reklama
reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 25 listopada. Imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty.
reklama
reklama

Dzień Edukacji Narodowej w Oleśnicy

Dodano: 2017-10-16 15:37:03 | Komentarzy: 33 | Kategoria: Aktualności
galeria istnieje dla tego artykułu
Za nami powiatowo-miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły w sali widowiskowej BiFK w Oleśnicy. Publikujemy galerię zdjęć z wydarzenia oraz listę nagrodzonych i wyróżnionych.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


W trakcie wydarzenia uhonorowano nauczycieli

reklama

Stypendium Jana Pawła II dla uzdolnionej młodzieży ufundowane przez Proboszczów oleśnickich parafii oraz Burmistrza Miasta otrzymali:

1. Zofia Raczkowska uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy,
2. Aleksandra Konieczna uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy.

Nagrody Starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali:
1. Grażyna Dłubakowska – dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
2. Andrzej Filipiak- dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Twardogórze
3. Izabela Przyłęcka- nauczyciel I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
4. Katarzyna Śliwińska- nauczyciel I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
5. Robert Czarkowski- nauczyciel I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
6. Marta Faiga- nauczyciel-bibliotekarz I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
7. Dorota Bogaczyńska-Janik – wicedyrektor II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy
8. Anna Połeć- Dziemieszonek- nauczyciel II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy
9. Izabela Kuśmierek- nauczyciel II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy
10. Adam Wójcik- nauczyciel II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy
11. Jolanta Dolata- nauczyciel LO im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie
12. Małgorzata Herbeć- nauczyciel LO im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie
13. Przemysław Strzelec- nauczyciel LO im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie
14. Magdalena Szkudlarek- nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
15. Krzysztof Rzepka – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
16. Stanisław Lota- nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
17. Marek Binkowski- nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie
18. Jadwiga Woźniak- nauczyciel-bibliotekarz w Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Twardogórze
19. Ewa Sługocka- nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Orła Białego w Międzyborzu
20. Monika Stempin- nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Orła Białego w Międzyborzu
21. Krystyna Arciszewska- wicedyrektor Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy
22. Alicja Najmrodzka- pedagog w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Oleśnicy
23. Ewa Kotwicka- psycholog w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Oleśnicy
24. Renata Dąbrowa- psycholog w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych

Nagrody Burmistrza Oleśnicy otrzymali:
1. Pani Jadwiga Grodzka – Dyrektor Przedszkola Nr 6 w Oleśnicy,
2. Pani Małgorzata Uruska – Dyrektor SP Nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy,
3. Pani Maria Kaczmarek- Łysek – Dyrektor SP Nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy,
4. Pan Kazimierz Ubowski – Dyrektor SP Nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy,
5. Pani Dorota Terka - wicedyrektor SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
6. Pani Aneta Pawłowska – nauczycielka Przedszkola Nr 6 w Oleśnicy,
7. Pani Marzenna Chojnacka – nauczyciel SP Nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy,
8. Pani Ewa Omiecina - nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
9. Pan Robert Banasik – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
10. Pani Agnieszka Gorzelak - nauczyciel SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy,
11. Pan Paweł Weliczko - nauczyciel SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy,
12. Pani Elżbieta Pawlak – nauczyciel SP Nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy,
13. Pani Ewa Bobowska – nauczyciel SP Nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy,
14. Pani Marta Kowalska – nauczyciel SP Nr 4 im. prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy,
15. Małgorzata Smolak- nauczyciel SP Nr 7 im. im. Jana Pawła II w Oleśnicy,
16. Katarzyna Bogacz –Gala – nauczycielka Przedszkola nr 3 w Oleśnicy

Nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty otrzymała:
1. Pani Barbara Zdyb – nauczyciel SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:
1. Pan Robert Banasik – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
2. Pani Barbara Błach – nauczyciel SP Nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy,
3. Pani Ewa Bobowska – nauczyciel SP Nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy,
4. Pani Agata Koźmińska – nauczyciel SP Nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy.
5. Pani Małgorzata Olszewska - nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
6. Pani Maria Jolanta Potępa - nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymali:
1. Pan Andrzej Chojaczyk – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
2. Pani Wiesława Dziedzic – pracownik administracyjny SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
3. Pani Maria Kaczmarek-Łysek – Dyrektor SP Nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy,
4. Pani Elżbieta Kokot – Dyrektor Przedszkola Nr 3 w Oleśnicy,
5. Pani Małgorzata Marciniak – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
6. Pani Maria Paciorkowska - nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
7. Pani Barbara Piasecka – nauczyciel Przedszkola Nr 6 w Oleśnicy,
8. Pani Jolanta Przybysz - nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymali:
1. Pani Joanna Kajmowicz - nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
2. Pani Beata Michalak - nauczyciel SP Nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy,
3. Pan Grzegorz Pilecki – pracownik administracyjny SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
4. Pani Anna Płaneta - nauczyciel SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy,
5. Pani Benita Salik – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi 
im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
6. Pan Dariusz Świerczyński – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
7. Pani Alina Zając – nauczyciel SP Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy,
8. Pani Iwona Żurawska – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
9. Barbara Zachwyc - kierownik sekcji ds. naliczeń Zespołu Oświaty Samorządowej w Oleśnicy

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymali:
1. Pan Mirosław Mularczyk – nauczyciel SP Nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy,
2. Pani Dorota Musiałek – nauczyciel SP Nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy,
3. Pani Ewa Omiecina – nauczyciel SP Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Oleśnicy,
4. Pani Joanna Szczegodzińska – nauczyciel SP Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przyznał nagrody za współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2016/2017 dla szkół podstawowych i gimnazjalnych z Powiatu Oleśnickiego

1. Nagrodę II stopnia za osiągnięte wyniki we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2016/2017 otrzymuje Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze
2. Nagrodę II stopnia za osiągnięte wyniki we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2016/2017 otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romana Podoskiego w Oleśnicy
3. Nagrodę III stopnia za osiągnięte wyniki we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2016/2017 otrzymuje Gimnazjum nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy
4. Nagrodę III stopnia za osiągnięte wyniki we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2016/2017 otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy

We współzawodnictwie sportowym -
w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych
1. pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy ( za zajęcie VIII miejsca w szkolnym współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017 w ramach współzawodnictwa Szkolnych Związków Sportowych na Dolnym Śląsku)
2. drugie miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
3. trzecie miejsce zajęło II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

w kategorii szkół podstawowych
1. Za zajęcie III miejsca w rywalizacji sportowej gimnazjów Miasta Oleśnicy w roku szkolnym 2016/2017 w ramach współzawodnictwa Szkolnych Związków Sportowych na Dolnym Śląsku - Szkoła Podstawowej nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy;
2. Za zajęcie VI miejsca w rywalizacji sportowej szkół podstawowych Miasta Oleśnicy w roku szkolnym 2016/2017 w ramach współzawodnictwa Szkolnych Związków Sportowych na Dolnym Śląsku - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy.

Jako animatorzy sportu szkolnego wyróżnieni zostali:
1. Beata Grzybek- nauczyciel SP nr 8 w Oleśnicy- koordynator powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej, współorganizator rajdów rowerowych i pieszych
2. Marlena Waga- nauczyciel SP nr 7 w Oleśnicy – koordynator powiatowy Gimnazjady, współorganizator rajdów rowerowych i pieszych,
3. Piotr Glinka- nauczyciel SP nr 2 w Oleśnicy – prowadzący stronę PSZS, współorganizator rajdów rowerowych i pieszych oraz zawodów o randze Mistrzostw Powiatu
4. Mirosław Adamek- nauczyciel SP w Międzyborzu, członek Zarządu PSZS, organizator zawodów o randze Mistrzostw Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady
5. Waldemar Czajkowski- nauczyciel SP2 w Twardogóra, wiceprzewodniczący PSZS, organizator zawodów o randze Mistrzostw Powiatu w ramach Gimnazjady
6. Beata Surdej- nauczyciel ZSP w Oleśnicy, koordynator powiatowy Licealiady, organizator zawodów o randze Mistrzostw Powiatu w ramach Licealiady,
7. Marta Kowalska- nauczyciel SP nr 4 w Oleśnicy, współorganizatorka zawodów o randze Mistrzostw Powiatu,
8. Barbara Błach- nauczyciel SP nr 3 w Oleśnicy, współorganizatorka zawodów o randze Mistrzostw Powiatu
9. Ewa Świerczyńska- nauczycielka I LO w Oleśnicy, współorganizatorka zawodów o randze Mistrzostw Powiatu

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (33)

Co tak biednie z Sp 2 jedna osoba z nagrodą? Dyrekcja wytypowała 1 osobe a z Sp3 czy sp6 az podwojnie? W 1 placowce doceniają w innej nawet nie nominują? To samo tyczy sie II LO nikt?...smutne troche

Podpis: Kasia
Dodano: 2017-10-20 23:01:34 | Zgłoś naruszenie

Panie nauczycielu z WF weź się pan do pracy bo wstyd nagrodę przyjmować od Starosty za taką jakość pracy

Podpis: Adam
Dodano: 2017-10-18 15:03:36 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2017-10-18 12:04:07 | Zgłoś naruszenie

Burmistrzu-dobra rada. Zmień sobie vice , bo Ci robi sabotaż w oświacie i będziesz tylko jedną kadencję

Podpis: Dobra rada dla lekarza
Dodano: 2017-10-18 11:58:33 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2017-10-18 11:56:14 | Zgłoś naruszenie

Oj prawda,niektóre komentarze na 6.Brawo!

Podpis: Ja
Dodano: 2017-10-17 22:57:16 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2017-10-17 21:51:40 | Zgłoś naruszenie

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Podpis: MojaOlesnica.pl
Dodano: 2017-10-17 20:57:40 | Zgłoś naruszenie

brawo dla Pani Ewy Omieciny gratulacje

Podpis: absolwenci
Dodano: 2017-10-17 20:34:54 | Zgłoś naruszenie

Dwie panie globtroterki co uwielbiają wspólne podróże za free też nagrody dostały.

Podpis: J. kochanowski
Dodano: 2017-10-17 19:54:53 | Zgłoś naruszenie

I tylko sp 2 jakoś bez wyróżnień...a szkoda bo grono pedagogiczne na wysokim poziomie

Podpis: Xxx
Dodano: 2017-10-17 11:33:43 | Zgłoś naruszenie

Szóstka tradycyjnie wciąż obdarowuje swoich "wybrańców"...

Podpis: cyrk
Dodano: 2017-10-17 10:25:02 | Zgłoś naruszenie

A mi się wydaje że nikogo nie pominięto, to ilu tych nierobów jest............

Podpis: długowłosy
Dodano: 2017-10-17 08:45:57 | Zgłoś naruszenie

Czemu pominieto pania Basie jest mi i calemu zespolowi bardzo smutno. Nasza pani jest fajna! Dlaczego

Podpis: bogdan
Dodano: 2017-10-17 07:59:30 | Zgłoś naruszenie

Na co dzień, w życiu prywatnym pedagodzy to grupa bardzo roszczeniowa,nie licząca się z nikim, innych uważa za ciemnogród........

Podpis: guguś
Dodano: 2017-10-17 07:02:23 | Zgłoś naruszenie

Ale otyłe te uczycielki...................

Podpis: chudy
Dodano: 2017-10-17 06:56:59 | Zgłoś naruszenie

a ten leser z 4 to za co dostał ja on nawet po swoim psie g nie umie posprzatac

Podpis: jol
Dodano: 2017-10-17 06:25:28 | Zgłoś naruszenie

Sitwa niestety rządzi w każdej szkole

Podpis: pionek
Dodano: 2017-10-16 23:38:59 | Zgłoś naruszenie

Wystarczy zobaczyć kto był dzisiaj "na służbie". Nauczyciel służy! Za pracę się przecież płaci! Psie nauczycielskie pieniądze nie zabezpieczają godnego życia nauczycielskich rodzin.

Podpis: belferka
Dodano: 2017-10-16 23:36:40 | Zgłoś naruszenie

Do "Nierób" - Brawo Ty, prawda w 100% !!! Czas najwyższy mówić o tym głośno! To jest tzw układ zamknięty, sitwa. Czy to normalne, że jedne i te same osoby - wystarczy spojrzeć na w/w wykaz - zostały nagrodzone podwójnie (np nagroda burmistrza i medal edukacji...)???

Podpis: Niedoceniony
Dodano: 2017-10-16 23:25:55 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter