reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 22 sierpnia. Imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii.
reklama
reklama
reklama

Dzień Animatora Kultury i Sportu

Dodano: 2017-12-05 08:49:16 | Komentarzy: 5 | Kategoria: Kultura
W sobotę w świetlicy wiejskiej w Ligocie Polskiej odbył się Dzień Animatora Kultury i Sportu. Publikujemy relację Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica.


reklama

Impreza połączona była z obchodami jubileuszów pięciu zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury Oleśnica. Na scenie zaprezentowały się zespoły: „Wianki” ze Wszechświętego, „Pokolenia” z Ligoty Małej oraz kabaret „Smolniacy” ze Smolnej, które w tym roku świętowały swoje 20 –lecie działalności artystycznej.

Wystąpiły również młodsze stażem zespoły: „Ligocianie” z Ligoty Wielkiej (obchodzący 15-lecie) i „Wyszogrodzianie” z Wyszogrodu, którzy na scenie prezentują się już od 10 lat. Przed każdym występem emitowane były krótkie filmy lub prezentacje (przygotowane przez Piotra Michałowskiego i Monikę Małobęcką z GOK Oleśnica), dotyczące wieloletniej działalności każdego z zespołów.Po występach artystycznych, wszyscy goście odśpiewali gromkie „Sto lat” dla świętujących swoje jubileusze zespołów. Ideą tego święta jest wyrażenie wdzięczności dla wszystkich tych, którzy na co dzień wspierali działalność sportowo - kulturalną w Gminie Oleśnica w 2017 roku i tym wszystkim dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak, w asyście Zastępcy Przewodniczącego Komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego, Radnego Gminy Oleśnica, Ryszarda Hungiera, wręczyła specjalne podziękowania.

Pragniemy serdecznie raz jeszcze podziękować wszystkim tym, którzy współpracują z nami na co dzień, a w szczególności Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Boguszycach i Centrum Rękodzieła we Wszechświętem, które pomogły w przygotowaniu poczęstunku i dekorowaniu sali. Wszystkim Jubilatom zaś życzymy dalszych artystycznych sukcesów!GOK Oleśnica
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

A gdzie pierwszy? Przykre że nie było. Wójt Ciosek jest zawsze. Trzeba brać przykład.

Podpis: U
Dodano: 2017-12-06 18:43:09 | Zgłoś naruszenie

Ta też siedzi i nic nie robi a ???? kosztuje.

Podpis: .
Dodano: 2017-12-06 09:30:34 | Zgłoś naruszenie

A jakim animatorów kultury i sportu jest pan hungier? Przecież tam u niego nic się nie dzieje.a po za tym szerzy się w jego sołectwie nepotyzm wcześniej świetlicy wiejskiej pilnowala jego żona zarówno była pieniądze i nic nie robiła.

Podpis: sonsiad
Dodano: 2017-12-06 09:28:36 | Zgłoś naruszenie

A jakim animatorów kultury i sportu jest pan hungier? Przecież tam u niego nic się nie dzieje.a po za tym szerzy się w jego sołectwie nepotyzm wcześniej świetlicy wiejskiej pilnowala jego żona zarówno była pieniądze i nic nie robiła.

Podpis: sonsiad
Dodano: 2017-12-06 09:26:53 | Zgłoś naruszenie

brawo kobitki tak trzymać

Podpis: ,
Dodano: 2017-12-05 22:16:43 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter