reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 19 listopada. Imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei.
reklama
reklama
reklama

BiFK zaprasza na karnawałową galę

Dodano: 2017-12-04 08:21:16 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Kultura
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza mieszkańców do rozpoczęcia Nowego Roku Kulturalnego Karnawałową Galą Operowo-Operetkową. Publikujemy komunikat BiFK.Zapraszamy na wyjątkowy, karnawałowy koncert operowo-operetkowy w wykonaniu artystów znanej i lubianej Grupy Operowej Sonori Ensemble. W programie znajdą się między innymi słynne czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem.

Nie zabraknie także subtelnego dowcipu oraz wirtuozowskich popisów instrumentalnych. Usłyszą Państwo najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Lakme“, „Carmen“, „Opowieści Hoffmanna“, „Nabucco”, „Czarodziejski flet”, „Kopciuszek, „Straszny dwór” i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych „Księżniczki czardasza”, przeniesiemy się także do kolorowego świata przebojów amerykańskich.

Wyjątkowy, pełen emocji i wzruszeń wieczór karnawałowy spędzą Państwo w towarzystwie znakomitych artystów z Berlina, Pragi, Krakowa i Wrocławia!

Karnawałowa Gala Operowo-Operetkowa odbędzie się 20.01.2018 r. o godz. 18.00 w Sali widowiskowej BiFK. Bilety w cenie 35 zł będą do nabycia w kasie BiFK od 06.12.2017 (od godz.16.00). Rezerwacja on-line będzie możliwa od 04.12.2017 (od godz. 9.00) na www.bifk.info. Serdecznie zapraszamy!

BiFK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter