reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 20 września. Imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny.
reklama
reklama
reklama

Bóg jest największym homofobem?

Dodano: 2017-10-14 13:40:13 | Komentarzy: 244 | Kategoria: Aktualności
galeria istnieje dla tego artykułu
W zamku odbyła się konferencja posła PiS Jacka Świata i księdza Dariusza Oko na temat poprawności politycznej i ideologii gender. - Bóg jest największym homofobem - stwierdził ksiądz.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Ksiądz Dariusz Oko przyjechał do Oleśnicy

reklama

Dzisiaj w Zamku Książąt Oleśnickich odbyła się konferencja pod nazwą "czy Polsce grozi wojna kulturowa, polityczna poprawność a zadania kościoła w ochronie wartości chrześcijańskich", której organizacja została dofinansowana przez Urząd Miasta Oleśnicy. Całość odbywa się dzięki inicjatywie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej oraz kustosza Bazyliki Mniejszej ks. Władysława Ozimka. Swoje wykłady w ramach konferencji mieli ksiądz Dariusz Oko oraz poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Świat. Obecnych było około 150 osób, w tym samorządowcy.

Starosta Kociński obecny na konferencji

Starostę Wojciecha Kocińskiego (PiS) zapytaliśmy czy stosowny jest jego udział w katolickiej konferencji w związku z jego licznymi obraźliwymi wypowiedziami względem innych osób.

- Ja nikogo nie obrażałem. To wszystko było z mojego prywatnego Facebooka. Mam prawo żartować. Proszę odejść i nie zasłaniać mi konferencji - powiedział nam polityk.


Samorządowcy PiS obecni na konferencji

Tendencje samobójcze w Europie. Tolerancja to zakłamane słowo

Jako pierwszy wykład zaczął poseł Jacek Świat, który opowiadał o poprawności politycznej. - Tolerancja jest jednym z najbardziej zakłamanych słów. Pod poprawnością polityczną kryje się wiele dziwnych rzeczy. Nie mówimy murzyn, a przecież w tym słowie nie ma nic złego. Tymczasem uznano je za niedobre - zaczął.

- Chłopców w obecnej chwili ubiera się w sukienki i nakazuje się bawić lalkami. Dziewczynki z kolei ubierane są w spodnie i mają się bawić samochodzikami. A na homoseksualistów mówi się geje i to sugeruje, że mamy do czynienia z ludźmi wesołymi. W Finlandii rzadko się spotyka dzieci z zespołem Downa, bo tak są rozwinięte badania prenatalne. To są tendencje samobójcze - usłyszeliśmy.

Akcja różańcowa wzdłuż granic to sukces

J. Świat zadowolony jest z przebiegu akcji różańcowej w pobliżu polskich granic. - Akcja różaniec do granic była niebywała. Udało się zmobilizować milion ludzi. Udało się w ten sposób wyznaczyć granice kraju normalnego i zdrowego. Za kilkanaście lat będziemy musieli ustawić na odrze bariery, żeby się ustrzec imigrantów z kalifatu - powiedział poseł.

Ksiądz Dariusz Oko o gender

W dalszej części konferencji swoje wystąpienie miał ksiądz Dariusz Oko, który przybliżył zebranym tematykę tzw. ideologii gender, która ma być – jego zdaniem – zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej. - Gender to dżuma naszych czasów – powiedział ksiądz.

- Gender to cofanie się do poziomu zwierzęcego. Mamy wojnę, żeby zniszczyć rodzinę i małżeństwo. Polki często jadą za granicę, wracają i mówią: jak dobrze, że jesteśmy Polkami i katoliczkami. Muzułmanie wierzą, że kobieta to zwierzyna łowna. Wiem to, bo czytam najważniejsze teksty przeciwników, w tym przypadku Koran - kontynuował duchowny.

Genderyści chodzą do przedszkoli

- Genderyści chodzą do przedszkoli i dają dziewczynkom żołnierzyki do zabawy, a chłopcom lalki. Trzeba pamiętać, że w gender człowiek oddala się od Boga i tym bogiem jest seks. Oni chcą tylko przyjemności, a ich szatańska strategia to zepsuć seksualnie nasze dzieci. To jest ideologia marksistowska połączona z seksem- uważa D. Oko.

Feministki namawiają kobiety, żeby były lesbijkami

Pojawił się też wątek homoseksualistów. - Mówi się, że gej jest lepszy od mężczyzny. To jest walka z Bogiem jako ojcem. Feministki na zachodzie namawiają wszystkie kobiety, żeby były lesbijkami. Niektórzy twierdzą nawet, że krytykowanie związku ojca z synem to homofobia. I dlatego nie można krytykować kazirodztwa. Gender ma za zadanie zniszczenie kościoła i chrześcijaństwa - informował ksiądz.

- Poprzednia ekipa rządząca chciała w Polsce miliona imigrantów i wprowadzenia ideologii gender. Ja byłem w Niemczech i widzę co się tam dzieje. Polacy w niedziele chodzą do kościoła, a Niemcy idą do domu publicznego. Zachęca się tam 15-letnie dzieci do chodzenia do domów publicznych i pracy w nich. Znajomy mi mówił, że kobieta architekt przeszła na islam, bo mężczyźni do niczego się nie nadają. Co najwyżej na kilka nocy - usłyszeliśmy.

Zoofilia na zachodzie

- Według genderystów nie można mówić o zoofilii, tylko o seksie międzygatunkowym. I na zachodzie jeżdżą ludzie na takie farmy międzygatunkowe. W przedszkolach na zachodzie są z kolei różowe kąciki, gdzie przedszkolaki mają mieć inicjację seksualną - mówił Oko, dodając, że 60-70% chorych na AIDS to homoseksualiści.

Ponadto homoseksualiści – według duchownego - „mają choroby, które u innych nie występują”. 40% pedofilów ma być homoseksualistami. Do tego średnia długość życia homoseksualistów ma być o 10 lat krótsza niż pozostałych osób.

Geje są opętani seksem

- Geje potrzebują terapii. Oni są narkomanami seksu. Geje sami przyznają, że mają 500 partnerów seksualnych. Autor jednej z książek stwierdza, że marzeniem jest dopaść pijaka w parku i go zgwałcić. Geje są opętani seksem. Kościół przed tym broni ludzi - stwierdził ksiądz.

- Bóg jest homofobem. Tak jest, pan Bóg jest największym homofobem - zauważył. - Ja przez to, co mówię, jestem po ojcu Rydzyku najbardziej znienawidzonym duchownym w Polsce - powiedział ksiądz Dariusz Oko. Po swoim wykładzie otrzymał gorące oklaski od publiczności. Członkini zarządu powiatu i szefowa Akcji Katolickiej Zdzisława Jakimiec podziękowała władzom Oleśnicy za dofinansowanie organizacji spotkania.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (244)

PiS to nie polacy, to zgnilizna !

Podpis: lewak
Dodano: 2017-10-21 23:06:20 | Zgłoś naruszenie

Ciekawe czy ten pan w krawacie wie z czego jest taki dumny.

Podpis: qwerty
Dodano: 2017-10-21 05:24:28 | Zgłoś naruszenie

czy jak bym się podpisał Jan Paweł II to też byś uważał Jan żem Kaleciński ? jeszcze raz proponuję, walnij swoim durnym łbem w mur ! skąd masz taki pomysł żeby Kaleciński pchał się do koryta, jak ten skatoliczały oportunista ?

Podpis: freelancer
Dodano: 2017-10-20 19:51:42 | Zgłoś naruszenie

freenacer to pewnie wy kaleciński , to wy się walnijcie i powtarzam za rok wybory zmierzcie się z obecnym burmistrzem

Podpis: Jan
Dodano: 2017-10-20 12:07:36 | Zgłoś naruszenie

jan walnij swoim durnym łbem w mur !

Podpis: freelancer
Dodano: 2017-10-20 09:20:50 | Zgłoś naruszenie

kaleciński , burmistrz powinien was oddać do prokuratury za zniesławianie i wytoczyć wam proces, co wy możecie wiedzieć co on myśli , za rok wybory startujcie zobaczycie jakie macie poparcie

Podpis: Jan
Dodano: 2017-10-20 07:49:27 | Zgłoś naruszenie

@kobieta, bądź sobie singlem, żyj w związku partnerskim hetero, homo, poligamicznym, monogamicznym albo bez zobowiązań, ślubu, rób co chcesz. Nie pisz tylko, że będziesz walczyć z tradycyjnym modelem rodziny, chyba, że z patologiami w takiej rodzinie. Niektórzy ludzie chcą żyć w związku monogamicznym, mieć dzieci i zestarzeć z ukochaną osobą, z czym tu walczyć ?

Podpis: Mad
Dodano: 2017-10-20 01:32:44 | Zgłoś naruszenie

@kobieta, to jest ten model tradycyjnej rodziny ?? ;)) Chyba wg Polsatu, bo Świat wg Kiepskich przedstawia podobno typową polską rodzinę ;)) Dyskutuj z retoryką tego księdza, jeśli to jego model rodziny. Nie wszyscy faceci szukają kury domowej, a wręcz unikają kobiet, które marzą by zostać niewolnicą swojego męża i spełniają się w kuchni. Kiedyś znajomy chwalił się, jak to ma w domu wszystko "poukładane", gdzie żona za swoje miejsce, taki gbur. Odpowiedziałem mu, że ja nie mam w domu kury domowej czy niewolnika, tylko żonę, a żona to przede wszystkim przyjaciel, największy i wyjątkowy. Szukaj dalej, powodzenia ;))

Podpis: Mad
Dodano: 2017-10-20 01:23:14 | Zgłoś naruszenie

Dodam jeszcze że był już w historii jeden co twierdził że Żydzi roznoszą choroby, w tym tyfus.... W niebie to ten gość na pewno nie skończył. za takie gadki powinno być więzienie. a wybacz, ale nikt się tak nie puszcza jak heteroseksualny facet. i jeszcze się tym przed kolegami chwali, jakby nie wiem co osiągnął. patologia i tyle. zresztą z jakichś powodów ludzie nie chcą już tej tradycyjnej rodziny zakładać. sprawka diabła? nie, wcale nie, po prostu widzą że to wcale nie jest takie szczęście jak to głosi kościół. gdyby rodzina tradycyjna była faktycznie takim szczęściem dla ludzkości to nie spadałaby liczba osób zawierających związek małżeński i nie rosła by liczba rozwodów. ludzie to egoiści i ciągną tam gdzie im dobrze, a uciekają stamtąd gdzie im źle. a uciekają właśnie od rodziny tradycyjnej i kościoła katolickiego. to mówi samo za siebie. ciemnota i wciskanie ludziom kitu. w dodatku to działanie wbrew naturze że człowiek ma życie spędzić w monogamicznym związku, na dobre i zle. a w imię czego trwać ze sobą jak jest więcej złego niż dobrego??? bo ksiądz tak kazał?

Podpis: kobieta
Dodano: 2017-10-20 00:51:11 | Zgłoś naruszenie

Mad - takie są fakty. najwięcej patologii jest w rodzinie! nie w pracy, nie w sąsiedztwie, nie w szkole, nie w środkach transportu, nie na meczach, etc., ale właśnie w rodzinie. a model tradycyjnej rodziny, zwłaszcza wg kościoła katolickiego, mi nie odpowiada i z nim będę walczyć. ten model promuje u faworyzuje silniejszych czyli mężczyzn. kobiety i dzieci są w nim traktowani jak podludzie. służą tylko do rodzenia dzieci, sprzątania, prania, gotowania, i obsługiwania pana i władcy. to jest rodzina po katolicku. patologia i tyle. będę więc walczyć z tym modelem. a retoryka tego księżuli że "na zachodzie" to jest tak i siak jest skierowana do ludzi którzy nawet powiatu całe życie nie opuścili, nie mówiąc już o bywaniu na zachodzie. mowienie że homoseksualiści roznoszą choroby i że feministki namawiają do bycia lesbijką to po prostu powinno być karane kryminałem. ten człowiek na pewno nie reprezentuje Jezusa.

Podpis: kobieta
Dodano: 2017-10-20 00:44:11 | Zgłoś naruszenie

Panie Edmundzie Kaleciński. Jedynie pański głos rzeczowy. Jak mówią uczeni w piśmie, ad rem. Dziękuję.

Podpis: antoni kowalski
Dodano: 2017-10-19 23:06:38 | Zgłoś naruszenie

"nigdzie ale to nigdzie nie ma tyle patologii co właśnie w rodzinie" - zaraz zacznę wstydzić się tego, że tworzę tradycyjną rodzinę. Twoja retoryka jest identyczna jak księdza Oko, który uogólnia i wszystkich homoseksualistów traktuje jak zboczeńców. Walcz z patologią, a nie z modelem tradycyjnej rodziny. Chyba nie chcesz tego, żeby ktoś w taki sam chamski sposób traktował związki homoseksualne, bo gdzie na jakimś wykładzie, jakiś ksiądz powiedział, że to sama patologia.

Podpis: Mad
Dodano: 2017-10-19 22:27:42 | Zgłoś naruszenie

no no nie ma to jak rodzina... katolicka, heterycka rodzina. polska. gdzie mąż żonę zabija, bije, wyzywa, dzieci molestuje, gwałci. ale wszyscy którzy tej cudownej rodziny nie założyli to źli. rzygać mi się chce jak czytam takie patologiczne wypowiedzi katoli. a tak a propos - nigdzie ale to nigdzie nie ma tyle patologii co właśnie w rodzinie. tylko kościół jej dorównuje pod względem patologii.

Podpis: kobieta
Dodano: 2017-10-19 22:04:47 | Zgłoś naruszenie

Jestem żarliwym katolikiem,oddał bym życie za wiarę ale niestety tkwi we mnie ziarno diabelskiego popędu i żądzy obrzydliwych homoseksualnych żądzy.Próbowałem z tym walczyć rodzina wysłała mnie nawet do księdza który ponoć zajmuję się takimi przypadkami już pierwszego dnia dużo klęczeliśmy i leżeliśmy ale nie pod krzyżem tylko w łóżku na parafii co to był za ogier myślałem że coś z tego będzie ale ksiądz mi powiedział że ogólnie jest bi seksualny ma już dwie baby i dwie córki na utrzymaniu i nie weźmie sobie następnego utrzymanka no chyba że niezobowiązująco bez sponsoringu a że ja się szanuje to powiedziałem ej hellllołłł nie będę za darmo do łóżka ci wchodził tylko pierwsze kilka razy jest za free.

Podpis: Klaudiusz z wampa
Dodano: 2017-10-19 20:10:24 | Zgłoś naruszenie

Ludzie, plujecie na siebie wzajemnie. Należy spojrzeć prawdzie w oczy - ludzie władzy zaprosili prymitywnego "księdza doktora". Ten prymityw stawia tezę, że: "Dżumą i cholerą naszych czasów jest gender". Łże świadomie, że gender to ideologia, że cywilizację sprowadza się do poziomu zwierzęcego, a małżeństwo niszczone jest kolonizacją ideologiczną. Michał Kołaciński, jako burmistrz, z własnego portfela podobno, opłacił właśnie prymitywną kolonizację religijną. I nie przejmuje się prymitywizmem ideologizacji jako lekarz. Ucieka daleko w góry wysyłając żonę (też lekarza), aby posłuchała i zdała mu relację z takiej niecnej katolickiej imprezy. Wierchuszka partyjno-samorządowa uczestnicząc w czymś takim sama pokazuje swój prymitywizm kolonialno-ideologiczny. Szkoda, że nie słuchano pseudowykładu na kolanach, za przykładem burmistrza !

Podpis: Edmund Kaleciński
Dodano: 2017-10-19 16:04:34 | Zgłoś naruszenie

ile nienawisci jest w tych ludziach. nikt nikomu nie powinien zagladac do lozka a tym bardziej swoje poglady narzucac innym. wolnosc - rownosc- tolerancja

Podpis: stopPISlamizacji
Dodano: 2017-10-19 13:04:38 | Zgłoś naruszenie

przeraża mnie to,bądzmy ludzmi,żyjemy na tej planecie razem,starajmy się szanować a nie obrażać niech każdy będzie ,,człowiekiem""

Podpis: baba
Dodano: 2017-10-19 09:38:31 | Zgłoś naruszenie

Ten niby ksiadz oko to falszywy prorok on nie ma nic wspolnego z moim Bogiem ciemnota ludzka nie zna granic! Tego szpeca do lopaty niech zarobi na siebie a nie bedzie żerowal na ludzkiej naiwnosci

Podpis: faryzeusz
Dodano: 2017-10-18 13:22:13 | Zgłoś naruszenie

to są środowiska ciemnoty i nienawiści !

Podpis: kuria ich mać
Dodano: 2017-10-18 13:08:14 | Zgłoś naruszenie

środowiska prawicowe,które tak chętnie krzyczą o Bogu,niewiele wspólnego z tą religią mają.Nawołują do nienawiści?A Jezus stoi z boku,patrzy(przecież cały czas,podobno,nas widzi) i jak myślicie?Jest zadowolony?.Wiara w Boga to nie wycieranie mordy szczytnymi,wzniosłymi hasłami,sam Jezus mówił: PO CZYNACH ICH POZNACIE(? NIE PO SŁOWIE ICH POZNACIE, A PO ICH CZYNACH ICH ODNAJDZIECIE? TO PRZYMIERZE MIŁÓŚCI).Dlatego więcej Boga jest na Paradzie Równości,gdzie nikt o nim nie mówi, niż na Marszu Niepodległości,na którym dudni:BÓG,HONOR,OJCZYZNA.Boga tam nie widziałam(pewnie się ukrył,wszak to nie PRAWDZIWY POLAK,taki tam,?Żydek?)

Podpis: DE FACTO
Dodano: 2017-10-18 07:42:45 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (42), Motoryzacja (5), Nauka (4), Praca (56), Usługi (21), Zwierzęta (3), Inne (9)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Bijatyka z twardogórską policją
"ćpun i tyle a do te..."~pol
reklama
Kalendarium
23.09.2018 o godz. 09:30
XX Oleśnicki Rajd Rowerowy (więcej)
start - stadion przy ul. Brzozowej w Oleśnicy
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter