reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 19 czerwca. Imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława.
reklama
reklama
reklama

Dobroszycka Liga Małych Mistrzów

Dodano: 2017-10-23 08:35:47 | Komentarzy: 1 | Kategoria: Sport
galeria istnieje dla tego artykułu
W hali sportowej w Dobroszycach odbyła się piłkarska Liga Małych Mistrzów. W wydarzeniu wzięły udział drużyny Akademii Piłkarskiej Oleśnica i Akademii Piłkarskiej Dąb Dobroszyce.

GALERIA ZDJĘĆ


Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dobroszyckiej hali sportowej

reklama

W sobotę w hali sportowej w Dobroszycach odbyła się piłkarska Liga Małych Mistrzów. Mini turniej został rozegrany pomiędzy grupami Akademii Piłkarskiej Oleśnica i Akademii Piłkarskiej Dąb Dobroszyce - roczniki 2011-2009. Patronat nad turniejem objął wójt gminy Dobroszyce Artur Ciosek, który udostępnił salę sportową.

- Większość dzieci, które wzięły udział w turnieju, to zawodnicy i zawodniczki zaczynający swoją przygodę z piłką. Ta spora liczba turniejowych debiutantów, dała kibicom i nam organizatorom, dużą dawkę dobrego futbolu i sporych emocji. Każda z drużyn grała jako jedna z potęg europejskiej piłki. I tak mieliśmy Juventus Turyn i Barcelonę - reprezentowanych przez grupy APO oraz Bayern Monachium i Chelsea Londyn, reprezentowane przez AP Dąb - informuje Marek Wiergowski, prezes AP Dąb Dobroszyce.

- Dzieciaki miały sporo frajdy, wszyscy byli bardzo zadowoleni z przebiegu gry, naszą Ligę Małych Mistrzów wygrał zespół Juventusu, złożony z piłkarzy i piłkarek AP Oleśnica. Warto odnotować fakt, że byliśmy świadkami debiutów na ławkach trenerskich. W AP Dąb pierwszy raz w turnieju drużynę prowadził Michał Surma, a w APO, Łukasz Krajewski. Obaj trenerzy świetnie poprowadzili swoje ekipy i wg mnie, mają potencjał ku temu, żeby dużo osiągnąć w zawodzie trenera piłki nożnej - dodaje M. Wiergowski.

GALERIA ZDJĘĆ

źródło: AP Dąb Dobroszyce
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Organizatorom pomylily sie herby Juventusu F.C. ma od obecnego roku nowy herby???? Panie redaktorze tego portalu nie ma takiego klubu Juventus Turyn ????

Podpis: tomek
Dodano: 2017-10-24 08:35:37 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter