reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 19 czerwca. Imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława.
reklama
reklama
reklama

Dlaczego burmistrz nie zwolni prezesa?

Dodano: 2017-10-22 06:14:31 | Komentarzy: 99 | Kategoria: Aktualności
Dlaczego burmistrz nie zwolni prezesa OKR Atol? - Bo to oznaczałoby przyznanie się do błędu - tak według radnego Damian Siedleckiego miał powiedzieć burmistrz.


Od lewej: burmistrz Michał Kołaciński, radny Damian Siedlecki i prezes ORK Atol Dariusz Sendek

reklama

Miejska spółka OKR Atol co roku generuje straty. Jej prezesem po objęciu władzy w mieście przez ruch Razem dla Oleśnicy (teraz działający jako Oleśnica Razem) został Dariusz Sendek, który bezskutecznie kandydował do samorządu z ramienia tego ugrupowania. Na ostatniej konferencji prasowej w ratuszu padło pytanie o D. Sendka.

- W sferze kontaktów interpersonalnych pan prezes Sendek nie należy do ludzi otwartych i wylewnych i są rzeczywiście takie opinie, że kontakt z nim nie jest taki jakby mógł być. Natomiast co do sfery ekonomicznej, to dba on o każdą złotówkę. Na dzień dzisiejszy żaden menadżer w tej spółce nie osiągnie wyniku dodatniego. Strata może się jeszcze powiększyć, bo rosną koszty osobowe związane z podwyżkami płac - informował burmistrz Michał Kołaciński (OR, PiS).

Związany wcześniej z tym ugrupowaniem niezrzeszony miejski radny Damian Siedlecki opublikował w tej sprawie komentarz na Facebooku. - Pamiętam dokładnie, jakiego porównania użył Burmistrz podczas pewnej rozmowy ze mną odbytej w 2016, do określenia zdolności interpersonalnych prezesa Sendka. Jednak nie będę przytaczał treści tego porównania.Znamienne jest to, co powiedział później. Zapytany, dlaczego - skoro jest tak źle - go nie zwolni, odparł: "Bo to oznaczałoby przyznanie się do błędu". Kurtyna - czytamy we wpisie.

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (99)

@magic z reja, zw-kowalski udowadnia swoją ignorancję... ?? Przecież znając swoje prawa, świadomy swoich racji, walczył z systemem urzędniczym jak lew. To raczej gorliwość, choć Ty pewnie uważasz, że nadgorliwość ;))

Podpis: Mad
Dodano: 2017-10-24 22:45:07 | Zgłoś naruszenie

@zw kowalski - pleciesz bzdury. Żaden z przedsiębiorców nie całował z lubością w d... ale mając wybór poświęcić 60 min na odpis, a poźwięcić 6 dni na udowodnienie panu urzędasowi że nie ma racji (i nie odzyskanie za te 6 dni nie zarobionych pieniedzy) KAŻDY NORMALNY BIZNESMEN WYBIERA TO PIERWSZE. ogarnij się człowieku, komuna się skończyła, co ty tutaj chcesz komu udowodnić? Na pewno udowadniasz swoją IGNORANCJĘ

Podpis: magic z reja
Dodano: 2017-10-24 18:31:25 | Zgłoś naruszenie

@zw kowalski - pleciesz bzdury. Żaden z przedsiębiorców nie całował z lubością w d... ale mając wybór poświęcić 60 min na odpis, a poźwięcić 6 dni na udowodnienie panu urzędasowi że nie ma racji (i nie odzyskanie za te 6 dni nie zarobionych pieniedzy) KAŻDY NORMALNY BIZNESMEN WYBIERA TO PIERWSZE. ogarnij się człowieku, komuna się skończyła, co ty tutaj chcesz komu udowodnić? Na pewno udowadniasz swoją IGNORANCJĘ

Podpis: magic z reja
Dodano: 2017-10-24 18:00:20 | Zgłoś naruszenie

Jakie podwyżki płac dla pracowników żenada i kłamstwo, podwyżki są tylko w sklepach spożywczych.

Podpis: Byla
Dodano: 2017-10-24 15:13:48 | Zgłoś naruszenie

Już wole Senka niż Bielanskiego w roli prezesika,choć mam nadzieje ze to ich ostatnie dni w Atolu

Podpis: Pracownica Atola
Dodano: 2017-10-24 15:07:11 | Zgłoś naruszenie

Obserwator. Olesnicy przedsiębiorcy na zadanie wydziału komunikacji dostarczali urzędnikom kopie wypisu z REGON i CEIDG. Zachowywali się jak bezrozumne stado baranów, którym urzędnicy przysłowiowo każą się całować w d.... Zakpiłem sobie z przedsiebiorców pisząc "DEBILE" oraz " Nie dla idiotów" i cytując sosowny artykuł. Portal MO uznał to za spór z wydziałem komunikacji. A ja po prostu śmiałęm sie z głupoty setek a może nawet tysiąca przedsiębiorców, którzy całowali urzędników w d... dostarczając im żadane pzrez nich kopie czy oryginały dokumentów. To tyle i tylko tyle.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:21:47 | Zgłoś naruszenie

Obserwator. Oleśnicy przedsiębiorcy na zadanie wydziału komunikacji dostarczali urzędnikom kopie wypisu z REGON i CEID. Zachowywali się bezrozumne stado baranów którym urzędnicy przysłowiowo każą się całować w d.... Zakpiłem sobie z przedsiebiorców pisząc "DEBILE" oraz " Nie dla idiotów" i cytując sosowny artykuł. Portal MO uznał to za spór z wydziałem komunikacji. A ja po prostu śmiałęm sie z głupoty setek a może nawet tysiaca przedsiębiorców, którzy całowali urzędników w d... dostarczając im żadane pzrez nich kopie czy oryginały dokumentów. To tyle i tylko tyle.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:20:23 | Zgłoś naruszenie

obserwator. Od kilku lat jako przedsiebiorca prowadziłem mały spór z CEIDG. System w przypadku przedsiębiorcy zagranicznego wpisywał jako miejsce przechowywania dokumentów adres zagraniczny przedsiębiorcy. Ale ten sam system gdy w rubryce adres do korespondencji wskazywał miejsce zamieszkania poza Polska odrzucał. Nie poddawałem sie powołując sie na Konstytucje RP i traktat stowarzyszeniowy. Urzędnicy pukali sie w czoło jak ich edukowałem. W styczniu pod odmowie dokonania takiego wpisu oficjalnie odmowe za pośrednictwem burmistrza Oleśnicy zaskarzyłem do Ministra Rozwoju. ten w pismie z marca poprosił burmistrza o zajęcie stanowiska. Burmistrz przez 6 miesięcy nie zajął stanowiska. Wczoraj przeprowadziłe rozmowe z mInisterstwem. Ministerstwo uznało swój błąd i zmieniło (poprawiło) program informatyczny. natomiast ja dostanę postanowienie o sprostowaniu adresu do korespondencji. kapujesz to ????

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:14:22 | Zgłoś naruszenie

do obserwator. Niby gdzie to ja byłem i gdzie wykryto moją indolencje? oświeć mnie proszę Cie. Jesli twoim zdaniem w Oleśnicy mi nie wyszło a wyszło mi w Niemczech czy teraz w Szwecji to czy to świadczy źle o mnie? Może to świadczy źle o Oleśnicy i o warunkach jakie miasto stwarzają przedsiębiorcy.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:07:40 | Zgłoś naruszenie

Ktoś wypuszcza zdechłego szczura pod nazwą Bielański za Sendka. To klasyczny Fuck News.

Podpis: obserwer
Dodano: 2017-10-24 09:26:25 | Zgłoś naruszenie

@pos, zacytuje jedno takie zdanie, daj link, cokolwiek. nigdy nie słyszałem takich zapewnień. Za są artykuły, gdzie poprzedni burmistrz stwierdza , że strata na poziomie milona świadczy o dobrym zarządzaniu , a było to jeszcze gdy stadion i hala zarządzane były przez mokis

Podpis: s
Dodano: 2017-10-24 08:54:55 | Zgłoś naruszenie

Obecny burmistrz szedł do wyborów pod hasłem "zlikwidowania wielomilionowych (których nigdy w tej wysokości nie było) strat Atola " i nie tylko tego nie zrobił ale je WIELOKROTNIE zwiększył , czyli znów oszukał wyborców , wstyd

Podpis: pos
Dodano: 2017-10-24 08:44:27 | Zgłoś naruszenie

Kowalski , ty " geniuszu Karpat " , jak tak wszystko wiesz to dlaczego nic w życiu ci nie wyszło , i wszędzie gdzie byłeś szybko odkryli twoją indolencję , ciekawe prawda ???

Podpis: obserwator
Dodano: 2017-10-24 08:38:04 | Zgłoś naruszenie

MAD. Masz racje co do elitarności korzystania z tych obiektów. Ale podniosę Ci ciśnienie. W Szwecji w wiekszości obiektów płacę za wejście bez limitu czasu. Przecież nie bede siedział w saunie cały dzień. Ale nie mając kagańca czasowego relaksuję sie. A jak jestem w Olesnicy to już po wejściu włącza mi sie przyśpieszacz. jak najszybciej się przebrać. jak najszybciej sie poźniej ubrac bo licznik mi bije a za przekroczenie czasu stawka za minutę jest naliczana jakby karnie a nie z kolejnej taryfy. trudno mi sie w takich warunkach zrelaksować. barzdiej korzystam na zasadzie higieny zwiazanej z sauna a nie z relaksem

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-23 22:27:02 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2017-10-23 22:26:24 | Zgłoś naruszenie

Krzysztofie Kowalski I MAD. A ja od pewnego zcasu pisałem i piszę, że za stan zadłuzenia odpowiada podział terytorialny. OKR Atol czy jak to się nazywa jest dotowany tylko przez Oleśnice a korzysta z niego połowa powiatu. Na ile do obiektu dopłaca wójt gminy wiejskiej Olesnica czy Dobroszyc. Nie wiem ile osób z Miedzyborza , Twardogóry czy Sycowa korzysta. Nikt z gmin ościennych nie chce dopłacać a na tzw waleta korzysta część mieszkańców.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-23 22:20:14 | Zgłoś naruszenie

Proszę wziąć się do pracy panie radny, ale w konkretnych tematach. Na czym pan się zna? W jakich dziedzinach może pan się wykazać pracując w samorządzie?Proszę się pochwalić swoją pracą i inicjatywami na rzecz wyborców.

Podpis: oleśniczanka
Dodano: 2017-10-23 22:04:55 | Zgłoś naruszenie

[email protected], już został zwolniony, przy okazji ostatnich wyborów.

Podpis: ..
Dodano: 2017-10-23 13:29:38 | Zgłoś naruszenie

Ameryki nikt nie odkrył- wszystkie obiekty sportowe w Polsce a Olesnica nie jest wyjątkiem są i będą DOTOWANIE przez samorządy.Obiekty sportowe nigdy nie będą firmami przynoszącymi zyski a wielkim sukcesem może być jedynie optymalizacja kosztów.Oleśnica jako przecietne miasto jeśli chodzi o dochody nie ma szans aby ATOL przynosił dochody.Trzeba spojrzeć jasno - ile chodzi osób na basen?Chodzę ale widzę praktycznie te same twarze - wiec dużych zysków nie przewiduję!

Podpis: taaa
Dodano: 2017-10-23 12:22:52 | Zgłoś naruszenie

pan Siedlecki? no cóż już nie zaskakuje a mierzi- wyjątkowo perfidna podła osobowość.

Podpis: uff
Dodano: 2017-10-23 12:16:52 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter