Wysoka wygrana rezerw Pogoni

Dodano: 2017-10-09 07:41:50 | Komentarzy: 6 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica pokonuje przed własną publicznością Widawę Kiełczów 4:0.

Pogoń wygrywa 4:0! / arch.

Po nieudanym początku sezonu podopieczni Grzegorza Grafa wygrywają już czwarty mecz z rzędu. W minionej kolejce wyższość oleśniczan musiała uznać Widawa Kiełczów.

Do przerwy padła jedna bramka. Bramkarza Widawy w 40. minucie pokonał Dawid Stanisławski. W drugiej połowie gospodarze dokładają jeszcze trzy trafienia. W 56. minucie bramkę zdobywa Adrian Sikora. Dwie minuty później na listę strzelców wpisuje się Patryk Sopart. Wynik na dziewięć minut przed końcem meczu ustalił Kornel Antosiewicz.

W tabeli Pogoń zajmuje piątą lokatę z dwunastoma punktami na koncie. W następnej kolejce oleśnicka drużyna zagra na wyjeździe z Orłem Marszowice.

Pogoń: Korzeniowski - Podkowiński (Wierzchowski 75.), Janikowski, Kędzierski, Kopek (Pietrzak 80.), Kowiel (Sikora 29.), Smyczyński (Olczykowski 67.), Sopart (Grzelak 60.), Stanisławski (Antosiewicz 67.), Świątek, Wolski