reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 22 października. Imieniny Halki, Kordiana, Kordelii.
reklama
reklama
reklama

Pomoc dla rodziny poległego policjanta

Dodano: 2017-12-04 06:46:00 | Komentarzy: 316 | Kategoria: Aktualności
NSZZ Policjantów apeluje o pomoc dla rodziny policyjnego antyterrorysty z Oleśnicy, który poległ na służbie. Zastrzelił go bandyta uzbrojony w broń maszynową.


źródło: NSZZ Policjantów

NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego prowadzi zbiórkę datków na pomoc rodzinie policjanta z Oleśnicy, który poległ w trakcie służby (więcej). Poniżej publikujemy komunikat organizacji.

* * *

Do końca wypełnił rotę przysięgi. Mariusz poległ na służbie.

W Wiszni Małej pod Trzebnicą zginął w strzelaninie nasz Kolega z jednostki Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu. Mariusz osierocił dwoje małych dzieci w wieku 8 i 12 lat, które pozostały pod opieką matki. Kolejnych trzech funkcjonariuszy odniosło rany i została im udzielona pomoc medyczna.

W związku z powyższym, Prezydium Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego podjęło decyzję o objęciu ochroną prawną wszystkich policjantów z garnizonu dolnośląskiego, biorących udział w działaniach oraz o rozpoczęciu akcji koleżeńskiej zbiórki na rzecz rodziny tragicznie zmarłego funkcjonariusza.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich naszych koleżanek i kolegów, policjantek i policjantów z całego kraju, aby na znak solidarności z naszymi kolegami, od dnia dzisiejszego umieścili czarne wstążki na antenach w radiowozach oznakowanych!!!

Prezydium ZW NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego łączy się w bólu z rodziną tragicznie zmarłego policjanta, który był dobrym kolegą.

Nie możemy uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas.
Oto numer rachunku, na który należy wpłacać pieniądze:
Konto PKO B P 87 1440 1156 0000 0000 1172 5748
z dopiskiem ” Pomoc rodzinie Mariusza”
* * *

Zobacz też: Bandyta zastrzelił policjanta

rd, źródło: NSZZ Policjantów
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (316)

@MAD - dlaczego mam wyluzować? Ja po prostu uważam, że do ludzi trzeba mówić ich językiem, wtedy najlepiej Cie zrozumieją.

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-07 13:28:50 | Zgłoś naruszenie

@ryś, wyluzuj ;))

Podpis: Mad
Dodano: 2017-12-07 12:23:19 | Zgłoś naruszenie

@jojo- a ty kretynie o czym teraz piszesz? Bezmózga łajzo.

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-07 12:09:47 | Zgłoś naruszenie

widać że do pustaków nic nie dociera, tutaj artykuł nie dotyczy polityki, ekonomii, Szwecji i ograniczenia prędkości, ale jak widać dotyczy ograniczenia intelektu panów typu zw-kowalski, ryś,JP na 100%. Czytająca tu rodzina poległego łapie się za głowę ile idiotów jest w Oleśnicy.

Podpis: jojo
Dodano: 2017-12-07 11:53:39 | Zgłoś naruszenie

do ryś. Jest tu duzo fotoradarów ale chyba w większości nie działają. No przed harnosand na E4 jest fotoradar jak zjezdzasz z górki i jest na 80 km a nie na dole górki gdzie stoi znak na 60 km. Ja jeżdze prędkościa optymalna więc przy niektórych radarach musiałbym przyspieszać. Oczywiście jade tak aby nie blokować tzw. TIR mających ograniczniki na 90 km.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-07 11:27:17 | Zgłoś naruszenie

do jojo. Bandyta tez 7 lat temu zbierał kase na swoje leczenie. Podaje portal w Ostrowie Wlkp.Zastanawiam sie kto od kogo wziął pomysł na zbieranie kasy. Zwiazek zawodowy Policjantów od bandyty czy bandyta od zwiazku zawodowego Policjantów przy innych zbiórkach. Cokolwiek by nie powiedziec to dowód na to, że "państwo to ch..., dupa i kamieni kupa". Poza tym pisałem setki razy do sądów i prokuratury, um Olesnicy. jestem największym przestepca w Oleśnicy. Trzeba mnie resocjalizować.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-07 11:23:20 | Zgłoś naruszenie

zw-kowalski- na pewno w Polsce jest wiele do zrobienia. Biorąc pod uwagę historię, te odleglejszą i tę bliższą to cud, że Naród Polski w ogóle przetrwał. Kiedyś zabory, okupacja przez Niemcy potem ZSRR, wczoraj rząd pilnujący interesów obcych - wiele do zrobienia przed nami ale jest światełko w tunelu. A co do kierowców, to Ci powiem, że to szwedzki kierowca uczył mnie jak unikać mandatów z fotoradarów. Zresztą temat, który poruszyłem jest na dłuższą dyskusję.

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-07 09:50:41 | Zgłoś naruszenie

@zw-kowalski -powtórzę pytanie , czemu jesteś taki głupi ? poświęć trochę czasu, i poczytaj co piszesz, potem zrozum co napisałeś, a potem znowu przeczytaj artykuł tutaj zamieszczony, potem znowu przeczytaj swoje komentarze i tak w kółko aż zrozumiesz.

Podpis: jojo
Dodano: 2017-12-07 09:49:23 | Zgłoś naruszenie

do jojo. Już się wyzygałeś? Analfabeto. Czytaj ze zrozumieniem. Wskaż mi jedno miejsce w moich tekstach gdy piszę cos negatywnego o rodzinie poległego czy samym poległym. Oswieć mnie. Ja jedynie śmieję się z Polski. Ze to taki kraj który ma w d.... osłonę socjalną rodziny poległego policjanta jeśli zwiazek zawodowy policjantów musi żebrać. Dla mnie zwiazek zawodowy wystawił ocene państwu polskiemu. Ale to moje subiektywne zdanie. masz prawo mieć inne.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-07 09:33:24 | Zgłoś naruszenie

Do @ryś. Dla lata temu pisałem na tym portalu o wyborach w Szwecji. Przyszła do mnie kandydatka na radną w Ovik. I zadała pytanie "co ja mogę dla Ciebie zrobić". Konsternacja. I z uśmiechem na ustach wyznałem - "NIC".- Bo tu wszystko działa. Daleko tu do ideału. Ale na tle Polski to praktycznie raj. Wierz mi, że to co robie tu i jak jest tutaj wolałbym aby było w Polsce. Ale dla mnie tam jest koszmar. Popatrz tylko na lioczbe wypadków czy potraceń na pasach w powiecie Oleśnickim. Wyjężdżasz do pracy a rodzina nie wie czy wrócisz do domu. Tak jak rodziny tych policjantów. Też twierdzą, że jak maż czy ojciec wychodzą do pracy to nie wiedza czy wróci. Ja jak przejade 450 km z Olesnicy do Gdańska i jestem na promie to składam podziekowanie. Dojechałem. Żyje a na drodze było tyle dwuznacznych mozliwości kolizji przez debili za kierownicą. Popatrz ile dobrych rzeczy robię dla przedsiębiorców. Urzednicy, prokuratorzy czy nawet policjancji zawsze mówią. jest pan pierwszy który o tym mówi czy pisze do nas.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-07 09:29:07 | Zgłoś naruszenie

@JP- ze mnie patologia a z ciebie???? Oto pierwszy wpis :czytam i nie wierzę... szkoda rodziny szczególnie dzieci ale idąc do takiej pracy wiedział o ryzyku i mimo to i tak wybrał korzyści płynące z takiej pracy, a od pomocy finansowej są PRACODAWCA i ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ!!!! Jest tego więcej. PRZEPROŚ DEBILU.

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-07 08:53:37 | Zgłoś naruszenie

@ryś - Ale patologia z ciebie wyszła, od tej strony cię nie znałem :( Szkoda że nie wzniosłeś się do poziomu ludzi myślących i nie potrafiłeś merytorycznie dyskutować. Nawet nie potrafisz zrozumieć że w dyskusji nie chodziło o to, żeby coś komuś odbierać, że coś się komuś nie należy, a wręcz przeciwnie, że pomoc należy się każdemu, bez względu na wykonywany zawód i bez względu na to czy tragedia jest sprawą medialną czy niekoniecznie! . . . .

Podpis: JP na 100%
Dodano: 2017-12-07 00:59:28 | Zgłoś naruszenie

powiedziałem KONIEC!!!!!Daruj sobie psycholu!!!

