reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 19 listopada. Imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei.
reklama
reklama
reklama

Dzień Animatora Kultury i Sportu

Dodano: 2017-12-05 08:49:16 | Komentarzy: 5 | Kategoria: Kultura
W sobotę w świetlicy wiejskiej w Ligocie Polskiej odbył się Dzień Animatora Kultury i Sportu. Publikujemy relację Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica.Impreza połączona była z obchodami jubileuszów pięciu zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury Oleśnica. Na scenie zaprezentowały się zespoły: „Wianki” ze Wszechświętego, „Pokolenia” z Ligoty Małej oraz kabaret „Smolniacy” ze Smolnej, które w tym roku świętowały swoje 20 –lecie działalności artystycznej.

Wystąpiły również młodsze stażem zespoły: „Ligocianie” z Ligoty Wielkiej (obchodzący 15-lecie) i „Wyszogrodzianie” z Wyszogrodu, którzy na scenie prezentują się już od 10 lat. Przed każdym występem emitowane były krótkie filmy lub prezentacje (przygotowane przez Piotra Michałowskiego i Monikę Małobęcką z GOK Oleśnica), dotyczące wieloletniej działalności każdego z zespołów.Po występach artystycznych, wszyscy goście odśpiewali gromkie „Sto lat” dla świętujących swoje jubileusze zespołów. Ideą tego święta jest wyrażenie wdzięczności dla wszystkich tych, którzy na co dzień wspierali działalność sportowo - kulturalną w Gminie Oleśnica w 2017 roku i tym wszystkim dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak, w asyście Zastępcy Przewodniczącego Komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego, Radnego Gminy Oleśnica, Ryszarda Hungiera, wręczyła specjalne podziękowania.

Pragniemy serdecznie raz jeszcze podziękować wszystkim tym, którzy współpracują z nami na co dzień, a w szczególności Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Boguszycach i Centrum Rękodzieła we Wszechświętem, które pomogły w przygotowaniu poczęstunku i dekorowaniu sali. Wszystkim Jubilatom zaś życzymy dalszych artystycznych sukcesów!GOK Oleśnica

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

A gdzie pierwszy? Przykre że nie było. Wójt Ciosek jest zawsze. Trzeba brać przykład.

Podpis: U
Dodano: 2017-12-06 18:43:09 | Zgłoś naruszenie

Ta też siedzi i nic nie robi a ???? kosztuje.

Podpis: .
Dodano: 2017-12-06 09:30:34 | Zgłoś naruszenie

A jakim animatorów kultury i sportu jest pan hungier? Przecież tam u niego nic się nie dzieje.a po za tym szerzy się w jego sołectwie nepotyzm wcześniej świetlicy wiejskiej pilnowala jego żona zarówno była pieniądze i nic nie robiła.

Podpis: sonsiad
Dodano: 2017-12-06 09:28:36 | Zgłoś naruszenie

A jakim animatorów kultury i sportu jest pan hungier? Przecież tam u niego nic się nie dzieje.a po za tym szerzy się w jego sołectwie nepotyzm wcześniej świetlicy wiejskiej pilnowala jego żona zarówno była pieniądze i nic nie robiła.

Podpis: sonsiad
Dodano: 2017-12-06 09:26:53 | Zgłoś naruszenie

brawo kobitki tak trzymać

Podpis: ,
Dodano: 2017-12-05 22:16:43 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter