Wyjazdowy remis Pogoni Oleśnica

Dodano: 2017-10-08 09:30:15 | Komentarzy: 17 | Kategoria: Sport
Pogoń Oleśnica remisuje na wyjeździe z MKP Wołów 2:2

Pogoń remisuje z MKP 2:2 / arch.

Po zwycięstwie w Pucharze Polski nadszedł dla nowego trenera Pogoni Waldemara Tęsiorowskiego czas na walkę o ligowe punkty.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, którzy Kacpra Rogalę pokonali w doliczonym czasie gry, zdobywając bramkę do szatni.

Nie minęło dziesięć minut drugiej połowy, a zawodnicy z Wołowa podwyższają prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Kacper Belica. Kwadrans później bramkę kontaktową zdobył Karol Siódmiak, a do remisu doprowadził w 74. minucie Michał Hałapacz, ustalając tym samym wynik spotkania.

Po dziewięciu kolejkach Pogoń ma na koncie dwa punkty, a w następnej kolejce oleśniczanie zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Unią Bardo.

Pogoń: Rogala, Hałapacz, Łuczyszyn, Kluziak (Kotwa 46.), Korcik (Rusiecki 64.), Koselski, Miodek, Pucek, Świerczyński (Sepetowski 64.), Szczypkowski F.

ws

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (17)

Wierny kibic - chyba jednak ja miałem rację jeśli chodzi o wynik tego pojedynku ;)

Dodano: 2017-10-09 11:13:11 | Zgłoś naruszenie

Ale Kleju jest wychowankiem Szczypkowskiego i Sajewicza z Pogoni ! To byli trenerzy ... a nie te dzieci z orlików bez licencji i jakiegokolwiek doświadczenia... Trzymałem kciuki za wyniki juniorów apo bo to fajne chłopaki, a Pogoni też nie udało się wygrać ligi okręgowej juniorów młodszych. Ale poraża 2:8 u siebie z Polonią Wrocław to kpina - Kartocha do dymisji !

Podpis: odejdz
Dodano: 2017-10-09 10:05:22 | Zgłoś naruszenie

Czemu MO nie pisze o złej grze APO , bo jest układ inaczej nie można tego nazwać ta strona dawno przestała być obiektywna , na tym stracą dzieciaki które dorosną i będą chcieli grać wyżej i wtedy zderzą się ze ściana , zostanie im granie po wioskach w b klasie możne w a klasie , bo ze szkolenia apo dużo nie wyniosą , skoro ich trenerzy grają przeciętnej w b klasie to czego nauczą podopiecznych ? też przeciętnej gry na poziomie b klasy , jedyny który ze swoimi umiejętnościami przewyższa wszystkich jest zawodnik z nr 9 , pseudonim kleju , ale on jest 1 na wszystkich którzy grają w b klasie .

Podpis: wojtek
Dodano: 2017-10-09 09:52:18 | Zgłoś naruszenie

Zespół młodzików Pogoni powstał z naborów we wrześniu 2017. Jest to zupełnie nowa drużyna, która trenuje ze sobą od miesiąca. Dodatkowo w większości składa się z rocznik 06-07 więc dzieci młodszych bo w młodziku u innych gra głównie rocznik 2005 (można wtedy fajne posty pisać o serii zwycięstw w młodzikach...). I tak te dzieciaki z młodzików mają na dziś większą szansę zagrać w seniorach Pogoni niż juniorzy młodsi apo którzy pod wodzą Kartochy przegrali u siebie 8:2 !!! sic!!! z juniorami rozpadającej się Polonii Wrocław ... granda! Rodzice szkoda dzieciaków! Kilku z nich już dawno powinno być wyżej. Mieć podniesioną poprzeczkę. A za rok żadnej prespektywy. Bo w B klasie apo jeszcze lepiej 0:7 zgłoś się. I nie chodzi o wypominanie; tylko jeden człowiek w Oleśnicy nie rozumie że wszystko trzeba połączyć żeby było lepiej w IV lidze, żeby nie dostawać batów od Wrocławia (Śląsk Wrocław 7:0, Sporting Wrocław 3:1, Polonia Wrocław 8:2), żeby pracować solidnie z najlepszymi w regionie a nie tylko w mieście. Może właśnie rodzice powinni wziąść sprawy w swoje ręce ?

Podpis: Rodzic MKS
Dodano: 2017-10-09 07:29:08 | Zgłoś naruszenie

Gdzie młodzicy a gdzie brednie o drodze po mistrzostwo w juniorach ?! Puste pompowanie własnych ambicji kosztem zdolnych zawodników. Dziś mowicie o wyborze Rodziców...łatwo powiedzieć po tym jak zgarneliście wszystkie dzieci z Pogoni i nikogo 10 lat nie wyszkoliliście...

Podpis: Wioletta
Dodano: 2017-10-09 07:22:57 | Zgłoś naruszenie

A gdzie jest wynik młodzików Pogoni Oleśnica z Solnikami Malymi. Widać myśl barcelonska ????. I tak byśmy mogli sobie wytykać wyniki poszczególnych meczy, a oto przecież nie chodzi. Zostawmy wybór rodzicom gdzie ich pociechy będą się szkoliły.

Podpis: Rodzic APO
Dodano: 2017-10-09 06:51:48 | Zgłoś naruszenie

Jak poszło apo w ten weekend ? Projekt #DrogaPoMistrzostwo przyjął u siebie 8:2 od Polonii Wrocław. Będą posty ? Będą wywiady z zawodnikami ? Projekt #BKlasa przyjął 7:0 od nie wiadomo kogo...ale to akurat nie obchodzi nikogo. A wszystko za 500set składek od Rodziców! Brawo

Podpis: Kraz
Dodano: 2017-10-08 22:59:30 | Zgłoś naruszenie

Całkiem niezły mecz Pogoni, trener już powoli ustawia właściwie chłopaków. Będzie dobrze.