Podpis: fan
Dodano: 2017-12-06 22:19:54 | Zgłoś naruszenie

@fan-rzeczywiście na temat artykułu niewiele można napisać. Gdyby reszta debili przeczytała go ze zrozumieniem dyskusja była by o co najmniej 12 stron krótsza. Ale dla ciebie, zniżę się do poziomu, do którego zazwyczaj się nie zniżam i wyjaśnię o co chodzi. SOLIDARNE ŚRODOWISKO POLICJANTÓW POSTANOWIŁO ROZPOCZĄĆ AKCJE ZBIÓRKI PIENIĘDZY WŚRÓD SWOICH KOLEGÓW I KOLEŻANEK. MO-PEWNIE W DOBREJ WIERZE, GDYBY KTOŚ Z POZA BRANŻY CHCIAŁ WSPOMÓC TĄ AKCJĘ, ZAMIEŚCIŁA TĄ INFORMACJĘ I TYLE. ALE NIESTETY ZNALAZŁO SIĘ KILKU KRETYNÓW, KTÓRZY POD OSŁONĄ SWOJEJ ANONIMOWOŚCI ZACZĘŁO PIERDZIEĆ NA FORUM, TAK JAKBY TE PIENIĄDZE BYŁY ICH I IM MIAŁY BYĆ ZABRANE. OT I WSZYSTKO.

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-06 22:15:37 | Zgłoś naruszenie

@jojo-z mojej strony już koniec.

Podpis: fan
Dodano: 2017-12-06 22:00:38 | Zgłoś naruszenie

@zw-kowalski i @fan- jak trzeba być głupim aby pisać bzdety pod ważkim tematem jaką jest pomoc rodzinie poległego policjanta ? Wasz bełkot nie będący poruszanym w artykule tematem świadczy że z wami w główkach na pewno nie jest dobrze. Skończcie to już , bo zaraz pawia puszczę , zwłaszcza ze zaśmiecacie tutaj pamięć poległego , i żałobę rodziny. Normalnie durnie do kwadratu.

Podpis: jojo
Dodano: 2017-12-06 21:56:00 | Zgłoś naruszenie

@zw-kowalski-nie rozmawiamy o obywatelstwie i związanymi z nim przywilejami ale o tym, dlaczego ludzie, którzy z własnej woli nie żyją w naszym kraju mają mieć prawo decydowania o tym co się w nim dzieje? Tym bardziej, że piszesz że jesteś "niestety" obywatelem polskim? Irytuje mnie to, że z zagranicy próbujesz mieszać w moim kraju. Spróbuj tego samego w Szwecji. Czy może uważasz, że już za życia znalazłeś się w raju.

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-06 21:48:09 | Zgłoś naruszenie

Ryś. Jestem jeszcze obywatelem polskim (niestety) dopiero za rok będę mógł składać wniosek o obywatelswo w Szwecji. Wtedy zrzeknę się obywatelstwa polskiego. Do zrzeczenia się korzystam z praw obywatelskich. To po pierwsze. Po drugie płace też podatki w Polsce. Nie są to kwoty powalające ale jednak są. Po trzecie mam podstawowa zasadę. Sobie nie pomogę. Ba nawet może zaszkodze ale pomogę innym. Na ministrze Rozwoju wymusiłem korektę programu informatycznego w CEIDG. Od maja program udoskonalono i terza w CEID możesz nie tylko wskazać miejsce przechowywania ksiąg rachnkowych poza granicami Polski ale też korespondencje poza granicami czyli w miejscu zamieszkania w Szwecji. Mam zamiar przymusić starostę aby od tysiaca przedsiębiorców nie żądał żądnych oryginałow z CEIDG, REGON, KRS. Idzie opornie ale Minister też już zwrócił uwagę Starostwu na konieczność stosowania art 38. No i dopoi komornik Słomka nie przkaze moim synom alimentów za dwa lata będę bez pardonu opisywał jak pracuje sad w Oleśnicy.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-12-06 21:30:58 | Zgłoś naruszenie

chłopie,tyle twoich wypowiedzi i ani jednego zdania na temat,ale ty masz zrypany beret przez PIS.Bosze...

Podpis: fan
Dodano: 2017-12-06 21:09:31 | Zgłoś naruszenie

@fan-ja widzę w tobie debila. A ty piszesz o prymitywach, prostakach w kontekście przysłaniania własnych wad - i znowu "rysiem" w pysk. Prask, prask. Czy ty jesteś masochistą?

Podpis: ryś
Dodano: 2017-12-06 21:01:16 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter