reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest środa, 19 września. Imieniny Januarego, Konstancji, Teodora.
reklama
reklama
reklama

Dlaczego burmistrz nie zwolni prezesa?

Dodano: 2017-10-22 06:14:31 | Komentarzy: 99 | Kategoria: Aktualności
Dlaczego burmistrz nie zwolni prezesa OKR Atol? - Bo to oznaczałoby przyznanie się do błędu - tak według radnego Damian Siedleckiego miał powiedzieć burmistrz.


Od lewej: burmistrz Michał Kołaciński, radny Damian Siedlecki i prezes ORK Atol Dariusz Sendek

reklama

Miejska spółka OKR Atol co roku generuje straty. Jej prezesem po objęciu władzy w mieście przez ruch Razem dla Oleśnicy (teraz działający jako Oleśnica Razem) został Dariusz Sendek, który bezskutecznie kandydował do samorządu z ramienia tego ugrupowania. Na ostatniej konferencji prasowej w ratuszu padło pytanie o D. Sendka.

- W sferze kontaktów interpersonalnych pan prezes Sendek nie należy do ludzi otwartych i wylewnych i są rzeczywiście takie opinie, że kontakt z nim nie jest taki jakby mógł być. Natomiast co do sfery ekonomicznej, to dba on o każdą złotówkę. Na dzień dzisiejszy żaden menadżer w tej spółce nie osiągnie wyniku dodatniego. Strata może się jeszcze powiększyć, bo rosną koszty osobowe związane z podwyżkami płac - informował burmistrz Michał Kołaciński (OR, PiS).

Związany wcześniej z tym ugrupowaniem niezrzeszony miejski radny Damian Siedlecki opublikował w tej sprawie komentarz na Facebooku. - Pamiętam dokładnie, jakiego porównania użył Burmistrz podczas pewnej rozmowy ze mną odbytej w 2016, do określenia zdolności interpersonalnych prezesa Sendka. Jednak nie będę przytaczał treści tego porównania.Znamienne jest to, co powiedział później. Zapytany, dlaczego - skoro jest tak źle - go nie zwolni, odparł: "Bo to oznaczałoby przyznanie się do błędu". Kurtyna - czytamy we wpisie.

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (99)

@magic z reja, zw-kowalski udowadnia swoją ignorancję... ?? Przecież znając swoje prawa, świadomy swoich racji, walczył z systemem urzędniczym jak lew. To raczej gorliwość, choć Ty pewnie uważasz, że nadgorliwość ;))

Podpis: Mad
Dodano: 2017-10-24 22:45:07 | Zgłoś naruszenie

@zw kowalski - pleciesz bzdury. Żaden z przedsiębiorców nie całował z lubością w d... ale mając wybór poświęcić 60 min na odpis, a poźwięcić 6 dni na udowodnienie panu urzędasowi że nie ma racji (i nie odzyskanie za te 6 dni nie zarobionych pieniedzy) KAŻDY NORMALNY BIZNESMEN WYBIERA TO PIERWSZE. ogarnij się człowieku, komuna się skończyła, co ty tutaj chcesz komu udowodnić? Na pewno udowadniasz swoją IGNORANCJĘ

Podpis: magic z reja
Dodano: 2017-10-24 18:31:25 | Zgłoś naruszenie

@zw kowalski - pleciesz bzdury. Żaden z przedsiębiorców nie całował z lubością w d... ale mając wybór poświęcić 60 min na odpis, a poźwięcić 6 dni na udowodnienie panu urzędasowi że nie ma racji (i nie odzyskanie za te 6 dni nie zarobionych pieniedzy) KAŻDY NORMALNY BIZNESMEN WYBIERA TO PIERWSZE. ogarnij się człowieku, komuna się skończyła, co ty tutaj chcesz komu udowodnić? Na pewno udowadniasz swoją IGNORANCJĘ

Podpis: magic z reja
Dodano: 2017-10-24 18:00:20 | Zgłoś naruszenie

Jakie podwyżki płac dla pracowników żenada i kłamstwo, podwyżki są tylko w sklepach spożywczych.

Podpis: Byla
Dodano: 2017-10-24 15:13:48 | Zgłoś naruszenie

Już wole Senka niż Bielanskiego w roli prezesika,choć mam nadzieje ze to ich ostatnie dni w Atolu

Podpis: Pracownica Atola
Dodano: 2017-10-24 15:07:11 | Zgłoś naruszenie

Obserwator. Olesnicy przedsiębiorcy na zadanie wydziału komunikacji dostarczali urzędnikom kopie wypisu z REGON i CEIDG. Zachowywali się jak bezrozumne stado baranów, którym urzędnicy przysłowiowo każą się całować w d.... Zakpiłem sobie z przedsiebiorców pisząc "DEBILE" oraz " Nie dla idiotów" i cytując sosowny artykuł. Portal MO uznał to za spór z wydziałem komunikacji. A ja po prostu śmiałęm sie z głupoty setek a może nawet tysiąca przedsiębiorców, którzy całowali urzędników w d... dostarczając im żadane pzrez nich kopie czy oryginały dokumentów. To tyle i tylko tyle.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:21:47 | Zgłoś naruszenie

Obserwator. Oleśnicy przedsiębiorcy na zadanie wydziału komunikacji dostarczali urzędnikom kopie wypisu z REGON i CEID. Zachowywali się bezrozumne stado baranów którym urzędnicy przysłowiowo każą się całować w d.... Zakpiłem sobie z przedsiebiorców pisząc "DEBILE" oraz " Nie dla idiotów" i cytując sosowny artykuł. Portal MO uznał to za spór z wydziałem komunikacji. A ja po prostu śmiałęm sie z głupoty setek a może nawet tysiaca przedsiębiorców, którzy całowali urzędników w d... dostarczając im żadane pzrez nich kopie czy oryginały dokumentów. To tyle i tylko tyle.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:20:23 | Zgłoś naruszenie

obserwator. Od kilku lat jako przedsiebiorca prowadziłem mały spór z CEIDG. System w przypadku przedsiębiorcy zagranicznego wpisywał jako miejsce przechowywania dokumentów adres zagraniczny przedsiębiorcy. Ale ten sam system gdy w rubryce adres do korespondencji wskazywał miejsce zamieszkania poza Polska odrzucał. Nie poddawałem sie powołując sie na Konstytucje RP i traktat stowarzyszeniowy. Urzędnicy pukali sie w czoło jak ich edukowałem. W styczniu pod odmowie dokonania takiego wpisu oficjalnie odmowe za pośrednictwem burmistrza Oleśnicy zaskarzyłem do Ministra Rozwoju. ten w pismie z marca poprosił burmistrza o zajęcie stanowiska. Burmistrz przez 6 miesięcy nie zajął stanowiska. Wczoraj przeprowadziłe rozmowe z mInisterstwem. Ministerstwo uznało swój błąd i zmieniło (poprawiło) program informatyczny. natomiast ja dostanę postanowienie o sprostowaniu adresu do korespondencji. kapujesz to ????

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:14:22 | Zgłoś naruszenie

do obserwator. Niby gdzie to ja byłem i gdzie wykryto moją indolencje? oświeć mnie proszę Cie. Jesli twoim zdaniem w Oleśnicy mi nie wyszło a wyszło mi w Niemczech czy teraz w Szwecji to czy to świadczy źle o mnie? Może to świadczy źle o Oleśnicy i o warunkach jakie miasto stwarzają przedsiębiorcy.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-24 10:07:40 | Zgłoś naruszenie

Ktoś wypuszcza zdechłego szczura pod nazwą Bielański za Sendka. To klasyczny Fuck News.

Podpis: obserwer
Dodano: 2017-10-24 09:26:25 | Zgłoś naruszenie

@pos, zacytuje jedno takie zdanie, daj link, cokolwiek. nigdy nie słyszałem takich zapewnień. Za są artykuły, gdzie poprzedni burmistrz stwierdza , że strata na poziomie milona świadczy o dobrym zarządzaniu , a było to jeszcze gdy stadion i hala zarządzane były przez mokis

Podpis: s
Dodano: 2017-10-24 08:54:55 | Zgłoś naruszenie

Obecny burmistrz szedł do wyborów pod hasłem "zlikwidowania wielomilionowych (których nigdy w tej wysokości nie było) strat Atola " i nie tylko tego nie zrobił ale je WIELOKROTNIE zwiększył , czyli znów oszukał wyborców , wstyd

Podpis: pos
Dodano: 2017-10-24 08:44:27 | Zgłoś naruszenie

Kowalski , ty " geniuszu Karpat " , jak tak wszystko wiesz to dlaczego nic w życiu ci nie wyszło , i wszędzie gdzie byłeś szybko odkryli twoją indolencję , ciekawe prawda ???

Podpis: obserwator
Dodano: 2017-10-24 08:38:04 | Zgłoś naruszenie

MAD. Masz racje co do elitarności korzystania z tych obiektów. Ale podniosę Ci ciśnienie. W Szwecji w wiekszości obiektów płacę za wejście bez limitu czasu. Przecież nie bede siedział w saunie cały dzień. Ale nie mając kagańca czasowego relaksuję sie. A jak jestem w Olesnicy to już po wejściu włącza mi sie przyśpieszacz. jak najszybciej się przebrać. jak najszybciej sie poźniej ubrac bo licznik mi bije a za przekroczenie czasu stawka za minutę jest naliczana jakby karnie a nie z kolejnej taryfy. trudno mi sie w takich warunkach zrelaksować. barzdiej korzystam na zasadzie higieny zwiazanej z sauna a nie z relaksem

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-23 22:27:02 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2017-10-23 22:26:24 | Zgłoś naruszenie

Krzysztofie Kowalski I MAD. A ja od pewnego zcasu pisałem i piszę, że za stan zadłuzenia odpowiada podział terytorialny. OKR Atol czy jak to się nazywa jest dotowany tylko przez Oleśnice a korzysta z niego połowa powiatu. Na ile do obiektu dopłaca wójt gminy wiejskiej Olesnica czy Dobroszyc. Nie wiem ile osób z Miedzyborza , Twardogóry czy Sycowa korzysta. Nikt z gmin ościennych nie chce dopłacać a na tzw waleta korzysta część mieszkańców.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2017-10-23 22:20:14 | Zgłoś naruszenie

Proszę wziąć się do pracy panie radny, ale w konkretnych tematach. Na czym pan się zna? W jakich dziedzinach może pan się wykazać pracując w samorządzie?Proszę się pochwalić swoją pracą i inicjatywami na rzecz wyborców.

Podpis: oleśniczanka
Dodano: 2017-10-23 22:04:55 | Zgłoś naruszenie

[email protected], już został zwolniony, przy okazji ostatnich wyborów.

Podpis: ..
Dodano: 2017-10-23 13:29:38 | Zgłoś naruszenie

Ameryki nikt nie odkrył- wszystkie obiekty sportowe w Polsce a Olesnica nie jest wyjątkiem są i będą DOTOWANIE przez samorządy.Obiekty sportowe nigdy nie będą firmami przynoszącymi zyski a wielkim sukcesem może być jedynie optymalizacja kosztów.Oleśnica jako przecietne miasto jeśli chodzi o dochody nie ma szans aby ATOL przynosił dochody.Trzeba spojrzeć jasno - ile chodzi osób na basen?Chodzę ale widzę praktycznie te same twarze - wiec dużych zysków nie przewiduję!

Podpis: taaa
Dodano: 2017-10-23 12:22:52 | Zgłoś naruszenie

pan Siedlecki? no cóż już nie zaskakuje a mierzi- wyjątkowo perfidna podła osobowość.

Podpis: uff
Dodano: 2017-10-23 12:16:52 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (42), Motoryzacja (5), Nauka (4), Praca (56), Usługi (21), Zwierzęta (3), Inne (9)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Wyborcze plany Jana Bronsia
"Co oni wyprawiają ?..."~Trudno zrozumieć
reklama
Kalendarium
23.09.2018 o godz. 09:30
XX Oleśnicki Rajd Rowerowy (więcej)
start - stadion przy ul. Brzozowej w Oleśnicy
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter