reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 19 listopada. Imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei.
reklama
reklama
reklama

Mikołajkowy teatrzyk dla dzieci w BiFK

Dodano: 2017-11-28 10:20:05 | Komentarzy: 3 | Kategoria: Kultura
Wkrótce w sali widowiskowej BiFK odbędzie się mikołajkowy teatrzyk dla dzieci pt. "Jak Mikołaj urwał się z choinki". Bilety kosztują 15 złotych.Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na mikołajkowy teatrzyk dla dzieci pt. "Jak Mikołaj urwał się z choinki", który odbędzie się 9 grudnia o godz. 17 w sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Bilety kosztują 15 zł. - Pula biletów w rezerwacji online została wyczerpana. Zapraszamy do Kasy w Sali widowiskowej BiFK. Początek sprzedaży 08.11.2017 (środa) od godz. 16.00 – KASA wejście główne - podaje BiFK.

- Zabawna i żywa opowieść o dwóch elfach, pomocnikach Świętego Mikołaja, które muszą wykonać misję specjalną – sprowadzić z powrotem Mikołaja, który spadł na Ziemię i wszystko zapomniał. W trakcie spełniania misji czeka mnóstwo wyzwań, do podołania którym potrzebna będzie wiara we własne siły i wytrwałość, a także – co jest niejako przesłaniem spektaklu – optymizm. W spektaklu występują aktorzy Teatru Rozrywki Trójkąt Beata Beling, Ludwik Schiller, Artur Beling oraz duże i małe formy lalkowe. Przedstawienie ubarwia muzyka autorstwa Artura Beling - czytamy w opisie przedstawienia.

źródło: BiFK

reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

rok temu było dno

Podpis: trzciński
Dodano: 2017-12-03 15:50:51 | Zgłoś naruszenie

powinny byc bilety bezplatne w końcu to mikołaj

Podpis: nnnnn
Dodano: 2017-11-29 20:14:28 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter