Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 24 listopada. Imieniny Emmy, Flory, Jana.

Przegrana rezerw Pogoni na Brzozowej

Dodano: 2017-09-10 11:05:53 | Komentarzy: 7 | Kategoria: Sport
Pogoń II Oleśnica (dawna Olimpia Oleśnica) przegrywa przed własną publicznością z KS Oława 1:5.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Oleśniczanie przegrali z oławianami

Rezerwy poszły śladem pierwszej drużyny i także źle rozpoczynają sezon. Po trzech rozegranych meczach w klasie A podopieczni trenera Grafa nie zdobyli jeszcze punktu. KS Oława jako faworyt do awansu nie pozostawił złudzeń oleśniczanom.

Do przerwy Pogoń remisowała z KS-em. W 29. minucie gości na prowadzenie wyprowadza Mateusz Żygadło, a w 36. minucie do remisu doprowadza Michał Hałapacz.

Druga część gry to już dominacja gości, którzy zdobywają kolejne cztery bramki. Łupem bramkowym podzielili się Krzysztof Telatyński, Mateusz Prusak oraz Jakub Kulczycki, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W ramach czwartej kolejki oleśniczanie zagrają na wyjeździe z LZS-em Solniki Małe.

Pogoń II: Maliga - Hałapacz, Kędzierski, Kopek, Kowiel (Sopart 67.), Olczykowski, Smyczyński, Stanisławski (Grzelak 67.), Świątek