Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 25 listopada. Imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty.
PILNE
Potrącenie starszej kobiety na ul. Wojska Polskiego. Na miejsce wezwano śmigłowiec

Remis rezerw Pogoni we Wrocławiu

Dodano: 2017-11-13 08:47:23 | Komentarzy: 7 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica (dawna Olimpia Oleśnica) remisuje we Wrocławiu z Polonią 2:2.

Pogoń remisuje na wyjeździe / arch.

Źle rozpoczęło się spotkanie z Polonią Wrocław dla podopiecznych trenera Grzegorza Grafa. Zawodnik gospodarzy Krzysztof Podhorski w 12. i 24. minucie pokonał Szymona Maligę i do przerwy Polonia prowadziła 2:0.

Po zmianie stron bramki strzelali już tylko goście. Najpierw w 58. minucie bramkę kontaktową zdobył Sławomir Kopek, a trzy minuty później do wyrównania doprowadził Adrian Sikora. Do końca spotkania więcej bramek nie padło i obie drużyny podzieliły się punktami.

Runda jesienna dla rezerw Pogoni już się zakończyła. W następnej kolejce oleśniczanie pauzują. W 12. meczach Pogoń II zdobyła 22. punkty co aktualnie daje jej pozycję wicelidera.

Pogoń II: Maliga - Świder, Grzelak, Hałapacz, Kędzierski, Kopek, Sikora (Pietrzak 88.), Smyczyński (Wierzchowski 90.), Sopart (Antosiewicz 77.), Świątek, Wolski.