Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 24 kwietnia. Imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza.

Mecz na szczycie dla bierutowian!

Dodano: 2017-12-03 08:48:41 | Komentarzy: 7 | Kategoria: Sport
Siatkarz Bierutów we własnej hali pokonał TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 3:0.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

To był kolejny dobry mecz dla Siatkarza

W meczu na szczycie trzeciej ligi siatkarzy wyrównany był tylko pierwszy set, który gospodarze wygrali 25:23. W drugim secie zawodnicy Siatkarza udowodnili, że nie jest przypadkiem ich prowadzenie w ligowej tabeli. Bierutowianie rozbili gości 25:15. Trzecia i ostatnia część tego meczu również padła łupem gospodarzy 25:20 i pewnie wygrywają ten mecz 3:0.

W tabeli Siatkarz jest liderem z 15. punktami na koncie. W pięciu meczach bierutowianie przegrali tylko jednego seta. W następnej kolejce Siatkarz wybierze się do Strzegomia na mecz z AKS-em.