Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 27 maja. Imieniny Jana, Juliusza, Radowita.

Porażka SPR-u ze Śląskiem Wrocław

Dodano: 2017-12-04 09:29:14 | Komentarzy: 3 | Kategoria: Sport
SPR Oleśnica przegrywa na wyjeździe z WKS Śląsk Wrocław 27:31. - Chyba potrzebny jest jakiś wstrząs w drużynie - mówi Grzegorz Woś z SPR-u.

SPR wrócił
z przegraną / arch.

Nie będą dobrze wspominać wyjazdowego meczu ze Śląskiem Wrocław oleśniccy szczypiorniści. Od początku spotkania inicjatywę przejęli gospodarze, którzy w 7. minucie prowadzili 4:0.

Kolejne minuty to wciąż konsekwentna gra wrocławian. W 15. minucie zawodnicy WKS-u prowadzili 8:2. W drugim kwadransie pierwszej połowy do głosu zaczęli dochodzić oleśniczanie. Systematyczne odrabianie strat przyniosło efekt i w 27. minucie SPR przegrywał tylko jedną bramką 11:10. W końcówce pierwszej połowy zimniejszą krew zachowali gospodarze i podwyższyli prowadzenie do 14:11.

Pierwsze minuty drugiej odsłony to ponownie lepsza gra Śląska. W 37. minucie na tablicy widniał wynik 21:12. 42. minuta to już dziesięciopunktowe prowadzenie WKS-u (24:14). Do końca meczu oleśniczanie odrobili jeszcze kilka bramek straty, lecz na więcej brakło już czasu i ostatecznie przegrali z WKS Śląsk Wrocław 27:31.

- Myślałem, że gorzej niż z Zagłębiem II Lubin nie da się zagrać, a jednak dokonaliśmy tego. Chyba potrzebny jest jakiś wstrząs w drużynie - powiedział po meczu Grzegorz Woś z SPR-u.