjalisty od głowy - porównujesz Oleśnicę do Wiednia ???????????????????????? jakich ty masz u nas turystów ??????? Emigrantów z Ukrainy ?????? Obudź się !!! W wielu miasteczkach wielkopolski (wielkości Oleśnicy lub mniejszych) auta normalnie jeżdżą i parkują w rynkach - i miejsca te tętnią życiem. Bo auto = człowiek/klient, który nim przyjechał.

Podpis: ...
Dodano: 2017-12-08 10:05:12 | Zgłoś naruszenie

jest tylko jeden powód : brak ruchu kołowego i parkingów w samym rynku !!! Osobiście jak mam coś w rynku załatwić to mnie krew zalewa - takie czasy że człowiek nie chce z siatkami biegać , marznąć i moknąć . Otworzyć rynek dla aut, porobić miejsca parkingowe - płatne - rynek się obudzi, a kasa miejska zacznie zapełniać.

Podpis: ...
Dodano: 2017-12-08 09:59:52 | Zgłoś naruszenie

Nawet tosty we Wro u słynnego Witka umywają się do Karkusa. Krakus nie potrzebuje reklamy, Oleśniczanie znają żarcie z Krakusa i chętnie kupują/.

Podpis: kka
Dodano: 2017-12-08 09:34:15 | Zgłoś naruszenie

czopek ma w du...pie czopek i chrzani

Podpis: aaa
Dodano: 2017-12-08 09:33:20 | Zgłoś naruszenie

ale Kasia sliczna :)

Podpis: cichy wielbiciel
Dodano: 2017-12-08 08:36:35 | Zgłoś naruszenie

@zw-kowalski -> LOL. I ty w Szwecji pracujesz? Przypomnę ci, że dziś fabrykę można spakować w 24h, a następnie wywieźć w dowolne miejsce na świecie, a nie tylko do SSE. http://www.youtube.com/watch?v=qj9ke_XyxTk A co do baru - polegam Google Maps. Na całym świecie ludzie wrzucają zdjęcia posiłków w profil miejsca. W owym barze wśród wrzuconych zdjęć dominują krzesła, stoliki i cerata. Zdjęć jedzenia jest może jedno-dwa - jest to znamienne..

Podpis: Shiro Ishii
Dodano: 2017-12-08 00:21:11 | Zgłoś naruszenie

Typowy hejter. Wolny rynek to był dopóki Polska nie wstapiła do UE. Teraz jeden przedsiebiorca dostaje dofinansowanie z UE a drugi nie. Więc o jakiej wolnej konkurencji mówisz. kapitał zagraniczny w SSE zwolniony z podatków. Prezes Fakro tak to okreslił "przeciez nie wezme zakładu i na plecach nie przeniose do SSE". Jak polska firma spoza strefy ma konkurowac ze spółką ze strefy? Oświeć mnie.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-07 23:05:50 | Zgłoś naruszenie

będzie tam 26 apteka w Oleśnicy !!!

Podpis: haha
Dodano: 2017-12-07 21:37:56 | Zgłoś naruszenie

Chyba że to chwyt marketingowy właścicieli żeby o lokalu zrobiło się głośno ludzie przyjdą na te "ostatnie chwile" coś zjeść jedni z sentymentu drudzy bo zamykają a wcześniej nigdy nie byli a za jakiś czas właściciele powiedzą że jednak się rozmyślili i dalej lokal będzie otwarty.I masz utarg większy i reklama za darmo:D

Podpis: typowy hejter
Dodano: 2017-12-07 18:22:52 | Zgłoś naruszenie

Ja pierrr ludzie wy macie coś z głową? Sapiecie do władz miasta że lokal zostaje zamknięty jakby to był lokal publiczny a nie prywatny,zamyka go prywatny właściciel który nie podał przyczyny bo nie musi,może jedzie za granice,może ważne sprawy osobiste,a może ma już to gdzieś i nie chce mu się go prowadzić. Jeżeli faktycznie zamknięty jest z powodów słabej liczby klientów to trochę się dziwie bo gdyby ci wszyscy co tak za nim płaczą na forum tam naprawdę jadali to w lokalu nie było by miejsca,idźcie wy może od jutra wszyscy co dzień tam jadać to może go nie zamkną. Żyjemy w czasach w których w usługach i nie tylko rządzi nomen omen "Rynek" i albo się przedsiębiorca dostosuje albo odpada.

Podpis: typowy hejter
Dodano: 2017-12-07 18:16:35 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (37), Motoryzacja (18), Nauka (4), Praca (62), Usługi (21), Zwierzęta (5), Inne (10)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Wilki w powiecie oleśnickim!
"Jak ktoś widział wi..."~XXXL
reklama
Kalendarium
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter