reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 20 września. Imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny.
reklama
reklama
reklama

Biegowe Cztery Pory Roku w Posadowicach

Dodano: 2017-09-18 17:26:26 | Komentarzy: 10 | Kategoria: Sport
galeria istnieje dla tego artykułu
Publikujemy komunikat organizatorów z kolejnego, trzeciego etapu biegowego cyklu Cztery Pory Roku, który odbył się w Posadowicach.


Za nami trzeci etap biegowej imprezy / fot. Tomasz Pawlicki / Kreator Wspomnień

reklama

Po raz trzeci w tym roku spotkali się uczestnicy cyklu biegowego Cztery Pory Roku. Tym razem trzeci etap pt. "Jesień" odbył się pierwszy raz w miejscowości Posadowice, gdzie zawodnicy zmierzyli się z pięciokilometrową trasą na leśnych ścieżkach. Przed biegiem głównym tradycyjnie odbył się Bieg dla Dzieci. Po biegu na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek i herbata oraz mała loteria fantowa.

Organizatorzy chcieli podziękować za przygotowania i organizację trzeciego etapu studiu fotograficznemu Kreator Wspomnień, Gabinetowi Rehabilitacji Prozdrowit, Restauracji Jakubus, Ośrodkowi Kultury i Sportu w Bierutowie, Służbom Ratowniczym z Oleśnicy, sołtysowi i mieszkańcom Posadowic, pani przedwodniczacej rady miejskiej w Bierutowie Marzannie Jarząb, panu sołtysowej i sołtysowi Iwonie i Zdzisławowi Czarnecki z Kruszowic.

Podczas trzeciegio etapu zwycięzcami biegu byli: wśród pań Małgorzata Suchecka (ActivRun Namysłów), Kinga Gierak (K.S. Leniwiec) i Karolina Rasała (Cała Oleśnica Biega), wśród panów zwyciężył Patryk Porębski (WKS Oleśniczanka), za nim był Robert Pontus (Cała Oleśnica Biega), trzeci Jacek Załubski (KB Harcownik Jelcz-Laskowice).

Wśród zawodniczek nordic walking pierwsze miejsce zajęła Natalia Rudolf (Nadolice Wielkie Nordiki), druga była Joanna Urban z Oławy, trzecie miejsce przypadło Izabeli Szyjce (Kamieniec Wrocławski Nordiki). Wśród panów triumfowali Jan Racławski ze Skarbimierza i Tomasz Koprowski (Oława Nordiki).

Po trzech biegach coraz bardziej zaciśnia się rywalizacja wśród pań z czołówki. Na prowadzeniu pozostaje Kinga Gierak (K.S. Leniwiec Kępna), która prowadzi o niecałą sekundę i wyprzedza drugą zmniejszającą do niej dystans Małgorzatę Suchecką (Activ Run Namysłów), na trzeciej pozycji znajduje się Ewa Najdek (WKS Oleśniczanka).

Wsród panów po trzecim etapie na pierwszym miejscu umocnił się Patryk Porębski (WKS Oleśniczanka), drugi jest Jacek Załubski (KB Harcownik Jelcz-Laskowice), a na trzecie miejsce wskoczył Robert Pontus (Cała Oleśnica Biega), który wyprzedził w klasyfikacji generalnej Artura Korzenia (KB Harcownik Jelcz-Laskowice).

Po trzech etapach wśród zawodników nordic walking prowadzą: wśród pań Natalia Rudolf (Nadolice Wielkie Nordiki), drugie miejsce zajmuje Maria Drozd (Nordic Walking Kruszyna), na trzecim miejscu utrzymuje się Joanna Urban z Oławy. Na czele panów niezmiennie prowadzi Jan Racławski ze Skarbimierza, drugi jest Tomasz Koprowski (Oława Nordiki), a trzeci Leszek Kramer (Oleśnicka Strefa Nordic Walking).

Na czwartym etapie szykuje się ciekawa rywalizacja o miejsca na podium i kategoriach wiekowych. Ostatni etap odbędzie się 17 grudnia w miejscowości Karwiniec. Organizatorzy Bierutowska Grupa Biegowa i Bierutowska Inicjatywa Sportowa serdeczenie zapraszają wszystkich miłośników biegania i nordic walking do udziału w imprezie.

Zobacz też:
- Wyniki z trzeciego etapu
- Więcej zdjęć


BIS, BGB
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

Bardzo przyjemna impreza.. sport i świeże powietrze! :)

Podpis: Nam
Dodano: 2017-09-21 20:01:20 | Zgłoś naruszenie

Super Super !!!!!!!byłem tam zająłem 3 miejsce sport to ZDROWIE!!!!!! aktywnie ćwiczmy

Podpis: sprint
Dodano: 2017-09-21 16:33:26 | Zgłoś naruszenie

jest posprzątane, proszę sprawdzić, przepraszamy za niedociągnięcia

Podpis: cpr
Dodano: 2017-09-21 15:50:12 | Zgłoś naruszenie

Wyznaczają...miało być.

Podpis: Leśniczy
Dodano: 2017-09-21 08:21:55 | Zgłoś naruszenie

Wszystko fajnie pięknie... Tylko kto po was będzie sprzątał taśmy ostrzegawcze wykraczające trase które zawsze w lesie zostawicie po sobie???

Podpis: Leśniczy
Dodano: 2017-09-21 08:17:29 | Zgłoś naruszenie

Świetne impreza. Polecam każdemu :)

Podpis: Biegacz
Dodano: 2017-09-19 23:26:40 | Zgłoś naruszenie

polowanie w godzinach kiedy tłumy ludzi chodzą po lesie zbierać grzyby???

Podpis: z Bierutowa
Dodano: 2017-09-19 21:39:40 | Zgłoś naruszenie

szkoda, że polowania w tym samym czasie nie można zrobić...

Podpis: :)
Dodano: 2017-09-19 20:10:07 | Zgłoś naruszenie

Świetna, malownicza, pozakręcana i pagórkowa trasa. Jak dla mnie do tej pory najładniejsza w całym cyklu CPR. Bieganie w pięknym lesie pod Posadowicami o tej porze roku to sama przyjemność. Wybitne zdjęcia oddające piękno rywalizacji na tle zielonej natury. Szacunek dla autora.

Podpis: runner
Dodano: 2017-09-18 21:52:04 | Zgłoś naruszenie

tym brodaczom poucinac te brody

Podpis: dziad
Dodano: 2017-09-18 19:04:50 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (42), Motoryzacja (5), Nauka (4), Praca (57), Usługi (21), Zwierzęta (3), Inne (8)
Dodaj ogłoszenie
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Pokaz ratownictwa dla uczniów
"Super inicjatywa......"~Andre
reklama
Kalendarium
23.09.2018 o godz. 09:30
XX Oleśnicki Rajd Rowerowy (więcej)
start - stadion przy ul. Brzozowej w Oleśnicy
21.10.2018 o godz. 07:00
Wybory samorządowe
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter